Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip vyrai po gimdymo jautėsi, elgėsi?

Tos, kurių vyrai buvo kartu per gimdymą, kaip jie po to apie visa tai atsiliepia?Ar eitų dar kartą, ką darytų kitaip? Ar jūsų santykiai po to dėl to nepašlijo, o gal kaip tik pagerėjo?Papasakokit daugiau wink.gif
Mano vyras po dalyvavimo gimdyme buvo nekalbus nei man, nei kitiems šia tema rolleyes.gif , taip, kad nesupratau rolleyes.gif , bet santykiai po to tikrai nepašlijo...
Atsakyti
mano vyras pasakojo visiems,kad tas gimdym,as tai vieni niekai,nu pareke zmona biski,pasikviete visus sventuosius,paskui jos kojas isskestas biski palaikiau,kad galvute geriau statytusi,o paskui pastenejo ir viskas laugh.gif reziume: viskas jam labai paprasta,ir nieko nei baisaus,nei blogo... wink.gif tik dziaugsmas neispasakytas,kai dukryte ant ranku paeme pirma syki wub.gif
Atsakyti
Mano vyras labai džiaugiasi,kad dalyvavo, kitą kartą taip pat sako dalyvaus clap.gif Didžiuojuosi kad turiu svelnu ir drasu vyra wub.gif wub.gif , kuris man sunkiausiu momentu padejo ir palaike.
Mes kartu pagimdem musu dukryte, o ateity ir suneli kartu gimdysime.
Atsakyti
Mano vyras dalyvavo svo pirmagimio gimdyme. Viskas buvo gerai, santykiai nepasikeitė, tik po to jis sunkiai ,,sirgo", jam tai buvo didelis emocinis sukrėtimas, antrojo gimime jis dalyvauti atsisakė (labai atsiprašė). (Studijų metu privalėjom dalyvauti gimdymuose, nors mūsų vyresnėlis jau buvo gimęs, jis vos nenualpo stebėdamas svetimos moters gimdymą). TAigi, aš jį suprantu, ne vyriškas tai darbas smile.gif
Atsakyti
Maniškis irgi liko patenkintas, kad buvo kartu. Tiesa, taip išėjo, kad jis iš vakaro užsisidėjo prie kompo, o kai aš ji iš lovos antra nakties išbrazdinau, atseit prasideda jau, tai buvo ką tik akis sumerkęs blink.gif . Žodžiu, kol pirmas valandas laikas ramiai ėjo tai gimdykloj ir nusnaust suspėjo. Na po to jau žinoma miegas nebeėmė, kai leido pakaušiuką paliesti.
Apskritai, mes iš kart buvom apsisprendę kartu gimdyt, taip sakant. Nors vėliau žmonės truputi pradėjė gazdint mane, atseit pasišlykštės, kitaip žiūrėt pradės. Na nepasišlykštėjo tai jau tikrai, o kitaip žiūrėt gal ir pradėjo, bet tik dar su didesniu atidumu ir meile, kas man visai patinka. thumbup.gif
Mano galva, kam tą vyrą už durų laikyt, jei jis gali ir šalia pabūt, ir pagelbėt, ir kartu pasidžiaugt.
Atsakyti
Mano vyras labai norėjo dalyvauti, o kai aš sakydavau, kad čia aš nuspręsiu, tai jis juokdavosi, kad padarėm abu, tai ir pagimdysim abu biggrin.gif .Po gimdymo labai didžiavosi, kad nukirpo virkštelę ir kad pirmas dukrytę pamatė thumbup.gif , o ir po to valandas klūpėdavo prie lovytės wub.gif .Na o mūsų santykiai nepasikeitė, manau tiesiog vyras turėjo pergyvent šoką, bet kažkaip greitai jam tai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Mano vyras abiejose gimdymuose dalyvavo, dalyvaus ir treciame thumbup.gif Musu santykiai del to tikrai nepasikeite, nei intymiu atzvilgiu nei kaip nors kitaip. Jam tai tiesiog naturalus, suprantamas dalykas kad ir vyras turi dalyvauti gimdyme. Norejo jis man ir nugara masazuoti ir visaip kitaip padeti...tik va kad man nuo nugaros masazo saremiu metu dar blogiau buvo, tai sakiau nesiliesk tu prie manes laugh.gif Beje, maniskis per pirma is koju iskrito, bet ne del kokiu nors "nemaloniu" vaizdu, o tada kai man state epidura blink.gif Vargselis pamate kokia stora ir ilga adata varys jo zmonelei i nugara, ir neatlaike blink.gif As sedejau, jis laike mane uz ranku...tik ziuriu, kad man ji reikia laikyti...susvirduliavo, ir jau guli ant sono po mano kojom, ir dar rankas po galva spejo pasideti laugh.gif laugh.gif laugh.gif O pries gimdyma as dar pajuokaudavau "ar nenualpsi tevai...", tai jis "neeee, nei kraujo bijau, nei kokiu neiprastu vaizdu....", bet ta adata i mano nugara jam pasirode baisiai laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Iskart po gimdymo - keleta pirmuju dienu, gal pirmaja savaite - jis kazkaip idomiai "suvaikejo": pradejo kalbeti kazkokiu plonu cypianciu balseliu ir elgtis su manim taip atsargiai lyg buciau is kokio porceliano ar stiklo. Kai paklausiau neiskentusi, kas jam cia dabar pasidare, tai atsake kazka panasaus i "Taip myliu, kad net skauda" wub.gif.

Praejus kiek laiko, apie gimdyma pasisnekam normaliai, daznai ir su jumoru smile.gif.
Atsakyti
Mano vyras bijojo dalyvauti. Gimdymas buvo sunkus, bet viskas praejo gerai smile.gif . Man atrodo, kad po gimdymo jis buvo pavarges ne maziau uz mane; o gal net daugiau nervavosi nei as, nes viska (kas ejosi blogai, kai as nezinojau) mate. Po savaites nusprende, kad daugiausia patyre ne as ir ne jis, o leliukas dry.gif Kai paziuriu i savo mazytes pirmasias foto, i subraizyta veiduka - pilnai su juo sutinku sad.gif Neisivaizduoju gimdymo BE vyro. Dabar jis turbut nebijotu dalyvauti ir svetimuose biggrin.gif

Beje, maniskis vis dar apgailauja, kad mes gimdymo nefilmavom, nes tada atrode crazy ideja g.gif Jis labai noretu tureti ta juosta rolleyes.gif (apie mane neklauskit laugh.gif )
Atsakyti
Mano pirmasis vyras kai turejau gimdyti Svaja atsisake dalyvaut, nes tai esa moters reikalas ir jis nenori i tai kistis,pasake,kad tas kraujas ir visokios isskyros ir gemalai jam slykstu sad.gif na slykstu tai slykstu, as neprasiau ir nemaldavau,kad dalyvautu...Matyt tai jau ir turejo buti signalas, jog kazkas netvarkoj...kol as nesiojau musu mergyte jis susirado kita sad.gif po gimdymo jis prie manes nelindo ir mudu po to net nepasimylejome nes mazdaug kai mergytei buvo apie 5 men jis mane paliko....
Per antrosios mergaites gimima prie manes stovejo ir Linejai virkstele nukirpo mano drauge, jos kriksto mama thumbup.gif o tevas mergaites nepripazysta, ka jau klabet apie gimdyma rolleyes.gif
Atsakyti
Mano vyras, kai prasidejo stangos, lakste su rankshluoschiu nuo kriaukles prie manes, nes buvo baisiai karshta, tai dejo shlapia rankshluosti prie kaktos smile.gif Turejo spet ir palaikyt mano galva, tai vieno stumimo metu vargsha net aprekiau, nes jis nuleke sudrekinti rankshluoschio, o man jau reikejo stumti. Po to uzhdenge ausis, tai gavo velniu, kad ash nieko negirdziu smile.gif Zodziu kliuvo vargshui. O shiaip, kai pamate gimusia mahzule, apsiverke ir vis buchiavo mane ir kartojo, koks jis dekingas. O kai mano mama paklause po gimdymo, ar nebuvo baisu, tai pasake, kad ne, tik bijojo del manes.
O po gimdymo tai jis daugiau shokinejo apie savo dukriuka negu ash, nes ash gulejau susiuta ir nelabai turejau jegu kazhka daryti. Tai jis pirmas ishmoko pampersus pakeisti ir perrengti musu zuiki. Zodziu turiu thumbup.gif vyra, kuriam esu be gela dekinga uz visa pagalba ir tiesiog buvima shalia.
Atsakyti
Kai gimdžiau pirmąjį, man buvo labai linksma, (nes darė epidūrą), o vyras skaičiavo tarpus tarp sąrėmių, žiūrėjo į mane paklaikusiom akim ir nelabai suvokė, kas darosi. Kai jau reikėjo stumti, jis man kartojo, ką sakydavo akušerė, nes tuo metu girdėjau tik jį... Gimus leliukui aš juokiausi, vyras verkė, o lelius nelabai suprato kas darosi. Vyras labai pasimetė, kai gydytoja paėmė vaiką ir kažkur nešė. Nenorėjo palikti manęs, nes tuo metu siuvo, o ir su 2.gif skirtis nenorėjo, tik gavęs mano "palaiminimą", ir patvirtinimą, kad man viskas gerai, išbėgo paskui sūnelį...
Dabar jau praėjo 5 metai nuo tos dienos. Kai paklausiu, ką prisimena iš tos dienos, sako, kad viskas buvo kaip sapne, ir nelabai ką gali prisiminti tongue.gif
Labai esu jam dėkinga už tai, kad tuo metu buvo kartu su manim. Man buvo daug ramiau... Taip pat l.daug padėjo veikelio auginime. Dažnai keldavosi naktimis prie verkiančio 2.gif ir leisdavo man ilsėtis.
Artėja lemtingoji diena, kada mes antrą kartą gimdysim. Gal šį kartą ką nors prisimins g.gif tongue.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta: 31 liepos 2004 - 19:55