Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

user posted image
Neturint dviejų metų vairavimo stažo privaloma vairuoti automobilį, paženklintą klevo lapo skiriamuoju ženklo kairėje automobilio pusėje.

Oficialus Regitros internetinis tinklapis.

user posted image


Sena tema čia
Atsakyti
Jungiuosi ir as i Jusu buri. ax.gif
Vakar ryte gavau pazymejima. clap.gif Tai nuo vakar ir vazineju, tik be draudimo dar, tiesa. blush2.gif Siandien tai kokia valanda is keliu kartu pravazinejau, su visais parkinimais. Isdrisau ir savo vaikus su savimi pasiimti - 1.5m ir 3.5m, ir su anyta pasivezinom.. thumbup.gif Nu labai dziaugiuosi savimi. Vairavimas - toooooks malonumas. wub.gif Tik isijungi gera muzika ir varai..... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Andrea: 30 rugpjūčio 2012 - 16:59
QUOTE(@Andrea @ 2012 08 30, 17:54)
Jungiuosi ir as i Jusu buri.  ax.gif
Vakar ryte gavau pazymejima.  clap.gif Tai nuo vakar ir vazineju, tik be draudimo dar, tiesa.  blush2.gif Siandien tai kokia valanda is keliu kartu pravazinejau, su visais parkinimais. Isdrisau ir savo vaikus su savimi pasiimti - 1.5m ir 3.5m, ir su anyta pasivezinom..  thumbup.gif  Nu labai dziaugiuosi savimi. Vairavimas - toooooks malonumas.  wub.gif Tik isijungi gera muzika ir varai.....  wub.gif

Kaip aš Jums pavydžiu 4u.gif Laukiu nesulaukiu kada pati galėsiu atsisėst už vairo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@Andrea @ 2012 08 30, 18:54)
Jungiuosi ir as i Jusu buri.  ax.gif
Vakar ryte gavau pazymejima.  clap.gif Tai nuo vakar ir vazineju, tik be draudimo dar, tiesa.  blush2.gif Siandien tai kokia valanda is keliu kartu pravazinejau, su visais parkinimais. Isdrisau ir savo vaikus su savimi pasiimti - 1.5m ir 3.5m, ir su anyta pasivezinom..  thumbup.gif  Nu labai dziaugiuosi savimi. Vairavimas - toooooks malonumas.  wub.gif Tik isijungi gera muzika ir varai.....  wub.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Smagu kad patinka vairuot ir iškart sedai už vairo
Jau daug mašinų ryte buna, ir po darbo vel prasidėjo -užlenda, pristabdo, lenda bele kaip, visi skuba, parkuotis ner kur, ech...,sudie vasarele, smagu būvo vairuot kai pustuščias miestas ,teks priprast...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 30 rugpjūčio 2012 - 17:50
QUOTE(@Andrea @ 2012 08 30, 17:54)
Jungiuosi ir as i Jusu buri.  ax.gif
Vakar ryte gavau pazymejima.  clap.gif Tai nuo vakar ir vazineju, tik be draudimo dar, tiesa.  blush2.gif Siandien tai kokia valanda is keliu kartu pravazinejau, su visais parkinimais. Isdrisau ir savo vaikus su savimi pasiimti - 1.5m ir 3.5m, ir su anyta pasivezinom..  thumbup.gif  Nu labai dziaugiuosi savimi. Vairavimas - toooooks malonumas.  wub.gif Tik isijungi gera muzika ir varai.....  wub.gif

Sveikinu, tik patariu visgi apsidrausti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 08 30, 20:31)
Sveikinu, tik patariu visgi apsidrausti wink.gif

ax.gif taip taip, greitu metu bus.
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2012 08 30, 18:49)
Sveika prisijungus  4u.gif
Smagu kad  patinka vairuot ir iškart sedai už vairo
Jau daug mašinų ryte buna, ir po darbo vel prasidėjo -užlenda, pristabdo, lenda bele kaip, visi skuba, parkuotis ner kur, ech...,sudie vasarele, smagu būvo vairuot kai pustuščias miestas ,teks priprast...

verysad.gif verysad.gif verysad.gif Blin..kelinta ia i darba reikes vaziuot... tadu ryt..
as tai taip dziaugiuos darbo vieta pakeista.. ta man nuo namu bus 5km kokie smile.gif benzo ilgam uzteks.. biggrin.gif
tik va kitas darbo laikas bus.. KUR cheburashka palikinet teks... nes viskas zabita bus.. doh.gif

Zituk aciu uz namus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Dark Elf*: 30 rugpjūčio 2012 - 20:55
QUOTE(@Andrea @ 2012 08 30, 09:54)
Jungiuosi ir as i Jusu buri.  ax.gif
Vakar ryte gavau pazymejima.  clap.gif Tai nuo vakar ir vazineju, tik be draudimo dar, tiesa.  blush2.gif Siandien tai kokia valanda is keliu kartu pravazinejau, su visais parkinimais. Isdrisau ir savo vaikus su savimi pasiimti - 1.5m ir 3.5m, ir su anyta pasivezinom..  thumbup.gif  Nu labai dziaugiuosi savimi. Vairavimas - toooooks malonumas.  wub.gif Tik isijungi gera muzika ir varai.....  wub.gif

Sveikinimai 4u.gif Malonu, kad bent viena visiškai šviežia prisijungė prie mūsų. O tai čia dauguma jau gerai "apsitrynusių" vairuotojų, tik aš žaluma žaliuoju temoje doh.gif

Išvažiuoju šiandien į 9 valandų kelionę doh.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif

zzitukass, ačiū už naujus namučius thumbup.gif

QUOTE(@Andrea @ 2012 08 30, 16:54)
Jungiuosi ir as i Jusu buri.  ax.gif

Sveikinu išsilaikius teises, prašom jungtis 4u.gif

QUOTE(Vėja2 @ 2012 08 30, 17:49)
Jau daug mašinų ryte buna, ir po darbo vel prasidėjo -užlenda, pristabdo, lenda bele kaip, visi skuba, parkuotis ner kur, ech...,sudie vasarele, smagu būvo vairuot kai pustuščias miestas ,teks priprast...

Pritariu, man irgi gaila besibaigiančios vasaros, taip gera buvo vairuoti pvz liepos mėn. ax.gif Tada buvau pajutus toooookį malonumą vairuoti ax.gif O dabar visi lenda, skuba doh.gif Nuo pirmadienio reikės išeidinėti iš namų rytais anksčiau.

QUOTE(*Dark Elf* @ 2012 08 30, 20:54)
as tai taip dziaugiuos darbo vieta pakeista..
KUR cheburashka palikinet teks... nes viskas zabita bus.. doh.gif

Sveikinimai susiradus naują darbą thumbup.gif Kaip gražiai vadini savo mašiniuką wub.gif Aš savąją vadinu astriuku wub.gif

QUOTE(Taurė @ 2012 08 31, 06:49)
Išvažiuoju šiandien į 9 valandų kelionę  doh.gif

Didžiausios sėkmės tokioje ilgoje kelionėje 4u.gif
Aš ryt vairuosiu 3,5 val, sekmadienį atgal irgi tiek, man pirma irgi bus tokia ilgesnė kelionė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grmarti: 31 rugpjūčio 2012 - 08:20
@Andrea sveika prisijungusi mirksiukas.gif

Na zinokit, mano kaime masinu visa vasara daug buvo, tad jokio ju pagausejimo nepastebejau schmoll.gif sakau gal apmazes, kai studentai isvazines lotuliukas.gif
O va kokiam kaune tai labai jausdavosi pustustes gatves thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2012 08 31, 09:26)
@Andrea sveika prisijungusi  mirksiukas.gif

Na zinokit, mano kaime masinu visa vasara daug buvo, tad jokio ju pagausejimo nepastebejau  schmoll.gif  sakau gal apmazes, kai studentai isvazines  lotuliukas.gif
O va kokiam kaune tai labai jausdavosi pustustes gatves  thumbup.gif

Pas mus pilnas kiemas studentu sad.gif bijau isvaziuot, nes grizus nerasiu kur pastatyti, o suparkavimu gi bedos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2012 08 31, 10:31)
Pas mus pilnas kiemas studentu sad.gif bijau isvaziuot, nes grizus nerasiu kur pastatyti, o suparkavimu gi bedos verysad.gif

As nepajutau kazkokio malonumo vairuot vasara, na nebent smagiau, kad sviesu ilgiau biggrin.gif o seip..eismas didelis (ypac kaip tokiam miesteliui) pestieji lendantys po ratais, vairuotojai darantys nesuprantamus manevrus, vietos masinai pastatyt surast neymanoma (tokiam parkavimo "asui'kaip as blush2.gif )
Reikes pravaziuoti "garbes rata" lotuliukas.gif paziureti ar kas nors pasikeite lotuliukas.gif

Masinukui vakar akis pakeite, labai graziai atrodo thumbup.gif jau ranka nekyla pardavinet blush2.gif
Atsakyti