Įkraunama...
Įkraunama...

Nevalgo mėsos...

SVeiki. 4 meų sūnus jau kurį laiką nevalgo mėsos schmoll.gif Bandėm ir gražiuoju tratis, ir pykomės... Sėdi prie lėkštės ir vos ne žiaugčioja kartais... Dešreles valgo, kotletus valgo, o daugiau nieko neįkišam... Kokius papildus naudot?
Atsakyti
Ta pati situacija ir pas mus, tik mano vaikui jau 7 metai, o valgo tik kotletus ir sardeles. Iš bulvių valgo tik virtas bulves doh.gif , o pagrindinis maistas sumuštiniai ir sausi pusryčiai su pienu. Ka nors priversti nors paragauti nėra vilties, nes taip pat žiaukčioja, nebežinau nei ką daryti blush2.gif .Labai būtų įdomu išgirsti Jūsų nuomuonę.
Atsakyti
QUOTE(singarela @ 2006 05 02, 16:24)
Ta pati situacija ir pas mus, tik mano vaikui jau 7 metai, o valgo tik kotletus ir sardeles. Iš bulvių valgo tik virtas bulves  doh.gif , o pagrindinis maistas sumuštiniai ir sausi pusryčiai su pienu. Ka nors priversti nors paragauti nėra vilties, nes taip pat žiaukčioja, nebežinau nei ką daryti  blush2.gif .Labai būtų įdomu išgirsti Jūsų nuomuonę.


mano broliukas taip pat iki kiokiu 15metu. su asaromis.mesa, virta kepta, mesos sriuba..atejo augimo didysis metas ir pradejo valgyt. nes energijos reikejo. o taip vien miltiniai ir pieno produktai. gal jums reiktu tik vaikui paivairint raciona, tiesiog pabandyt kosiu kokiu isiulyt kad gautu skaiduliniu medziagu, baltimus mesus pakeist i augalines kilmes. pasidomet vegetarisku maistu. ir karts nuo karto susitarimo delei bent maza gabaliuka mesos. gal isaugs...
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2006 05 02, 13:42)
SVeiki.  4 meų sūnus jau kurį laiką nevalgo mėsos schmoll.gif  Bandėm ir gražiuoju tratis, ir pykomės... Sėdi prie lėkštės ir vos ne žiaugčioja kartais... Dešreles valgo, kotletus valgo, o daugiau nieko neįkišam... Kokius papildus naudot?


kotletas ir deshreles- mesa, siaip jau... nenorek kad tokio amziaus vaikas valgytu karbonadus . Mano vaikas irgi, buna, kuri laika nevalgo mesos jokiam pavidale. Nera ko stresuot,- nevalgo,- nereikia reiskia jam. Keisk mesa zhuvimi, pasirupink kad gautu daugiau varshkes, kiaushiniu. Virk sriubas, sultinio nors gaus. Nepatingek sumalt ivairiu rushiu mesos tiems kotletams.
Sudomink maistu,- kepk blynelius su zhuvimi, vishtiena, suverk virtos mesos kukuliukus ant ieshmelio, ishkepk orkaitej 'kashtonu' (bulve idaryta farshu, ishore prismaigstyta spageti gabaliuku), isigyk silikonines formeles blyneliams ir jose kepk, tarkim, maltu kepeneliu 'blynelius ar tuos pacius kotletus ir pan. Galbut valgytu maltos mesos troshkinius (a la Chilli) ant makaronu ar pan. Tokio amziaus vaika lengva 'apgauti' mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 22 gegužės 2006 - 12:57


pas mus irgi ta pati problema.bet jūsų vaikučiai dar kotletą valgo , tai mėsa o

mano dukrytė iš mėsiško maisto valgo tik daktarišką keptą dešrą , jei tai eina pavadinti mėsa.sakot eina apgauti tokio amžiaus vaikus ,tikriausia tokios problemos pas jus nėra kad taip galvoji g.gif jei tik kąsnis su mėsa ir žiaukčioja doh.gif blink.gif dabar neseniai prisiminiau sojos kepsnelius ir dar visokius sojos patiekalus valgom į savaitę tokį mėsos pakaitalą 3 - 4 kartus .
Atsakyti
Mamos, o gal jūs neskaniai gaminat ? biggrin.gif
Pamenu saviškei gaminau tokią daržovienę, kad pati nė už ką nevalgyčiau. Tokia prėska, be prieskonių, druskos. Ji ir spaudėsi ja. O vėliau, kai pagaminau padoriai, tai valgė laižydamasi ax.gif
Kantrybės visoms, tikrai nelengva vaikiams įtikti su maisteliu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(samrasa3 @ 2006 06 18, 16:22)
mano dukrytė iš mėsiško maisto valgo tik daktarišką keptą dešrą , jei tai eina pavadinti mėsa.sakot eina apgauti tokio amžiaus vaikus ,tikriausia tokios problemos pas jus nėra kad taip galvoji  g.gif jei tik kąsnis su mėsa ir žiaukčioja doh.gif  blink.gif


Nu ir nekishk tos mesos. Valgykit suri, zhuvi, kiaushinius, soja, varshke, tofu. Maciau begale gyvu vegetaru. Ir netgi veganu mirksiukas.gif
ziurek, po kokiu metu dar ir nustebins pradejus valgyt mesa mirksiukas.gif

O del neskanaus gaminimo irgi yra racijos...pamenu, manishkis apie pusantrus metukus ishvis 'mete' valgyt. Tereikejo pradet det i patiekalus druska/prieskonius ir situacija smarkiai pasitaise drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jooo, net pagalvojau kad pati parašiau biggrin.gif Aš į jūsų klubą: maniškis keturmetis valgo kotletus, tai aš jam juos iš visssssko kepu: kiauliena, jautiena, vištiena, žuvis, dar prieskonius pakaitalioju - eina thumbup.gif o vat virtos nevalgo, daržovių irgi schmoll.gif

Bet mes kreipėmės į daktarus, nes jau baisu buvo - makaronai ir makaronai, tai ištyrė kaka, ir nustatė, kad nelabai jis virškina. Dabar duodam virškinimą gerinančių vaistų, ir vaikas net atsigavo - ir maistu domisi, o anksčiau bjaurėjosi, ir kakoja, nes buvo apstojęs. Ir kitoms siūlyčiau su kaka pas daktarus nueiti, bent ramiau bus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Budama vaikas nevalgydavau absoliuciai jokios mesos isskyrus rukyta desra, o jei priverstavo, kramtydavau mesos gumula iki begalybes ir nenusirydavo. Taciau augau sveika ir judri, i metus gal koki karta ir susirgdavau arba nei vieno... Organizmas nereikalavo, vadinasi, tai nera ko ten per prievarta ir gruzti ;-)
Atsakyti