Įkraunama...
Įkraunama...

Tamsių plaukučių šviesinimas

Atidarau naują temą, dalinkimės mielosios tamsiaplaukės ar buvusios tamsiaplaukės, patirtimi. Kaip šviesinat plaukučius, kiek ilgai užtruko šitas vargas. 4u.gif
Pati esu dažyta juodaplaukė, plaukai labai ilgi, bet vis kirba noras būti šviesesniai, tik žiauriai bijau ir apskritai abejoju ar kas užsiimtu tokiu dalyku, nenoriu vaikščioti kerša tuo pereinamuoju laikotarpiu. Patirtis kalba pati už save, bet jau taip pabodo juoda būti.

user posted image

user posted image








sena tema
Atsakyti
o ka daryti? tenka iskenteti pereinamaji laikotarpi.... as is tamsaus sokolado per metus virtau auksaplauke. Vaiksciojau ryzavota, bet iskentejau, aisku ir plaukai tamsus sieke liemeni, dabar siek tiek zemiau peciu, bet as manau, kad moterims pasikeitimai reikalingi , plaukai visada atauga, i tamsia spalva visada laaabai lengva sugryzti smile.gif
Atsakyti
sudetingas dalykas tamsiu plauku sviesinimas. Dabar man pareinamas laikotarpis...vaikstau ryza doh.gif po menesio desiu ant visos galvos daug daug sruogeliu thumbup.gif iskart geriau atrodys bendras vaizdas.
Kaip sakoma drastiskus pasikeitimus geriausia atlikti kirpykloj mirksiukas.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif mane irgi ruda but 20 metu uzkniso biggrin.gif niekad nedaziau plauku, bet noriu pasvieset- peroksidines blondes netaikau, negrazu man biggrin.gif kita savaite einu antra karta dazytis sruogom. pirma karta daziausi pavasari, sudeliojo pilna galva plonyciu plonyciu sruogeliu, maise skirtingo stiprumo peroksida- rezultate gavausi labai naturaliai, bet labai nedaug sviesesne, tai tikiuosi dar per pora kartu nusvieset iki norimo lygio. o ir dazytis nereiks kas 3-4 savaites, kai ne viena spalva visi plaukai nudazyti blush2.gif
Atsakyti
Bandykit balayage technika - grazesnis ataugimas gaunas, reciau dazyt reik 4u.gif
Atsakyti
Ir mane si problema kankina... doh.gif Taip norejau buti juoda,o dabar jau kazkaip pabodo ir nervina darznai dazyti plaukus,kadangi atauga sviesus labai..Noreciau bent jau sokoladines kokios,jau ir saknis taip daziau,bet kol atsviesinsiu visus,tai nezinau... doh.gif Galvoju eiti i kirpykla nusibalinti ir tada jau dazyti kokia noriu spalva,bet bija be plauku likti. biggrin.gif Ar esat taip dariusios? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BrigitaGaf @ 2012 08 27, 17:37)
  Ar esat taip dariusios? g.gif

Esu dariusi gal prieš 10 m., kai atsibodo juodai vaikščioti ir norėjau tapti gryna blonde. Ne visos kirpėjos nori šito darbo imtis, nes didelė rizika ir t.t., bet pagaliau radau vieną, kuri surizikavo. Tik sakė, daugiau šito tikrai nesiims, jei kas kreipsis schmoll.gif Ieškokit, gal kas rekomenduos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Esu darius spalvos nuplovima milteliu ir sampuno misiniu, tai gavosi ryza spalva, teko daryt pora kartu. Taip, plaukams pakenke nemazai 4u.gif
Atsakyti
uoj merginos as su tuo sviesinimu irgi susidurus buvau ir turejau labai skaudzia pamoka,o plaukai buvo pasakiski, bet ivertinau tik kai likau praktiskai be plauku.. Aisku jau kokie 6 m esu juodaplauke, plaukai ataugo gan greitai, bet toli grazu nebe tokie kokius turejau,na dar ne visos turi tokius kokie dabar pas mane, bet jau visiskai ne tas, buvo tiek daug ju pas mane tokie stori tankus ir ilgi plaukai,mama sakydavo,kad net gatveje zmones atsisukdami ziuri i plaukus verysad.gif ir netekau viso to grozio per ta begalini nora buti sviesia. Ir va jau 6m nekeiciu spalvos, o dabar kirba labai pasvieseti, noretusi rusvos spalvos, na nebe juodos, tik kad pripratus but ryski,baisu,kad pati sau neryski atrodysiu,bet manau viskas butu ok. Nezinau ar pribres ka daryti,galvojau gal irgi saknis pradet dazyti nebejuodai,na bet kaip visa tai atrodys..saviveiklos tikrai nebus, bet kazin kirpyklose ka sugalvos,ar nuimti spalva ar sruogom pradeti,juk kaip sunku isimti ta juoda daza,su naturaliais nebutu tiek vargo,o va dazyta juoda tai vargelis..ir plauku gaila..
Atsakyti
Nesviesinkit, jeigu tinka tokia spalva, tai ir nesiokit y sveikata, kad ir 20 metu 4u.gif Jei noris naujoviu, keiskit kirpima 4u.gif Vel sugadinsit 4u.gif
Atsakyti
aš noriu šviesint savo plaukus juodus, į šokoladinę spalvą ar su raudonu vyšniniu atspalviu, bet bijau g.gif mano plaukai labai sveiki stori ir jei susigadins kas tada blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Heichera @ 2012 08 27, 22:41)
uoj merginos as su tuo sviesinimu irgi susidurus buvau ir turejau labai skaudzia pamoka,o plaukai buvo pasakiski, bet ivertinau tik kai likau praktiskai be plauku.. Aisku jau kokie 6 m esu juodaplauke, plaukai ataugo gan greitai, bet toli grazu nebe tokie kokius turejau,na dar ne visos turi tokius kokie dabar pas mane, bet jau visiskai ne tas, buvo tiek daug ju pas mane tokie stori tankus ir ilgi plaukai,mama sakydavo,kad net gatveje zmones atsisukdami ziuri i plaukus verysad.gif  ir netekau viso to grozio per ta begalini nora buti sviesia. Ir va jau 6m nekeiciu spalvos, o dabar kirba labai pasvieseti, noretusi rusvos spalvos, na nebe juodos, tik kad pripratus but ryski,baisu,kad pati sau neryski atrodysiu,bet manau viskas butu ok. Nezinau ar pribres ka daryti,galvojau gal irgi saknis pradet dazyti nebejuodai,na bet kaip visa tai atrodys..saviveiklos tikrai nebus, bet kazin kirpyklose ka sugalvos,ar nuimti spalva ar sruogom pradeti,juk kaip sunku isimti ta juoda daza,su naturaliais nebutu tiek vargo,o va dazyta juoda tai vargelis..ir plauku gaila..


As tai dabar taip ir darau,kad saknis dazau sviesesne spalva.Ziuresim,kas cia bus.. g.gif
Atsakyti