Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos :)

Skaičiau. Skaitau. Skaitysiu

user posted image

Mūsų gimtadieniai


Papugele – sausio 31 d.

Ebru – vasario 2 d.
Aguonytė – vasario 9 d.
laTulipe – vasario 24 d.


Indra666 – kovo 7 d.
Fatimaallaa – kovo 24 d.
amber123 – kovo 25 d.
Nerinha – kovo 26 d.
Tibė – kovo 28 d.


Argija – balandžio 15 d.
aistuliaa – balandžio 28 d.


Vessta – gegužės 15 d.

Dorifore – birželio 3 d.
_Only_ – birželio 19 d.


Biancca – liepos 1 d.
Jovituteee – liepos 1 d.
Skiautelė – liepos 2 d.
casolin – liepos 23 d.
eliss – liepos 24 d.
shiaudine – liepos 25 d.


Gegytė – rugpjūčio 19 d.
Ingėnas – rugpjūčio 24 d.
kiršė – rugpjūčio 27 d.
sphinx – rugpjūčio 28 d.


Taškė. – rugsėjo 14 d.
Pukis_miau – rugsėjo 19 d.
ceburashka – rugsėjo 23 d.


linamog – spalio 2 d.
Mona187 – spalio 18 d.
*IsaDora* – spalio 26 d.
Leveret – spalio 31 d.


ewe1ina – lapkričio 13 d.
Stikliukė – lapkričio 21 d.
Sielos Sparnai – lapkričio 29 d.


daite – gruodžio 24 d.
adžani – gruodžio 26 d.


Mūsų nuostabus tinklaraštis
Atsakyti
Tess Geritsen - Chirurgas
prieš tai skaičiau tik dvi šios autorės knygas - Dvynės (visai patiko) ir Donoras (nelabai). Chirurgu susidomėjau tik dėl to kad ant beveik visų šių autorės knygų pažymima, kad tai knygos "Chirurgas" autorė, todėl tikėjausi kad "Chirurgas" bus kažkas stipraus. Tačiau knyga pasirodė labai jau vidutiniška g.gif

Sekanti skaitoma bus Mirties chemija, laukiu nesulaukiu kada giebsiu, gerų atsiliepimų prisiskaičiau, lūkesčiai dideli bigsmile.gif
Atsakyti
katilina, Analitika tai emiau be jokiu lukesciu, man atrodo, nebuvau skaicius jokiu atsiliepimu, o tai yra labai gerai biggrin.gif Siaip tas itraukimo kriterijus tai toks subjektyvus dalykas, kaip as jau susidariau nuomone doh.gif biggrin.gif

caralaite, Prieblanda atradau, beskaitydama SM parduodamu knygu sarasus. Gailiuos, kad ja pardaviau po to...Is tikruju tai pirmiausia uzkabliavo virselis biggrin.gif , o pasidomejus suintrigavo anotacija, ir tikrai ne veltui smile.gif Si knyga man tokia skandinaviska geraja prasme. Nestandartinis psichologinis detektyvas.

Pazvelk dar karta pamaciau bibliotekoj, nauju knygu lentynoj, ir kazkaip taip intuityviai pajauciau, kad turetu patikti.

Apskritai, kaip jau ne karta isitikinau, man ne tiek svarbi pati tema - svarbus pats rasymo stilius, tos temos destymo budas ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 28 rugpjūčio 2012 - 16:22
QUOTE(Female @ 2012 08 28, 17:36)
Sekanti skaitoma bus Mirties chemija, laukiu nesulaukiu kada giebsiu, gerų atsiliepimų prisiskaičiau, lūkesčiai dideli  bigsmile.gif

lukesciai patenkinti biggrin.gif
knyga labai patiko, itrauke, graziai autorius mintis ir sakinius delioja, rekomenduotina knyga thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos.

Perskaičiau trečdalį Imogen Edwards-Jones ,,Babilono oro linijos''. Kol kas tai nieko gero.. rolleyes.gif
Atsakyti
Skaitau "Kol šaka nulūš" Patinka.
Atsakyti
Pradėjau Grange "limbų priesaiką" ir nusprendžiau nebeskaityti. Matyt mane labai erzina tas švento rašto citavimas ir kova su velniu smile.gif. Neįtraukia taip, kaip "miserere" ar "purpurinės upės".
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2012 08 30, 20:49)
Pradėjau Grange "limbų priesaiką" ir nusprendžiau nebeskaityti. Matyt mane labai erzina tas švento rašto citavimas ir kova su velniu smile.gif. Neįtraukia taip, kaip "miserere" ar "purpurinės upės".

blink.gif Mano siu metu atradimas si knyga, nors Grange ir anksciau simpatizavau, bet si knyga ypatingai patiko. Beje, man visada buvo idomios apsedimo, demonu varymo, pasaulio anapus temos. Dorifore, skaitei sia?
Dabar prie lovos laukia Gerritsen "Donoras" ir "Ledinis saltis".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 31 rugpjūčio 2012 - 17:31
Man "Limbų priesaika" labiau patiko negu "Miserere", o tie visi religiniai dalykai tik suteikė knygai išskirtinumo. Ir patiko, kad pagrindinis veikėjas detektyvas buvo "praktikuojantis krikščionis", kas labai retai pasitaiko knygose. Jei kas ir nuvylė, tai pagrindinis žudikas- tikėjausi, kad atsakymas bus labiau mistiškesnis. Bet va pati kelionė iki to atsakymo tai labai įdomi buvo.

Pabaigiau Katzenbacho "Analitiką". Nuomonė liko ta pati kaip ir įpusėjus kūrinį, t.y. negaliu pritarti visoms toms pagyroms, kurių prisiskaičiau ir prieš, ir po knygos. Nesakau, kad visai nepatiko. Pati idėja man pasirodė labai įdomi, be to, buvo vietų, kai įsiskaitydavau ir nepastebėdavau, kiek daug laiko prabėgo ir kiek daug puslapių perskaičiau. Tačiau viso skaitymo metu mane lydėjo, net nežinau, kaip pasakyti, gal tiksliausiai būtų kažkoks netikrumo jausmas. Nesisekė man patikėti knygos veikėjais ir įsivaizduoti juos kaip gyvus asmenis (bet tikrai ne todėl, kad knyga per daug "iš fantastikos srities"). Na bet nuo kitų autoriaus kūrinių neatbaidė, nors didelio noro irgi nesukėlė.
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2012 08 31, 22:21)
Man "Limbų priesaika" labiau patiko negu "Miserere", o tie visi religiniai dalykai tik suteikė knygai išskirtinumo. Ir patiko, kad pagrindinis veikėjas detektyvas buvo "praktikuojantis krikščionis", kas labai retai pasitaiko knygose. Jei kas ir nuvylė, tai pagrindinis žudikas- tikėjausi, kad atsakymas bus labiau mistiškesnis. Bet va pati kelionė iki to atsakymo tai labai įdomi buvo. 



O va man tas trisdešimtmečio religingumas kažkoks netoks... Kiek fanatiškas. Diskusijos tarp jaunuolių, kad ir susidūrimas priduodant dokumentus ir diskusija ta... Nežinau. Netikra, tai mečiau. Gal man jau nusibodo ta manipuliacija religijomis....Kiek gi galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2012 08 31, 22:34)
O va man tas trisdešimtmečio religingumas kažkoks netoks... Kiek fanatiškas. Diskusijos tarp jaunuolių, kad ir susidūrimas priduodant dokumentus ir diskusija ta... Nežinau. Netikra, tai mečiau. Gal man jau nusibodo ta manipuliacija religijomis....Kiek gi galima smile.gif

O ką, trisdešimtmetis negali būti giliai tikintis? Nors man pagrindinio veikėjo tikėjimas toks biški iškreiptas pasirodė, lyginant su standartine katalikybe, pritaikytas jo paties patogumui. Bet tas visai netrukdė, kažkaip retai pataikau ant knygų, kur tikėjimas būna toks savaime suprantamas kasdienis dalykas (turiu galvoj krikščionybę).
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2012 08 31, 17:30)
blink.gif Mano siu metu atradimas si knyga, nors Grange ir anksciau simpatizavau, bet si knyga ypatingai patiko. Beje, man visada buvo idomios apsedimo, demonu varymo, pasaulio anapus temos. Dorifore, skaitei sia?
Dabar prie lovos laukia Gerritsen "Donoras" ir "Ledinis saltis".


Dar ne, bet neseniai nusipirkau per akciją šitą knygą. Ir bus įdomu, kaip tau patiks "Donoras".

Matėt jau nauja Gerritsen knyga "Šėlas" pasirodys? bigsmile.gif
Atsakyti