Įkraunama...
Įkraunama...

Avižieniai ir jų apylinkės

_________SVEIKI ATVYKĘ Į GRIKIENIŲ KAIMO BENDRUOMENĘ _________








user posted image









_____________________ SMAGIŲ PLEPALŲ _____________________




______________________________________________________________________
Atsakyti
thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daiskrė @ 2012 08 31, 20:47)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

nu tu saunuole smile.gif, del savaitgalio tai mums ir nelabai iseina tai nieko ir nerasiau anksciau
Atsakyti
Reikia pabaigti pirmiaus seną temą
Atsakyti
QUOTE(Riugliuke @ 2012 09 02, 12:02)
tai prasom, uzbeg pasiimti, jei jai pas tave patiks, tai zydes net kelis sykius per metus, pas mano anyta, tai zydi faktiskai non stop, na, o pas mane vasara ir pavasari, matyt, sviesos megeja smile.gif



dabar suprantu, tu čia taip į svečius pas save vilioji su avo augalėliais tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos kaimynes, gal kas ka pazystate ar zinote kas noretu to imtis.... Ieskau aukles vaikams (kartais) jai jie susirgtu vedimo i darzeli metu.... Tiesiog reikia patikimo zmogaus, kuris myletu vaikus, ir neturetu ka veikt blush2.gif doh.gif
Greit reiks gryzt i darba, o ten kaip ir visur biuleteniu nieks nemegsta verysad.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daiskrė @ 2012 09 03, 10:08)
Sveikos kaimynes, gal kas ka pazystate ar zinote kas noretu to imtis.... Ieskau aukles vaikams (kartais) jai jie susirgtu vedimo i darzeli metu.... Tiesiog reikia patikimo zmogaus, kuris myletu vaikus, ir neturetu ka veikt  blush2.gif  doh.gif
Greit reiks gryzt i darba, o ten kaip ir visur biuleteniu nieks nemegsta  verysad.gif  smile.gif


Man dabar yra dilema, nes man mokslai prasideda, o Ugnė į daržiuką nepateko, tad nežinau kur man abu vaikius reikės dėti, nes vienas yra vienas, o va kam du palikti, tai jau bėda doh.gif
Atsakyti
Riugiliuke, vakar nespėjau užlėkti, nes vėlokai grįžom, pabijojau , kad miegosi. Užsuksiu kokią dienelą, pasuksiu, atlėksiu su mašina, kad nesinešti per kaimą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sachis @ 2012 09 03, 12:26)
Riugiliuke, vakar nespėjau užlėkti, nes vėlokai grįžom, pabijojau , kad miegosi. Užsuksiu kokią dienelą, pasuksiu, atlėksiu su mašina, kad nesinešti per kaimą biggrin.gif

ok
Atsakyti
QUOTE(Linavaido @ 2012 09 03, 11:48)
Man dabar yra dilema, nes man mokslai prasideda, o Ugnė į daržiuką nepateko, tad nežinau kur man abu vaikius reikės dėti, nes vienas yra vienas, o va kam du palikti, tai jau bėda doh.gif



Va taip ir buna kai neturi salia seneliu doh.gif blush2.gif
Pavydziu kam tevai padeda vaikus iki mokyklos paaugint ir nereik kazkur toliausia i kaima isvezti ir nematyti verysad.gif blush2.gif

Tai auklytes ir jus ieskot? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiskrė: 03 rugsėjo 2012 - 18:43
QUOTE(daiskrė @ 2012 09 03, 19:42)
Va taip ir buna kai neturi salia seneliu  doh.gif  blush2.gif 
Pavydziu kam tevai padeda vaikus iki mokyklos paaugint ir nereik kazkur toliausia i kaima isvezti ir nematyti  verysad.gif  blush2.gif

Tai auklytes ir jus ieskot?  smile.gif



na MB tėvas nedirba, be gi neužkrausiu jam dviejų vaikų, nemokančių padoriai kalbėti, o kitas padoriai vaikščioti, juk senelis nebe pirmos jaunystės lotuliukas.gif

na nežiūriu dar auklės, kai žinosiu paskaitų grafiką, tai gal su MB ir jo darbu pavyks ką suderinti g.gif Na dar turiu iki 17 d. laiko ax.gif
Atsakyti
visom gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti