Įkraunama...
Įkraunama...

Palatoje su vaiku: pliusai, minusai...

kokių turit nuomonių, kokios patirties wink.gif, ar gerai, kai iškart po gimdymo silpnai mamai paliekama rūpintis kūdikiu pačiai ?Ar personalas labai atsižvelgė į jūsų pageidavimus?
Aš gerai jaučiaus abu kartus, beveik iškart vaikščiojau, sėdėjau, buvau palaiminta, tai tik džiaugiaus dėl tokių naujovių, kad galima iškart būt, džiaugtis su mažium drauge smile.gif
Manau, kad ir kaip sunkiai gimdyčiau ar jausčiaus po gimdymo, neiškęsčiau be mažiaus -smalsu ir meilė per kraštus jam trykšta, man jo reikia šalia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 16 liepos 2004 - 07:38
sunku, as likau su vaiku, tai kai turesiu antra rinksiuos tokius gimdymo namus, kur salia gali buti vyras, mama, kad padetu
Atsakyti
Ne su vienu nebuvo sunku. Nors ir kirpoi ir siuvo abiem kartais. Bet abu kartus neprireike personalo pagalbos, nors ir sunku buvo atsisesti rolleyes.gif Net perrengti neleisdavau, pati eidavau i leliu kambari ir sutvarkydavau clap.gif
Atsakyti
Su sunum buvo labai sunku - jau pirma diena isitaisiau radikulita kad net 2.gif sunku pakelt budavo. Antroj dienoj siules supuliavo blink.gif . Bet negalejau pagalvoti, , kad tokiu mazuteliu kas nors geriau pasirupins nei as. O mazaja pagimdzius jauciausi nuostabiai ir visai suprantama, kad as ja norejau rupintis nuo pirmos sekundes.
Atsakyti
su pirmuoju buvo sunku. buvau ishsekus po gimdymo, nepajegiau atsikelt, nekalbant jau apie kudiko neshiojima. gulejau vienutej, niekas su manim kartu nakchiai nepasiliko - buvo liudna. kaip pagulde man suneli i lova, taip ir prarymojau iki ryto... mazhiukas verkt pradejo - o ash pasikelt negaliu. tai pati asharodama daineles vaikui dainavau, pilvuka gloscheu -auksinis vaikas, nurimo thumbup.gif clap.gif kita diena jau viskas buvo gerai.

antra kai pagimdzhiau jauchiausi puikei. be to, jau matyt, nebeabejojau del savo sugebejimo buti mama. net pagalvoti negalejau, kad kas nors mano mazhuli ishsineshtu, kad jis ne sumanim butu thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi buvau su savo mažulėliu kartu. Bet personalas labai rūpestingas buvo, pasidomėjo, ar galėsiu pasirūpint, ar nebus per sunku, kur kreiptis ką kviest nurodė, jei kas bus neaišku biggrin.gif Maniau, kad nebus lengva, o ir nebuvo, bet labiau norėjosi, kad mažulis būtų kartu ir jei reiks visvien darysiu viską, kad ir "čerez niemogu" biggrin.gif
Atsakyti
As irgi gulejau po gimdymo su savo dukrele vienoje palatoje. Buvo saunu, kad galejau truputi laiko nusnusti, nes miegojo ir ji. Bet man buvo atsiredes paranojos jausmas palikti vaika palatoje ir eiti i tualeta, kad neuzsiverktu ar kas nepavogtu vaiko. O pirmaja nakti po gimdymo vaikas akiu sumerkti neleido, o pagalbos nelabai tesulaukiau... unsure.gif
Atsakyti
As taip pat buvau vienoj palatoj su savo mazyle.Pirma nakti kartu liko ir tevelis, nes kazkaip nejauku buvo likti vienai. O jei kas atsitiks, o as nepajegsiu atsikelti (nes jauciausi labai silpna). Kitas dvi naktis buvom vienos ir viskas sekesi labai gerai. Net nezinau ka buciau darius jei nebutu mano mazyles kartu. Turbut sedeciau prie naujagimiu skyriaus ir klausyciaus ar neverkia.
Mano mama sake anksciau gimdyvems, budavo labai sunku kai kudikius isnesdavo.Ir kad nuostabu, jog dabar kudikis neatskiriamas nuo mamos.
Atsakyti
Apie pirma karta geriau nepasakosiu, xi xi. Bet is ligonines grizau pusiau lavonas.

Antras - visai kitoks. Klaipedoj, kiek suprantu, niekas to sveiko vaiko neisnestu, net jeigu ir prasytum. As nusipirkau mokama palata su dvigule lova, bet buvau viena. Vyro nebuvo, o kitu zmoniu salia nenorejau. Tai pramiegojome mudu su maziuku tas dvi paras, kol buvom ligoninej, knygele perskaiciau, pailsejau kaip zmogus, nereikejo didziaja rupintis, valgio gaminti, darbu dirbti.

Mano maziukas geras vaikas, iki 4 men beveik nesaukdavo, tik retai ir trumpai. O pirmas paras tokie babauziai apskritai miega po 20 valandu. As nesilaikau reikalavimo, kad po siuvimo negalima sedeti, sedejau iskarto po abieju gimdymu tik truputi sonu, nes nemoku kitaip vaiko pamaitinti. Tik sededama arba stovedama maitinu. Tai va, ner jokio vargo. Nu, su pirmgimiu pradzioj sunkiau perrengti ir neprausti, bet greit isicinkini. Diena vaika i lova isimeti, ant pusiau sulenktu keliu, kai nemiega ir nevalgo - galima pasisneketi. Kai miega - salia. Nakti isidedavau i ligonines lovyte, nes nemoku vienoj lovoj miegoti - bijau nugulti...

O kad kazkur isnestu ta vaika tai kaip tik vargas. Reik varineti serti, o jeigu kas valanda pvz. nori niam niam???? Reik perrengti, prausti.

Taigi, reziume:
1. Butinai vieniete palata
2. Vaikas salia labai gerai
3. Vyras salia - neblogai
4. Klausineti personala ir mokytis
5. Kai vaikas miega - isnaudoti poilsiui

Miau
Atsakyti
mano maze ne mano noru pirma para leike inkubatoriuje. tai ir pailseti spejau siektiek. antra leidom kartu. jei saziningai, tai man labai sunku buvo ta antra para, nesijauciau sugebanti pasirupinti vaiku sad.gif
Atsakyti
Po gimdymo jauciaus kaip po bulviakasio geras kelias savaites. Buvo galimybe atiduoti vaikiuka priziureti sesutems, bet man nesinorejo... Pirmos dienos auginime tikrai nesunkios, vaikas tik miega 2.gif Man buvo labai neramu, kai ja isnese is palatos patikrinti ausyciu g.gif Va, dabar tai noreciau tu sesuciu pagalbos, bet... laugh.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju kad galejo buti kitaip, vaikucio is manes niekas neateme, net nesiule isnesti kazkur. Labai dziaugiausi, kad galim buti kartu. Kad ir smarkiai pavargus buvau, bet tokioj euforijoj buvau kad visa nakti negalejau uzmigti, buvom palatoj dviese su kita mama tai pliurpem iki ryto. Faina buvo.
Atsakyti