Įkraunama...
Įkraunama...

nenoras maitinti krutimi

Labas, ar yra tokiu mamu kurios visai nenorejo maitinti krutimi, net nebande?
Atsakyti
O tu turi vaika ir nenori maitinti? Ar tik is anksto rupiniesi bendraminciu palaikymo sulaukti? biggrin.gif
Atsakyti
geda prisipazinti,bet as visai nenorejau pati maitinti blush2.gif net nezinau kodel..jauciausi labai vargse kazkokia..visas kunas sutrukinejo..krutine irgi pradejo trukinet doh.gif blush2.gif galima sakyt kad tris savaites pati maitinau..beveik blush2.gif nors pienuko buvo.labai nepatiko man schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2006 05 02, 20:50)
O tu turi vaika ir nenori maitinti? Ar tik is anksto rupiniesi bendraminciu palaikymo sulaukti?  biggrin.gif


Turiu vaika, ir nemaitinu, net nebandziau. O tas nenoras buvo jau visa nestumo laikotarpi.
Papildyta:
QUOTE(tarataika @ 2006 05 02, 21:15)
geda prisipazinti,bet as visai nenorejau pati maitinti  blush2.gif  net nezinau kodel..jauciausi labai vargse kazkokia..visas kunas sutrukinejo..krutine irgi pradejo trukinet  doh.gif  blush2.gif  galima sakyt kad tris savaites pati maitinau..beveik  blush2.gif  nors pienuko buvo.labai nepatiko man  schmoll.gif  blush2.gif



A kodel geda, vistek bandei maitinti. O as net nebandziau, tai man turetu but geda, bet taip nera blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bimbo @ 2006 05 02, 20:20)
Turiu vaika, ir nemaitinu, net nebandziau. O tas nenoras buvo jau visa nestumo laikotarpi.



nebandei suprasti, kodel? ish kur toks nenoras?
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2006 05 02, 21:47)
nebandei suprasti, kodel? ish kur toks nenoras?


Bandziau, man labai sliksciai atrodo, net kokiam nors zurnale negaliu ziureti doh.gif . Buvau as ir filma paziureti, ir viska zinau apie nauda MP, bet nenorejau net banditi.Ar butu vaikui gerai tas kas mamai nemalonu. Gal kvailai skambes, bet as pati papo pas mama nekarto nepaemiau, gal del to mano toks nusistatimas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bimbo @ 2006 05 02, 22:08)
Bandziau, man labai sliksciai atrodo, net kokiam nors zurnale negaliu ziureti  doh.gif . Buvau as ir filma paziureti, ir viska zinau apie nauda MP, bet nenorejau net banditi.Ar butu vaikui gerai tas kas mamai nemalonu. Gal kvailai skambes, bet as pati papo pas mama nekarto nepaemiau, gal del to mano toks nusistatimas blink.gif


Aš irgi visą nėštumą planavau, kaip nemaitinsiu, fu, kaip ne kaip atrodo ir kaip bjauru, ir kaip žaloja papus blush2.gif Ir gerai, kad visa tai neslėpdama pasakiau leliukų sesutei doh.gif Nei ji man pylos davė, nei ką, tiesiog kažkaip įtikino, kad tai labai patogu, komfortabilu ir saugu. T.y. nereik naktimis keltis, kaitint, virint, sterilizuot, aušint, bandyt, girdyt, plaut ir t.t. ir nereikia žiūrėt mišinukų galiojimo datų, nebijosi, kad surugs, ar bus per skystas per tirštas..

Na, man užteko, kad naktį nereiks keltis iš lovos bigsmile.gif

Tai kai pabandžiau.. Pasidariau pati jautriausia pasauly mama šiuo klausimu heart.gif heart.gif heart.gif
Aš manau, kad reikia maitinti, jei tik pienukas gaminasi, nes taip jau gamtos duota, kad maitinant ir tavo kūnas greičiau pareis į save, ir leliukas jaus mamą šalia.
Taip ir maitinau leliuką ilgiau nei metus. Jau kai buvo apie 7 mėn, tai atrodo, nereik jam papo.. Kur tau mirksiukas.gif Tik sukirto savo košės davinį ir dairosi, kur čia "kraniukas".
Kai nustojau maitinti, dar kurį laiką labai susijaudindavau, kai pamatydavau kur mamą bemaitinančią kūdikį.. apsiverkdavau..

O iš kur tu žinai, kad pati mamos papo neėmei? unsure.gif Negali gi pati prisiminti.. Jau "padirbėjo" šiuo klausimu tavo vaiko močiutė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 05 02, 22:35)
Aš irgi visą nėštumą planavau, kaip nemaitinsiu, fu, kaip ne kaip atrodo ir kaip bjauru, ir kaip žaloja papus blush2.gif Ir gerai, kad visa tai neslėpdama pasakiau leliukų sesutei doh.gif Nei ji man pylos davė, nei ką, tiesiog kažkaip įtikino, kad tai labai patogu, komfortabilu ir saugu. T.y. nereik naktimis keltis, kaitint, virint, sterilizuot, aušint, bandyt, girdyt, plaut ir t.t. ir nereikia žiūrėt mišinukų galiojimo datų, nebijosi, kad surugs, ar bus per skystas per tirštas..

Na, man užteko, kad naktį nereiks keltis iš lovos bigsmile.gif

Tai kai pabandžiau.. Pasidariau pati jautriausia pasauly mama šiuo klausimu heart.gif  heart.gif  heart.gif 
Aš manau, kad reikia maitinti, jei tik pienukas gaminasi, nes taip jau gamtos duota, kad maitinant ir tavo kūnas greičiau pareis į save, ir leliukas jaus mamą šalia.
Taip ir maitinau leliuką ilgiau nei metus. Jau kai buvo apie 7 mėn, tai atrodo, nereik jam papo.. Kur tau mirksiukas.gif  Tik sukirto savo košės davinį ir dairosi, kur čia "kraniukas".
Kai nustojau maitinti, dar kurį laiką labai susijaudindavau, kai pamatydavau kur mamą bemaitinančią kūdikį.. apsiverkdavau..

O iš kur tu žinai, kad pati mamos papo neėmei? unsure.gif Negali gi pati prisiminti.. Jau "padirbėjo" šiuo klausimu tavo vaiko močiutė verysad.gif


Nu tai mama man pasake kad nenorejau papo. Gal kada nors kai bus antras vaikas man kazkas apsisuks ir panoresiu maitinti, bet abejoju blush2.gif
Ir man visai nesunku ruosti misinius ir sterelizuoti buteliukus, kaip tik veikla smile.gif
O leliukas ir taip mane jaucia. Ir seip as esu gan neramus zmogus, tai ir nenoriu kad per piena mano neramumas persiduotu vaikui.
Atsakyti
Bimbo, pazhiurek, buvo jau panashi tema, ten moterishkes kruva pridiskutavusios... gal rasi ir sau ka nors idomaus....
maitinti ar ne
Atsakyti
Net minčių nekilo, kad galėčiau nemaitinti savo vaiko jei turėsiu pieno. Juk tai taip patogu, ir kaip kažkas rašė naktimis nereikia keltis ir rymoti kol buteliukas ištuštės, pasiguldai sau šalia ir miegat kartu kol mažiukas valgo.
Man tai labai gerai buvo maitinti pačiai. O kai prireikė nuo 7mėn naktimis keltis mišinukus daryt, tai ne kas buvo. Bet juk prie visko priprantama.
Atsakyti
QUOTE(*EDITA* @ 2006 05 03, 03:34)
Net minčių nekilo, kad galėčiau nemaitinti savo vaiko jei turėsiu pieno. Juk tai taip patogu, ir kaip kažkas rašė naktimis nereikia keltis ir rymoti kol buteliukas ištuštės, pasiguldai sau šalia ir miegat kartu kol mažiukas valgo.
Man tai labai gerai buvo maitinti pačiai. O kai prireikė nuo 7mėn naktimis keltis mišinukus daryt, tai ne kas buvo. Bet juk prie visko priprantama.

Ne visada patogu yra maitinti kudiki paciai. As nemaitinau-tiesiog neturejau pieno, nors ir maitinti norejau g.gif Bet prisiziurejau sesers maitinimu ir patogumu doh.gif Ji buvo labai pieninga-pienas net melynas, bet jo nusitraukdavo (po vaiko maitinimo) per diena 1,5 litro doh.gif Buvo moteryte be poilsio-tik vaika pamaitino, pamiegos, kur tau, sukniurke vaikas-pienas pasileido srovele, visa slapia, susmirdusi. Kad pienas nebegtu bent pora valandu-po zindymo nusitraukinejo, ir tai mastita apturejo, skausmas nerealus, temperatura doh.gif Neapsikente daktarai tokiu jos kanciu, o ir vaikelis nebuvo sotus prigeres tokio melyno bevercio pieno (per menesi nepriaugo ne gramo)-dave vaistus uztraukiancius, o vaika maitino misineliais-atsigavo abi, ismiegodavo naktimis po 10 valandu, zodziu, nereikia cia taip sureiksminti to maitinimo krutimi. Visu vaikai isaugo, ar zindyti, ar maitinti misinuku, ir vaiko bei motinos rysiai ne nuo maitinimo budu priklauso schmoll.gif O patogumas kiekvienai ivairiai, kai pripranti, tai nesunku ir misinuka pamakaluoti pasildzius mikrobangej virinta vandeneli, sugirdyt irgi pora min tereikia, vel galima ramiai miegoti iki kito maitinimo. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2006 05 03, 10:14)
Ne visada patogu yra maitinti kudiki paciai. As nemaitinau-tiesiog neturejau pieno, nors ir maitinti norejau g.gif Bet prisiziurejau sesers maitinimu ir patogumu doh.gif Ji buvo labai pieninga-pienas net melynas, bet jo nusitraukdavo (po vaiko maitinimo) per diena 1,5 litro doh.gif Buvo moteryte be poilsio-tik vaika pamaitino, pamiegos, kur tau, sukniurke vaikas-pienas pasileido srovele, visa slapia, susmirdusi. Kad pienas nebegtu bent pora valandu-po zindymo nusitraukinejo, ir tai mastita apturejo, skausmas nerealus, temperatura doh.gif Neapsikente daktarai tokiu jos kanciu, o ir vaikelis nebuvo sotus prigeres tokio melyno bevercio pieno (per menesi nepriaugo ne gramo)-dave vaistus uztraukiancius, o vaika maitino misineliais-atsigavo abi, ismiegodavo naktimis po 10 valandu, zodziu, nereikia cia taip sureiksminti to maitinimo krutimi. Visu vaikai isaugo, ar zindyti, ar maitinti misinuku, ir vaiko bei motinos rysiai ne nuo maitinimo budu priklauso schmoll.gif O patogumas kiekvienai ivairiai, kai pripranti, tai nesunku ir misinuka pamakaluoti pasildzius mikrobangej virinta vandeneli, sugirdyt irgi pora min tereikia, vel galima ramiai miegoti iki kito maitinimo. thumbup.gif


Gerai parasei thumbup.gif Labai nervoja, kad dabar labai nesveika propaganda to naturalaus maitinimo, mane ligoninei vos is proto neisvare savo pasakimais, "kaip cia nemaitinsi", "vaikutis gi nepasakis kas jam geriausia" ir t.t, zodziu dar pora dienu ligoninei ir butu depresija doh.gif
Atsakyti