Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu,

user posted image

SCHEMŲ PAIEŠKA

MEDŽIAGOS:

Aida:
Apačioj išilgai yra 7 kvadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.
Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.

Gali pasiskaičiuoti:
Antras stulpelis nurodo skylučių kiekį - 10 cm
Aida 8 .......................32
Aida 11 ......................43
Aida 14 ......................55
Aida 16 ......................63
Aida 18 ......................70
Aida 20 ......................79

Evenweave ir linas
28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.

28 evenweave-14 aida
32 evenweave- 16 aida


SENA TEMA
Atsakyti
merginos,noriu paklausti kaip jūs ant ewo tvirtinat siulą,man siūliukai labai plyšinėja,net užkišti siūlo neina.
Atsakyti
aš niekad netvirtinu per medžiagos siūliukus, visada užkišu už išsiuvinėtų | | | | smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 08 24, 21:58)
aš niekad netvirtinu per medžiagos siūliukus, visada užkišu už išsiuvinėtų | | | | smile.gif


aš taip pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 08 24, 23:58)
aš niekad netvirtinu per medžiagos siūliukus, visada užkišu už išsiuvinėtų | | | | smile.gif

o jai tai naujas siulas ,kryziukai visai kitoje puseje nei man reikia tvirtint.jai uzkisiu siulas negraziai nusisuks.
Atsakyti
Uodegyte,jei apie pradžią naujo siūlo kalbi ,taigi lenk siūlą per pusę(jei dviem gijom siuvinėji) padaryk pusę kryžiuko ir adatą perverk per kilpelę blogojoj siuvinio pusėje,taigi labai paprasta,nu o jei užbaigti siūą nori ,taigi ir naujoj vietoj kelis kryželius išsiuvinėjus ,jau bus už ko siūlą užkišti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2012 08 25, 00:13)
Uodegyte,jei apie pradžią naujo siūlo kalbi ,taigi lenk siūlą per pusę(jei dviem gijom siuvinėji) padaryk pusę kryžiuko ir adatą perverk per kilpelę blogojoj  siuvinio pusėje,taigi labai paprasta,nu o jei užbaigti siūą nori ,taigi ir naujoj vietoj kelis kryželius išsiuvinėjus ,jau bus už ko siūlą užkišti drinks_cheers.gif

kaip pripratus prie savos technikos ,uzkisant siula uz audinio siuliuku ,o cia visai kitaip .baisiai susinervojau doh.gif kaip nors teks prisiversti uzbaigti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 24 rugpjūčio 2012 - 22:24
QUOTE(Uodegyte @ 2012 08 24, 22:22)
kaip pripratus prie savos technikos ,uzkisant siula uz audinio siuliuku ,o cia visai kitaip .baisiai susinervojau  doh.gif kaip nors teks prisiversti uzbaigti unsure.gif


O esi bandžiusi su ta kilpele? Aš vos tik pabandžiau, iš karto įsimylėjau biggrin.gif Man patiko, kad bent vienoje pusėje galiu būti įsitikinusi, kad siūlas jokiais būdais neišsitrauks bigsmile.gif

Bet jeigu šitaip nepatinka ir būtinai nori su užkišimu, tai daryk taip: besdama iš apačios palik apačioje porą centimetrų siūlo galiuko ir naujais kryželiais ji "prisiūk", kaip parodyta čia:
Nuo 0:50 min
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 24 rugpjūčio 2012 - 22:33
QUOTE(Uodegyte @ 2012 08 24, 23:04)
o jai tai naujas siulas ,kryziukai visai kitoje puseje nei man reikia tvirtint.jai uzkisiu siulas negraziai nusisuks.

pradžiai per kilpelę kaip zundyte sakė drinks_cheers.gif dar galima iš bėdos palikt siūlo galiuką laisvą blogojoj pusėj ir tada darant kryželius apsiuvinėt ta galiuką, tik tada kol kokius 5 dygsnelius padarai vis vartyt reik siuvinį, kad gražiai apsisiūtų tas galiukas ir prilaikyt kad neliktų siūlas laisvas ax.gif dar galima užsimazgint siūlo galiuką, lįst iš gerosios pusės į blogą eilutėje toliau nuo tos vietos kur pirmą kryžiuką darai, tada siuvinėt kryželius ir savaime apsisiuvinės siūlo galiukas, nes jis lieka įtemptas ax.gif jau kai užsitvirtina, tada nukirpti tą mazgelį likusį gerojoj pusėj biggrin.gif nežinau ar aišku kas nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2012 08 24, 16:12)
kur parduotuve Grustė ten yra mazyte parduotuvyte rolleyes.gif


Reiks pasnipinet biggrin.gif

Merginos,o ant kokios medziagos nimue fejos siuvinejamos(ta tamsi tokia kur pukus pucia),ant lino ar ant ko? Nes ten matosi tokia tamsesne medziaga,neturiu supratimo visai kas ten per medziaga doh.gif

O del kilpeliu kaip uztvirtinimas siulo,ar nieko tokio kad ir baigiant siuvineti kilpele tokia darau? Gal per daug jau tu mazgiuku tokiu bus baigus siuvineti visa darba ir islys i geraja puse? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 24 rugpjūčio 2012 - 23:17
QUOTE(timi @ 2012 08 24, 20:35)
Juodosios arbatos mergaite biggrin.gif

Timi, laaabai grazus darbelis! Labai subtilus, neikyrus, svelniu spalvu wub.gif Kokios cia firmos schema?? Gal pasidalintum, jei turi kompe? blush2.gif 4u.gif

Merginos, o dar apie tuos kryzelius:
Kai jie yra du viename langelyje
Ar mazuoju dygsniuku apkabini didiji, ar ne? g.gif

Na pvz cia:
user posted image
Du paaiskinimai apie ta pati ir skirtingai pavaizduoja.

-------
Ir dar, kada reikia daryti juos abu viename langelyje, o kada viena triju ketvirciu, o kito - tik uodegyte? g.gif
Man po penkiu metu siuvineimo vis dar neaisku.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2012 08 25, 06:30)
Merginos, o dar apie tuos kryzelius:
Kai jie yra du viename langelyje
Ar mazuoju dygsniuku apkabini didiji, ar ne? g.gif
-------
Ir dar, kada reikia daryti juos abu viename langelyje, o kada viena triju ketvirciu, o kito - tik uodegyte? g.gif
Man po penkiu metu siuvineimo vis dar neaisku.... unsure.gif

aš darau priklausomai nuo to, kaip visų kryžiukų viršutinis siūlas gula, kartais apkabinu didijį, kartais ne g.gif

o vat kada abu reik daryt, o kada 3/4 + 1/4 tai aš ir nežinau doh.gif
Atsakyti