Įkraunama...
Įkraunama...

skėsčioja rankytėmis

Iki 3 menesiu kol nesusitvarko zarnynas, neaprimsta diegliukai, gali buti ir riksmu ir skesciojimu. Aisku kad vaikuciui blogai kai suskausta pilveli ir prabunda ir gasdinasi kas cia nutiko verysad.gif gal dar vaikas jautresnis, jautriau priima skausma, garsus. Be abejo istirkit. Jei viskas bus gerai, gal pabandykit vystyt vaika. Gal patiks buti tokiam naujam pilvuke kokone 4u.gif vezimuke pasupkit, paliuliuokit, dazniau stacia ant ranku panesiokit, buvimas staciam gerina virskinima. Ziurekit, stebekit ir rasit kas vaikui geriau.
Atsakyti
QUOTE(tulžė @ 2012 09 03, 19:36)
Jei skėsteli vieną kartą ir toliau sau ramiai būdrauja, tai nieko, bet jei skėsčioja vieną kartą po kito serijomis, kiekvieną dieną, ypač po miego, pafilmuokite ir su tuo įrašu (ir su vaiku) keliaukite skubiau pas neurologą (su skubiu siuntimu galima eiti nesiregistravus).

Dažniausiai prieš užmiegant skesčioja,kol įminga. O kodėl skubiau,kas nors labai blogai? unsure.gif Manau,kad tai gali būti gimdymo trauma g.gif
Atsakyti
Labas vakaras, mano skesciojo kokius pirmus 3-4 menesius ir gan daznai, net ir nemiegant, paskui viskas savaime baigesi be jokiu neurologu. pries 6 metus.
Atsakyti
Sveikos mamytes .
Mano mazylei 6savaites. Ji taip pat skescioja rankas lyg issigandus , bet dazniau vakarais , ir aimanuoja , niurzgia. Gal del to manau kad sunkiai atsirugti mums pavyksta.maitinu pati savo mp gal jo perdaug kad bega ciuksle, mazyle nespeja net ryti.
Atsakyti
Tie skėsčiojimai rankytėm, nieko blogo, tai yra Moro refleksas;
"Šis refleksas sukeliamas, kūdikiui išgirdus stiprų garsą ar pamačius netikėtą vaizdą. Dar kitaip gali būti vadinamas krūptelėjimo refleksu. Šiuo atveju mažylis plačiai ištiesia savo rankutes bei kojytes ir ištiesia kakliuką. Vėliau dažniausiai suglaudžia rankytes ir pradeda verkti. Refleksas pradeda nykti kūdikiui sulaukus 3 mėnesiukų."
Atsakyti
Aš manau, kad čia natūralu ir nieko blogo, mano vaikas irgi taip darė, bet aš nekreipiau į tai dėmesio, po kažkurio laiko savime praėjo, buvau net pamiršusi, tik perskaičiusi temą prisiminiau smile.gif Juk kūdikis tai nesuaugęs žmogus, pas jį nervų sistema dar tik formuojasi ir visokie tokie reiškinukai vaikučiui augant praeina. Nesijaudinkite ir sėkmės! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo idomi: 08 rugsėjo 2012 - 10:50
QUOTE(idomi @ 2012 09 08, 10:45)
Aš manau, kad čia natūralu ir nieko blogo, mano vaikas irgi taip darė, bet aš nekreipiau į tai dėmesio, po kažkurio laiko savime praėjo, buvau net pamiršusi, tik perskaičiusi temą prisiminiau smile.gif Juk kūdikis tai nesuaugęs žmogus, pas jį nervų sistema dar tik formuojasi ir visokie tokie reiškinukai vaikučiui augant praeina. Nesijaudinkite ir sėkmės! smile.gifkaip galima nekreipti demesio i tokius dalykus... ten auksciau sako kad issigasta isgirdus stipru garsa, bet jokio garso nakti nebuna, ramu ir tylu, o ji issigandusi spiegia.
Atsakyti
QUOTE(shirsyte @ 2012 09 09, 12:16)
kaip galima nekreipti demesio i tokius dalykus... ten auksciau sako kad issigasta isgirdus stipru garsa, bet jokio garso nakti nebuna, ramu ir tylu, o ji issigandusi spiegia.


Perskaiciau tik apie rankyciu skesciojima, ir pasikartosiu, manau, kad nieko tokio. Na jeigu nei is sio nei is to vaikas spiegti pradeda, gali buti, kad jam kazka skauda, ar siaip vaikiukas jautresnis, bet zinoma, geriausia konsultuotis su specialistais.
Atsakyti
musu mazyliui 2 men,nuo gimimo jis skiesciuoja rankytes,buvome pas neurologa,sakem ,kad taip daro,bet neurologe pasake,kad taip turi ir gali buti,kad neieskotume problemu,juk jis visai mazytis ir tik pazindinasi su pasauliu smile.gif nusiraminkite,juk nieko baisaus. o nakti mazyliai sapnuoja,musu tai garsiai labai juokiasi ,buna issigasta.nieko rimto.juk ir mes buna pabundam issigande.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malaja00: 17 rugsėjo 2012 - 12:05
2 mėn, aplankėme neurologą, pamatė, kad vaikas skėstelėjo rankomis ir paklausė ar dažnai taip būna. Atsakiau, kad nedažnai, bet jeigu prieini prie jo staigiau, išsigąsta gal ir skėstelna rankomi. Taip neurologė sakė, kad jau turėtų baigtis šis refleksas, bet mes dar kokias dvi savaites skėsčiojomės rolleyes.gif
Atsakyti