Įkraunama...
Įkraunama...

skėsčioja rankytėmis

neradau tokios temos tai sukuriau, atsiprasau jeigu praziopsojau. blush2.gif

mano mazylei menuo su puse, ir ji dar tebeskescioja rankytemis, kiek zinau tai reiskia kad issigasta, bet namuose buna ramu, vakaras tarkim, tv vos kad paleistas, o ji kaip pradeda skesciot rankytem iki zviegimo, o tada taip sunku nuraminti. siandien tai visai net miegodama kaip soko spiegdama ir sunkiai nustojo rankytes drebet. nebezinom jau ir ka daryti, uzsirasem pas neurologa, bet dar tik po dvieju savaiciu, tai bijom kad tik nebutu ko rimto.
Atsakyti
QUOTE(shirsyte @ 2012 09 01, 23:05)
neradau tokios temos tai sukuriau, atsiprasau jeigu praziopsojau.  blush2.gif

mano mazylei menuo su puse, ir ji dar tebeskescioja rankytemis, kiek zinau tai reiskia kad issigasta, bet namuose buna ramu, vakaras tarkim, tv vos kad paleistas, o ji kaip pradeda skesciot rankytem iki zviegimo, o tada taip sunku nuraminti. siandien tai visai net miegodama kaip soko spiegdama ir sunkiai nustojo rankytes drebet. nebezinom jau ir ka daryti, uzsirasem pas neurologa, bet dar tik po dvieju savaiciu, tai bijom kad tik nebutu ko rimto.

Kartais ne pilvo diegliukai vaikeli neramina.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2012 09 01, 22:52)
Kartais ne pilvo diegliukai vaikeli neramina.. unsure.gif



o tai kas tada negerai jai...
Atsakyti
jus nusiraminkit,kai vaikai maziukai viskas labai baisu,jis tiesiog nepriprates naujam pasaulyje,gal salta,karsta ar ka skauda:) bet aisku pasirodyt pas gydytoja reikia del visa ko
Atsakyti
Nesijaudinkit per daug, bet pasikonsultuokit su neurologu. Maniškiui net darė smegenų echoskopiją, nieko nerado. Skėsčiojo smarkiai iki pusantro mėnesio, retkarčiais iki trijų mėnesių. Neurologė sakė, kad taip gali būti dėl visko - streso nėštumo metu, sunkesnio gimdymo, kaip rašyta aukščiau, dėl to, kad kūdikis nesaugiai jaučiasi aplinkoje ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kismet: 02 rugsėjo 2012 - 11:17
QUOTE(kismet @ 2012 09 02, 11:16)
Nesijaudinkit per daug, bet pasikonsultuokit su neurologu. Maniškiui net darė smegenų echoskopiją, nieko nerado. Skėsčiojo smarkiai iki pusantro mėnesio, retkarčiais iki trijų mėnesių. Neurologė sakė, kad taip gali būti dėl visko - streso nėštumo metu, sunkesnio gimdymo, kaip rašyta aukščiau, dėl to, kad kūdikis nesaugiai jaučiasi aplinkoje ir t.t.


laukiam kada vaziuosim pas neurologa.
Atsakyti
QUOTE(shirsyte @ 2012 09 02, 14:51)
laukiam kada vaziuosim pas neurologa.



nejaugi jusu vaikiukam taip nera ar nebuvo? va ir siandien musu mazute snaude ir kaip soko spiegdama ir rankytes skesciodama. po to kol nuraminom...
Atsakyti
QUOTE(shirsyte @ 2012 09 02, 19:13)
nejaugi jusu vaikiukam taip nera ar nebuvo? va ir siandien musu mazute snaude ir kaip soko spiegdama ir rankytes skesciodama. po to kol nuraminom...

Mano maziukas taip pat labai baukstus,skescioja daznai rankytem nuo staigesnio judesio,net mano balso issigasta kartais,jei smarkiau issigasta tai net verkti pradeda verysad.gif Turbut irgi teks eiti pas neurologa.
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2012 09 02, 22:37)
Mano maziukas taip pat labai baukstus,skescioja daznai rankytem nuo staigesnio judesio,net mano balso issigasta kartais,jei smarkiau issigasta tai net verkti pradeda  verysad.gif Turbut irgi teks eiti pas neurologa.


tai gi vat.. jau sio menesio pabaigoje vaziuosim pas neurologa, tai tikimes kad gerai apziures ir paaiskins del ko tie issigandimai...
Atsakyti
maniske irgi nuo kokio garsesnio pasalinio garso skescioja rankytem,bet sako cia kai sunkiau gimsta,taip buna,poto isauga... 4u.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad cia nieko baisaus, tiesiog vaikelis dar nepriprato, kad aplinkui nera pilvelio. Vieni tai ramiau priima, kiti - sunkiau. smile.gif
Atsakyti
Jei skėsteli vieną kartą ir toliau sau ramiai būdrauja, tai nieko, bet jei skėsčioja vieną kartą po kito serijomis, kiekvieną dieną, ypač po miego, pafilmuokite ir su tuo įrašu (ir su vaiku) keliaukite skubiau pas neurologą (su skubiu siuntimu galima eiti nesiregistravus).
Atsakyti