Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Sena tema

Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvinius tipus, bazinius rūbus ir pan.

Trumpai:
rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį 4u.gif

Žingsniai naujojo garderobo link:

1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais
Papildyta:

Informacija

Lietuvių kalba:
Kaip susitvarkyti drabužinę
Bazinis garderobas

Anglų kalba:
Puslapis
Puslapis
Vasaros spalvų derinimas
Spalvų derinimas
Apie kapsules
Kaip susitvarkyti garderoba
Žiemos tipas

Rusų kalba:
Kapsulės metodas
Bazinis garderobas
Bazinis garderobas
Bazinis garderobas
Bazinis garderobas rudeniui
Kaip pakeisti savo spintos turinį 1
Kaip pakeisti savo spintos turinį 2
Straipsnis
Baziniai daiktai rudeniui
Apie spalvas
Spalvų tipai
Spalvų tipai
Žiemos tipas
Žiemos tipas
Pavasario tipas
Rudens tipas
Vasaros tipas
Testas tipui nustatyti
Testas tipui nustatyti
Kaip pasiruošti rudeniui
Bazinis garderobas
Straipsnis
Straipsnis
Apie spalvas
Baziniai garderobai pagal stilius
Paletės

Bendrai:
Visi keturi metų laikai

Vasaros:
Vasaros paletės
Paletė
Paletė
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Rudens:
Paletė
user posted image
user posted image

Žiemos:
Paletė
user posted image

Pavasario:
user posted image
Atsakyti
keliu temą į viršų
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 08 24, 17:01)
Man tai jūs visai ne deep, labai šaltas tipas, sakyčiau cool, bent toje foto. Dešinėja ketvirtą spalvą aš matau royal blue, kaip ir visoms žiemoms priklauso tokia tikt... na gal mano monitorius kiek šaltina vaizdą, pasitikslinkit ax.gif
Papildyta:
deep winter atstovė Demi su tokia mėlyna, ir visai ne balta, labai net įdegus tokia.

swoon.gif ten ne aš.
Atsakyti
Sveikos,

nors šioj temoj ko gero jau esu persona non grata ax.gif bet norėčiau pasirodyti su raudona spalva, įdėjau foto į albumėlį. Merginų (Dontstop, Shana ir kitų) dėka išsiaiškinau, kad tikriausiai esu deep winter tipas. Ta raudona suknelė - deep winter spalva. Kaip manot, ar tinka? Beje, nuo saulės kai nuo saulės "nuryžėja" plaukai, jaučiu, kad man netinka... O kapsulių dar nedarau, nes apskritai nieko neperku.. unsure.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 27 rugpjūčio 2012 - 14:03
per mano kompa ziurint tai tinka, ypac 1 foto, nes 2 spalvos pakraipytos aiskiai ax.gif tik man lupu vos ryskesniu noretusi ir butu super mirksiukas.gif
Atsakyti
30 suknelių blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2012 08 27, 14:01)
Sveikos,

nors šioj temoj ko gero jau esu persona non grata  ax.gif bet norėčiau pasirodyti su raudona spalva, įdėjau foto į albumėlį. Merginų (Dontstop, Shana ir kitų) dėka išsiaiškinau, kad tikriausiai esu deep winter tipas. Ta raudona suknelė - deep winter spalva. Kaip manot, ar tinka? Beje, nuo saulės kai nuo saulės "nuryžėja" plaukai, jaučiu, kad man netinka... O kapsulių dar nedarau, nes apskritai nieko neperku..  unsure.gif

4u.gif

Kodel g.gif
man tai visai grazu, tik aisku pas jus ten makiazas atitinkamai. Realiai tai vertinti spalvos tikima reiktu be jo. Bet bendrai man patinka, tikrai deveciau jusu vietoje smile.gif

QUOTE(Malena @ 2012 08 27, 14:09)
30 suknelių blink.gif

unsure.gif g.gif
Atsakyti
jo, 30 sukneliu, 2 dzinsai, 2 sijonai. nu tiesiog biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2012 08 27, 15:43)
jo, 30 sukneliu,  2 dzinsai, 2 sijonai. nu tiesiog  biggrin.gif

nu neblogai tiesiog biggrin.gif

noriu į albumą lithuania.gif
Atsakyti
Du dideli maišai nenešiojamų drabužių blink.gif biggrin.gif mano visi nešiojami (nes nenešiojamų nelabai laikau) sutilptų į vieną didelį maišą blush2.gif Dar ketinu kelis išimti iš spintos peržiūrėdama drabužius rudeniui.
Atsakyti
as tai kaip ziurke prikaupus visokiu rubu, kur jau ir nebeitelpu, ir nebegrazus, ir is mados iseje- ir vis tiek spintoj vieta uzima biggrin.gif nesiojami irgi i maisa netilptu blush2.gif vienzo, sedziu apsikrovus ir man gerai lotuliukas.gif

o spinta jau 4 val tvarkau doh.gif
Atsakyti
baigiau su spinta clap_1.gif po 5 val triuso ir dulkiu krapstymo is visur dabar jau tikrai sviesiau ir vietos biskeli daugiau. sukombinavau dar viena kapsulyte (kapsule liezuvis neapsivercia vadint, kai topai vienodi, tik spalvos skiriasi lotuliukas.gif )- gal bus pagrindas kokiai rimtesnei kapsulei. liudna tik kad rubai grynai vasariniai. svarkeli ir sijona pries kokius 4m pirkau reserved, sortus irgi panasiai pries tiek laiko. maikes abi is primarko smile.gif

user posted image

baltus dzinsus (tuos kur pavasari rodziaus ir sake bytte, kad storina biggrin.gif) ir bridzus, kur vos sikna ikisu- atidejau i maisa labdarai. piestuko formos sijona 34 dydzio pasilikau kaip motyvacine priemone, kai noresis ledu, sampanu ir kitu skaniu daiktu vakare lotuliukas.gif
Atsakyti