Įkraunama...
Įkraunama...

Ar reikia keisti tokią auklę?

sad.gif sad.gif Sveikos, MAMOS! Labai prašau parašykit, ką manot apie tokį auklės elgesį:
į lauką eina penkioms valandoms t.y. būna iki tada, kol mes grįšim - įtariame, kad jai sunku užnešti vaiką į ketvirtą aukštą, laukia kol grįšim ir patys užnešim. (auklei 69 metai). Mano draugės, kurios ją su vaiku matė lauke, sakė, vaikas būna apsiverkęs, ir nuolat sėdi vežime, niekada neiškelia pavaikščioti. Ir patys pastebėjom, kad iki šiol puikiai vaikščiojusi mergaitė staiga pradėjo nuolat griuvinėti - aišku, jei penkias valandas vežime prasėdi, taip ir visai vaikščioti gali pamiršti.
Ir šiaip dukrytė su ja kažkokia apatiška būna - vakar mačiau kaip ji paguldyta vežime tiosiog guli ir abejingai žiūri į auklę. Mane pamačiusi iš karto pradėjo sėstis, verkti ir prašytis ant rankų. po to, kai auklė išeina dukrytė dar kokią valandą tokia bejausmė būna, po to lyg atgyja vaikas - pradeda šypsotis, juoktis.
Su vaiku buvo tris pilnas dienas, dar pratinosi porą kartu su manim, bet atrodo, kad vaikas taip ir nepriprato - bent jau rėkia kai ji ją ant rankų paima.

Kaip manot - ar tai pakankamos priežastys atsisakyti tos auklės?

... atrodė tokia gera moteris, taip mylėjo ankstesnę mergaitę, kurią prižiūrėjo. sakau gal čia ir yra problema - vis eina ir eina su mano vaiku prie tų namų, kur ta mergaitė gyvena - tikisi ją susitikti. Nešasi visokių saldainių ir pan.
Atsakyti
Keisciau nedvejodama sad.gif
Atsakyti
Sakyciau, reikia. Jeigu vaikas su aukle degraduoja, tai nieko cia gero. O kokios priezastys, tau t.b. dzin. Aukliu daug, o tavo vaikas - vienas.
Atsakyti
As irgi keisciau wink.gif
Atsakyti
QUOTE (vėjav @ 2004 07 15, 12:33)
sad.gif sad.gif Sveikos, MAMOS! Labai prašau parašykit, ką manot apie tokį auklės elgesį:
į lauką eina penkioms valandoms t.y. būna iki tada, kol mes grįšim - įtariame, kad jai sunku užnešti vaiką į ketvirtą aukštą, laukia kol grįšim ir patys užnešim. (auklei 69 metai). Mano draugės, kurios ją su vaiku matė lauke, sakė, vaikas būna apsiverkęs, ir nuolat sėdi vežime, niekada neiškelia pavaikščioti. Ir patys pastebėjom, kad iki šiol puikiai vaikščiojusi mergaitė staiga pradėjo nuolat griuvinėti - aišku, jei penkias valandas vežime prasėdi, taip ir visai vaikščioti gali pamiršti.
Ir šiaip dukrytė su ja kažkokia apatiška būna - vakar mačiau kaip ji paguldyta vežime tiosiog guli ir abejingai žiūri į auklę. Mane pamačiusi iš karto pradėjo sėstis, verkti ir prašytis ant rankų. po to, kai auklė išeina dukrytė dar kokią valandą tokia bejausmė būna, po to lyg atgyja vaikas - pradeda šypsotis, juoktis.
Su vaiku buvo tris pilnas dienas, dar pratinosi porą kartu su manim, bet atrodo, kad vaikas taip ir nepriprato - bent jau rėkia kai ji ją ant rankų paima.

Kaip manot - ar tai pakankamos priežastys atsisakyti tos auklės?

... atrodė tokia gera moteris, taip mylėjo ankstesnę mergaitę, kurią prižiūrėjo. sakau gal čia ir yra problema - vis eina ir eina su mano vaiku prie tų namų, kur ta mergaitė gyvena - tikisi ją susitikti. Nešasi visokių saldainių ir pan.

Neturiu as su auklemis patirties, bet tavo vietoje budama tikrai parodyciau duris ir ieskociausi kitos - juk savas vaikas svatbiau, o aukliu pasiula, manau, tikrai nera maza. Tuo labiau, kad ir vaikas kencia, ir pati kankiniesi, galvodama apie vaika, kai jis buna su aukle.
Atsakyti
Aš irgi tokios auklės paslaugų atsisakyčiau.
Gal ji labai geras žmogus ir su ta ankstesne mergaitė gerai sutarė, mylėjo, bet tieisog netinka tavo vaikučiui. Jei tavo vaikas negerai su ja jaučiasi, tai vadinasi auklė jam ir netinka.
Atsakyti
Keisčiau nedvejodama. Svarbiausia, kad vaikas jaustusi laimingas būdamas be mamos, o čia laime nei iš tolo nekvepia.
Atsakyti
manau,kad aukle buvo prisirisusi prie buvusios mergaites,o kai zmogus prisirisa,tai ir norisi,kad kitas vaikas butu bent kiek panasus i ankstesniji.jusu vaikelis turbut neatitiko josios "standartu" nenori su juo uzsiimti...
manau,kad aukle tiesiog dirba darba vien tik de pinigu,bet be jokio noro priziureti vaiko,be jokio atsidavimo.
5 valandas isbuti vaikui kieme,o tuo labiau sedint vezime,yra be galo sunku.
o kaip su valgymu? ka tas 5 valandas vaikas nieko nevalgo? absurdas kazkoks...
ir dar jei vaikiukas apatiskas auklei,tai galima itarti,kad aukle neskiria jam jokio demesio,nezaidzia,nelinksmina,net gal kai verkia taip atidziai neisiklauso kas jam ,gal ne nenuramina...
cia juk vaikas,jis nori zaisti,nori demesio,nori kazkokio uzsiemimo..
siulyciau nedelsiant keisti aukle,tuo labiau ,kad minetajai aukle 69 metai,tai jau yra per sunku su mazu vaiku..
aukliu yra,ir neblogu,tik reikia atidziai rinktis.
Atsakyti
Niekada neimponavau pagyvenusioms auklėms, vaikas irgi. Tavo atveju kad lauke ilgai būna- gerai, bet vaikui reikia veiklos- eiti, griūti, keltis, apžiūrinėti skruzdėles, žoles...Turėjau 3 aukles, visos buvo l. jaunos, veiklios, tysdavo mano vaiką kur paprašydavau- pas mane į paskaitas, į darbą, pas stomatologą...Vieną kartą netyčia užtikau vaiką žaidžiant krepšinį su aukle. Jinai jį kokį 100 kartų pakėlė iki krepšinio lanko kad jis įdėtų kamuolį. Niu aš tiek nesugebėčiau...kantrybė anksčiau baigtųsi.
Jei kyla bent mažiausia abejonė dėl vaiko gerovės- reaguok!
Atsakyti
Pati asmeniskai, tokiu atveju aukles paslaugu atsisakyciau. Juk vaikas netobuleja, o darosi meme. O juk tu nori protingho ir laimingo vaiko! g.gif
Atsakyti
Sprendziant is to,ka parasei,neturi kilti jokiu klausimu..,tik greiciau keisti aukle..Sekmes wink.gif
Atsakyti
Eina peklon kaip man siurpu skaityti apie tokias aukles. Mesk greiciau ja lauk blink.gif
Atsakyti