Įkraunama...
Įkraunama...

2006m. klaipėdiečiai

user posted image

MERGYTĖS



Sandra19, Kovo16d, Emilija, 2009-10-05 sūnelis

Awiux, Gegužės 4 d. Goda, Dovydas 2011-04-28
Larissa, Gegužės 23d, Kristina, 2011-06-12 Uljana
Ramireja, Birželio 15 d. Faustė

Raimonda-Gema
, Liepos 6d. Mila, Majus
Doovilijaa, Liepos 26d Deimantė
Kontyte Liepos 19d, Elivija
Liepa18, Liepos 20 d. Ūla, Džiugas 2008-09-03

Vikuliukas, Rugpjūčio 8 d. Ema, Eglė 2010-04-14
Gioia, Rugpjūčio 23 d., Greta, 2010-10-04 Tomas
Sanrita, Rugpjūčio 24 d. Viktorija, 2010-07-10 Sofija

TDDD, Rugsėjo 19 d., Darija


user posted image

BERNIUKAI

Koposs, Kovo 18d. Mantukas

Musone, Gegužės 23d., Naglis, Grasilė 2011-04-16
Ramsius, Gegužės 26 d. Rapolas
Bonze, Gegužės 26 d. Gustas, Gytis - 2008-11-22

Virugie, Birželio 3d. Mantas
Samta 0204, Birželio 22 d. Deividas, Milana 2008-02-07
Klaipėda, Liepos 17 d. Paulius

Nicki, Rugpjūčio 10 d. Matas, Dominyka 2010-11-07
Ryna, Rugpjūčio 12 d. Liutauras

Casi, Rugsėjo 24 d., Dominykas
Kankan, Rugsėjo 25d., Marijus, Arnas 2009-08-05

Gudrilapute, Lapkričio 3d., Nikita, Andriukas 2008-02-07

user posted image

Mūsų nuotraukytės
Receptukai, patarimai, naujienos

SMAGIŲ PLEPESIŲ oro_buckis.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikuliukas: 28 rugpjūčio 2012 - 15:43
dekui vikuliuk uz tema thumbup.gif ,pagaliau pribaigiau sena tema,kazi kiek sita temsim biggrin.gif

mes sumastem su baidarem,gal kas i kompanija bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(koposs @ 2012 08 30, 09:06)
dekui vikuliuk uz tema  thumbup.gif ,pagaliau pribaigiau sena tema,kazi kiek sita temsim  biggrin.gif

mes sumastem su baidarem,gal kas i kompanija  bigsmile.gif

kaip jumi faina bigsmile.gif o mes bulves kasti važiuosim vakare doh.gif o dieną bandysiu viską vėl į virtuvę sukrauti po remontų doh.gif
Atsakyti
vikuliuk kokios gražios foto wub.gif ačiū už temą 4u.gif

faina su baidarėm, bet mes su maže tai su ja nelabai gaunas į baidares dar unsure.gif MB su Nagliu šiemet plaukė - tai Nagliui labai patiko ir irklavo puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2012 08 30, 10:32)
kaip jumi faina  bigsmile.gif o mes bulves kasti važiuosim vakare  doh.gif o dieną bandysiu viską vėl į virtuvę sukrauti po remontų  doh.gif


Oj, šitas džiaugsmas ir mums gręsia.. Bet žadu nusimuilint biggrin.gif Važiuosiu ryt į studentišką stovyklą. Atsipalaiduosiu šiek tiek nuo visko... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aciu Vikuliuk uz naujus grazius namucius. Man vis nostalgija Klaipedai. Mano Mb ir paliudi kartais, sako ten taip grazu, jura salia, ir miestas visai nieko. O labiausiai pasiilgsta lietuvisku lietiniu su grybu padazu biggrin.gif Laukia nesulaukia G
geguzes, nes tada turetume vel apsilankyti Klaipedoje. thumbup.gif
Atsakyti
ačiū Vikuliuk už temą!

kaži kaip Klaipėdai sekas? g.gif jau gal ant dienų ir Paulius turės broliuką biggrin.gif

tai kaip ten su meetu biggrin.gif . .laukiam progos?ar rugsėjis kai įsivažiuos smile.gif ?

Atsakyti
LABAS RYTAS 4u.gif

Temos pavadinimas thumbup.gif

QUOTE(Ramsius @ 2012 08 27, 11:57)
R sako - miegojau stalčiuje Ir dar patikslino - viduriniame stalčiuje

jo, D irgi sake: as miegu virsutiniame stalciuje, o R su M viduriniuose lotuliukas.gif

QUOTE(musone @ 2012 08 27, 13:42)
O aš pamiršau pavadinimą, į kurią grupę pereina Naglis  reiks aiškintis

as irgi nezinojau, zinojau tik, kad antrame aukste bus blush2.gif Bet gerai, kad yra Ramune, kuri viska zino biggrin.gif

QUOTE(Larissa @ 2012 08 27, 23:40)
nu tai gal jau laikas meetui?  g.gif be vaikų  ar su...bet aš be 

seniai laikas cool.gif

QUOTE(Gioia @ 2012 08 28, 13:30)
Greta labai laukia, bet kad ji dar tokia vistuke, kad kazi kaip jai seksis 7 val. mokykloj isedet. Viena pamoka trunka 1val.

ziauriai sakyciau unsure.gif nelabai as dar isivaizduoju, kad tokio amziaus vaikai galetu tiek issedeti...

QUOTE(ramirėja @ 2012 08 29, 14:34)
aš nelaukiu tik pirmosios klasės, t.y visų būsimų nepatogumų, vedžiojimą/vežiojimą iš /į mokyklos, pamokų ruošimą,nes įtariu ir mes nebūsim pirmūnės,

as irgi nelaukiu mokyklos doh.gif kazkaip pergyvenu kad vaikui viskas bus nauja, kitaip: nauji vaikai, nauji mokytojai unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mes sėdim kaime 4u.gif Gerai kad rugsėjo 1-oji Klp bus rugsėjo 3 ( lotuliukas.gif ). Galim prasiilgint atostogas thumbup.gif Nesinori namo schmoll.gif, bet teks krautis daiktus jau doh.gif

Aš dėl mokyklos pergyvenu tik tiek, kad man bus sunkiau...Daržely ryte pridavei, vakare pasiėmei ir ramu. O mokykloj...Galvok kaip nuėjo, ar išvis nuėjo, kaip grižo, ar išvis grįžo, ogi pradinukai grįžta anksti, ir paskui visą d namie vieni..... doh.gif Kai prisimenu kiek su Rasyte būdavo problemų tai jau dabar plaukai stojais piestu doh.gif blink.gif Pvz., vieną syki iš mokyklos parėjo 20 val. Pas draugę užsuko blink.gif

O šiaip tai ramiai sėdžiu. Gi ne pirmą kartą ta pirma klasė lotuliukas.gif

O va kad Ramūnas paną įsitaisė ir jau ne tik kad per naktis pliurpia bet savarankiškai važinėja pas ją į Panevėžį tai man visai nejuokinga verysad.gif


QUOTE(Casi @ 2012 08 31, 09:00)
jo, D irgi sake: as miegu virsutiniame stalciuje, o R su M viduriniuose  lotuliukas.gif
as irgi nezinojau, zinojau tik, kad antrame aukste bus  blush2.gif Bet gerai, kad yra Ramune, kuri viska zino  biggrin.gif

tongue.gif ax.gif
Rasytė sako, pamačiau D mamą, o ji sako: jeigu Rasa iš tos grupės išeina tai reiškia čia pataikiau lotuliukas.gif
Atsakyti
nu blyn Ramsiau,meilė Ramūną okupavo blink.gif šakės. .kad tik anūkų nepažertų biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 08 31, 11:19)
O va kad Ramūnas paną įsitaisė ir jau ne tik kad per naktis pliurpia bet savarankiškai važinėja pas ją į Panevėžį tai man visai nejuokinga verysad.gif

nu nieko nepadarysi, juk jau 18 biggrin.gif mano sesė irgi 18-inė šiandien išvažiavo į Vilnių studijuot ir jau su vaikinu doh.gif

oi, o apie pirmą klasę bijau ir pagalvot doh.gif dar po tavo pasakojimų - negalėčiau paleist vieno eiti į ar iš mokyklos schmoll.gif bet mums tai negresia - planuoju į Balsinę leist - tai bet kokiu atveju reikės vežt jį pačiai mirksiukas.gif

sveikutės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 08 31, 11:19)
O va kad Ramūnas paną įsitaisė ir jau ne tik kad per naktis pliurpia bet savarankiškai važinėja pas ją į Panevėžį tai man visai nejuokinga verysad.gif



Mamukai, dėl anūkų neramu ?

Ir džiaukis, kad paną turi.... Mano vyro pusbrolis 32, kitas 36. Gyvenime panų neturėję. Vaikšto į kiną kartu, gyvena kartu. Kiekvieną savaitgalį grįžta pas mamytę. Ar to norėtum ? Jau geriau būna normalus vyras. Mokosi su merginomis bendrauti. ax.gif o jei prisidirbs - vadinas tiek proto te turėjo, reiks srėbti košę pačiam. Visur nenusaugosi ir visur pagalvės nepakiši. Aš tai nupirkščiau sūnui kandonų ir su palaiminimu išleisčiau. Nes jei drausi - slėpsis, bėgs iš namų... Kam to reikia... Be to pana... 10000000000 kart geriau nei svaigalai, narkotikai wink.gif Ir dar. Dabar "madinga" gi būt kitos orientacijos, tai džiaukis tik, kad tavo sūnus normalus. drinks_cheers.gif



Atsakyti