Įkraunama...
Įkraunama...

Penkiamečio ožiai

Sukuriau sia tema,nes jau nebezinau ka ir bedaryti. Situacija tokia,kad vyresnelis 5metai) visiskai nebeklauso,nebereaguoja i tai kas jam sakoma. Dabar turi bausme ,kad prie kompiuterio ne pirso,ir i diena vienas filmukas...Na bet kas is to,pasidare dar blogesnis,jau savaite kaip nubaustas,o jam vienodai sviecia doh.gif . Ima viska is saldytuvo,nori viska suryti per viena diena,atsiplesia,nesuvaalgo,numeta..,turu desimt kartu pasakyti graziai,ir venuolikta stipriai susukti,va tada supranta doh.gif .Zaislus ismeto,nerenka.... Eina praustis per didziausias isterijas. Nebeimanoma graziuoju susitarti doh.gif Vyras komandiruotese, gal jai butu namie truputi paklusnesnis butu,o dabar ant jo sauk kiek nori,garziai snekek kiek nori,tiesiog gaunasi pilstymas is tuscio i kiaura.
Atsakyti
Jo sunkus variantas, bet kai kurie atvejai pergyventi ar dar kartais ir nutinkantys. Irgi bandyta visaip aukleti. Po kiekvienos nuodemes irgi teko bartis ir dazniausiai jokio efekto, tada pagalvojau gal paprasciausiai truksta demesio, tai kodel ta demesi parodyti ne is geros puses, suemiau save i rankas ir keleta dienu po negeru darbu tiesiog isbuciuodavau, apkabindavau, pamyluodavau, pakalbedavau labai svelniai kaip myliu savo vaika ir kaip man nelabai patinka toks elgesys ir kodel, kartu pasitvarkydavau ir zinokit efektas tikrai buvo, ir kai nustojau tai daryti irgi jau buvo galima dazniau susikalbeti ir isvengti blogo elgesio. O kad visai vaikas sposu nekrestu tai manau nenormalu, todel ir mums vis dar karts nuo karto kokie oziai tikrai islenda, bet juk vaikas taip ir formuojasi smile.gif
Atsakyti
Manasis tai pat 5m. tecio klauso is pirmo pasakymo thumbup.gif o su manim daug sau leidzia, stengiuosi daug kalbet su juo apie tai kas bus jei klausys ar neklausys.siuo metu laukem jau leliuko tad tas yra musu pagrindine tema snekam kad negalima mamytes nervuoti, reikia tvarkytis zaislus nes tetis gryzes pyks, nes musu tetis labai grieztas vaiku auklejimui, jei vaikas geras i rklauso tai turi viska o jei neklauso tai neturi nieko, aisku as esu nuolankesne ir daug daugiau leidziu, bet mms po kolkas uztenka kalbetis stai jis labai megsta saldumynus, mes visus juos laikom jam pasiekemoje vietoje bet neatsiklauses jis ju nepaims ir pasakau jei susitvarkysi zaislus tada gausi sokolado arba galesi paziuret multikus ar ten prie kompo pazaist (sugalvoju pagal jo norus) tada jis susitvarko, ir taip su viskuo kitu jei padarysi tai kazka gausi jei nedarysi tai negausi nieko schmoll.gif manasis labai nevalgus butu vienas malonumas man jei naikintu saldytuvo turini smile.gif aisku sureliai visokie ar desertai tai jo eina juodai, bet tik po normalaus maisto ir kiekis ribotas.Mums negaila kad jis valgo juos bet kaip vyras sako reikia zinoti kad ir po ko ka valgyti, plius tai kad mazasis padaugines daugelio produtu buna isbertas verysad.gif maanau kalbekit aiskinkit, ribokit be to kad multikus bet ir kazkokius skanumynus pabandykite kaip mes, uz gerus darbus kad ir zaislu susidejima atsilyginkite kuom nors ka megsta kas patinka smile.gif
Atsakyti
Negaliu nepasigirti ,sendiena gavome vieta i darzeli bigsmile.gif ,dziaugiuosi kaip mazas vaikas,gal pagaliau viskas atsistos i savo vietas biggrin.gif . Tik db labai bijau ,kaip jam ten seksis,kadangi esame ne lietuvoje,darzeliu sistema skiriasi,vaikai taip pat g.gif , na bet tikiuosi geriausio.
Oj musu dickis irgi nemegejas valgyti ,tik visokie jogurtukai,sokoladukai ir t.t. man taip pat negaila,bet po viso sio gerio,normalaus maisto nebenori doh.gif . Jums gerai ,kad supranta jai negalima neima,o pas mus deja ne ....Ryte anksciau keliasi,isijungia filmukus,suvalgo greit is saldytuvo viena sokolauka, paskui meluioja,ne nevalgiau doh.gif ,mama duok viena.. doh.gif . Ir va taip nuperkam savaitei ,kazko pasiskaniti,o jis nori viska per viena diena doh.gif .
Vakar pirkome melyniu,bet kadangi dickis jau buvo dienos porcija gaves( sokoladuka) tai melynes palikau kitai dienai. Ejo ,zyze,prase. Liepiau susitvarkyti ir tada gaus . O jis ne,nuejo is saldytuvo pasieme, ir viskas paziro visame grazume kalidoriui doh.gif ,va ir neklausymas mamos . Rinko uogas,verke.... Po 10 min. vel tas pats neklausymas doh.gif .... I kampa statot? i rura duodat? O gal nereaguoti ??
Na jau atrodo didelis berniukas,o va se tau ......
Atsakyti
Manau tokiose situacijose dėl vaiko ožių kaltas ne vaikas, o mama ir jos rodomas dėmesys vaikui, sugebėjimas įsiklausyti į savo vaiką, ką jis tokiu savo elgesiu nori parodyti ar pasakyti. Dažniausiai, kaip ir Aloha minėjo, tai dėmesio trūkumas. Ne popinėjimo, ne tūpinėjimo aplink vaiką, bet dėmesio, bei saugumo pojūčio. Tiesiog reikia pačiai mamai, gerai viską apsvarstyt, permastyt savo elgesį savo reakcijas į vaiką, apgalvot ar nebuvo kokių psicholiginių niuansų vaiko gyvenime, pasikeitimų ir pan. Vaikai yra vaikai, jie nekokie žvėriukai ar nesutramdomi pabaisos, tik prie kiekvieno jų yra skirtingas kelias priėjimui, ir tą kelią turi atrast pati mama, kas tinka vienam vaikui, visiškai netiks kitam. Svarbiausia produktyvus ir protingas jokiu būdu "neperdėtas" dėmesys vaikui.
Atsakyti
Ne visada jei vaikai neklauso jiems truksta demesio. Kai buvo mazesnis jis demesio gaudavo labai daug, su juo uzsiimdavau bet kokiais atvejais ir zaiszdavom ir panasiai ir susikalbet su vaiku buvo neyanoma doh.gif nzn ar jis isaugo ar kas cia nutiko bet siuo metu as jam demesio skiriu tirai labai mazai, gal del to tapo savarankiskesnis ar kas g.gif o taip buvo toks metas kad uzpakalis turejo bedrumu su dirzeliu, bet uzteko keliu kartu ir prisimena tai iki siol, jei neina visiskai susitvarkyt tai sakau skaiciuoju tada iki triju ir viska pasidaro thumbup.gif mes ir gyvenam ne lt, noreciau kad eitu i darzeli cia bet kartu ir nenoreciau, nes cia vaikai pasktiniai idiotai doh.gif prisiveda kieme vaiku norvegu ir zaidzia cia jie visi, paziuriu kaip jie bendeauja tie vaikai tai net baisu darosi, as kartais net su vyru kalbu kad gal ir geriau kai neina su tais vaikais i darza g.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2012 08 28, 11:40)
Ne visada jei vaikai neklauso jiems truksta demesio. Kai buvo mazesnis jis demesio gaudavo labai daug



Vadinasi tą dėmesį rodėte ne taip, vadinasi neįsiklausėte į vaiką, ko jam išties reikėjo tuo metu. O gal tai buvo ribų bandymas, kiek tėveliai jam suteiks laisvės. kaip bebūtų, vaiko maištavimas, pykčio priepuoliai neatsiranda šiaip sau. Tik va priežastį to surasti labai sunku, ir man, prisipažįstu, toli gražu ne visada pavyksta blush2.gif
Atsakyti
Sakote demesio trukumas?? Na nezinau neziau,gal siek tiek jo ir sumazejo,kai mazelis atsirado,bet tikrai nedaug... Sakyciau islepinome,todel dabar taip sunku g.gif ...
O gal protestuoja taip pries kazka g.gif ....
Kartais atrodo ,kad tycia daro jog panervuotu mane doh.gif .
Nuo rytojaus keliaujame i darzeli,labai tikiuosi ,kad viskas bus gerai.
Atsakyti
Pavydas dėl rodomo dėmesio broliui ar sesei, įprotis gauti daugiau ir nesuvokimas kodėl dabar taip būti negali, noras jus paerzint, nes pasiduodat jo provokacijom. Visa tai rodo kad dėmesio trūksta.
Atsakyti
O as saviske uzdarau i jos kambari, kai oziai atbega. Paimu uz rankos nuvedu i kambari ir uzrakinu. Perskaiciau knygoj apie si auklejimo metoda ir man jis pasiteisino. Kiek vaikui metu - tiek minuciu turi pabuti, kad nusiramntu. Is pradziu dar labiau rekia, spardo duris, po to rimsta, o kai atrakinu visi oziai buna issilakste.
Kartais bandau kalbetis, bet ji laaaabai uzsispyrus, tos snektos jos nesujaudina, o sitas metodas man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IceT @ 2012 08 29, 11:33)
O as saviske uzdarau i jos kambari, kai oziai atbega.  Paimu uz rankos nuvedu i kambari ir uzrakinu. Perskaiciau knygoj apie si auklejimo metoda ir man jis pasiteisino. Kiek vaikui metu - tiek minuciu turi pabuti, kad nusiramntu. Is pradziu dar labiau rekia, spardo duris, po to rimsta, o kai atrakinu visi oziai buna issilakste.
Kartais bandau kalbetis, bet ji laaaabai uzsispyrus, tos snektos jos nesujaudina, o sitas metodas man thumbup.gif


Kai buvo mažesnis maniškis, aš ir esu bandžiusi į kambarį uždaryt, bet neužrakint. Labai pasiteisino, bet žiauroka. O paskui greit peraugo į šiek tiek kitą variantą - paprašau išeit iš to kambario, kuriame esu.
Prieš kelias dienas žiūrėjau Karlsono sugrįžimą wub.gif Labai užkabino užrakinto kambaryje vaiko savijauta. Gal su antru taip nebedaryčiau blush2.gif Užsienio darželiuose praktikuojamas JUODOIOS KĖDĖS metodas, bijo jie kaip velnio tos kėdutės, ant kurios sodinami nusižengę taisyklėms, sarmata ant jos sėdėt doh.gif
Kažkodėl statymas į kampą man atrodo ne toks žiaurus, kaip uždarymas...Gal kad pačiai teko pastovėt biggrin.gif O kaip kitoms?
Atsakyti
QUOTE(IceT @ 2012 08 29, 11:33)
O as saviske uzdarau i jos kambari, kai oziai atbega.  Paimu uz rankos nuvedu i kambari ir uzrakinu. Perskaiciau knygoj apie si auklejimo metoda ir man jis pasiteisino. Kiek vaikui metu - tiek minuciu turi pabuti, kad nusiramntu. Is pradziu dar labiau rekia, spardo duris, po to rimsta, o kai atrakinu visi oziai buna issilakste.
Kartais bandau kalbetis, bet ji laaaabai uzsispyrus, tos snektos jos nesujaudina, o sitas metodas man thumbup.gif

kad mums tai irgi veiksmingiausias budas, bet as nevedu net i kita kambari, sakau ne ir nesiduodu i kalbas, tada pats patili , pasiuoziuoja ir praeina , tik reikia net nekalbint, greit apsiramina. kiekvienam vaikui reikalingas kitoks priejimas su maniskiu arba graziuoju susitarsi arba taip , kitaip nieko nepesi, sakau eik oziukus isvaryt, tai patyli o po to prieina, sako jau isvariau smile.gif
Atsakyti