Įkraunama...
Įkraunama...

Ultragarsinis dantų šepetėlis

Labai susidomejau ultragarsiniu sepeteliu, gamintojai teigia, kad jis isvalo zymiai geriau, taip pat ir po dantenomis, kur iprastas sepetelis nepasiekia ir gali jas suzaloti.
Domina atsiliepimai bandziusiu ar zinanciu daugiau informacijos apie juos? Gamintojai giria, kas be ko, bet kaip is tiesu?
Atsakyti
mano odontologe man rekomendavo toki. siule 2 tipu, dabar nepamenu pavadinimu, reikes kai apsilankysiu pas ja paprasyt bukletu.

bet snd uzmaciau toki
http://beta.lt/visa-...aliaa@gmail.com

ir nesupratau- kam pridedama prie jo pasta?
juk ultragarsu tuo ir skirisi, akd nereikia naudotis dantu pasta....
unsure.gif


Atsakyti
QUOTE(taša @ 2012 09 12, 09:45)
mano odontologe man rekomendavo toki. siule 2 tipu, dabar nepamenu pavadinimu, reikes kai apsilankysiu pas ja paprasyt bukletu.

bet snd uzmaciau toki
http://beta.lt/visa-...aliaa@gmail.com

ir nesupratau- kam pridedama prie jo pasta?
juk ultragarsu tuo ir skirisi, akd nereikia naudotis dantu pasta....
unsure.gif

Pastos reikia kaip ir iprastam sepeteliui. Ultragarso esme - isvalyti po dantenomis, kur sepetukas negali pasiekti ir siaip sunkiau pasiekiamas vietas.
Atsakyti
Odontologe aiskino, kad ultragarsiniai sepeteliai braizo dantu emali. Ar teko kam girdeti tokia nuomone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 11 12, 13:11)
Odontologe aiskino, kad ultragarsiniai sepeteliai braizo dantu emali. Ar teko kam girdeti tokia nuomone? g.gif



neteko g.gif man ta sake del elektroniniu sepetuku, ir uzdraude naudot
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 11 12, 13:11)
Odontologe aiskino, kad ultragarsiniai sepeteliai braizo dantu emali. Ar teko kam girdeti tokia nuomone? g.gif


Cia tai gryna nesamone, kaip braizo, garsu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2012 11 12, 15:38)
neteko g.gif  man ta sake del elektroniniu sepetuku, ir uzdraude naudot

Jei per daug spausi, tai aisku. Tas pats i su paprastu dantu sepetuku- nek ko per stipriai bruzint!
Atsakyti
QUOTE(evll @ 2014 02 28, 15:42)
Cia tai gryna nesamone, kaip braizo, garsu?  biggrin.gif

As irgi galvoju, kad nesamone, kaip gi gali braizyti, gal turejo minty, kad gali isjudinti dantis per laika?
Skaiciau apie Emmi Dent siuloma ultragarsini sepeteli, bet nesupratau, kam ta pasta (raso, ji nunesama su ultragarsu ir isvalo), juk ultragarsas pats savaite pasalina apnasas nuo pavirsiaus, be pastos, speju, eilinis noras parduoti daugiau, juk aparatas ilgai tarnaus, o pastu daznai reikia pasipildyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2014 08 28, 14:07)
As irgi galvoju, kad nesamone, kaip gi gali braizyti, gal turejo minty, kad gali isjudinti dantis per laika?
Skaiciau apie Emmi Dent siuloma ultragarsini sepeteli, bet nesupratau, kam ta pasta (raso, ji nunesama su ultragarsu ir isvalo), juk ultragarsas pats savaite pasalina apnasas nuo pavirsiaus, be pastos, speju, eilinis noras parduoti daugiau, juk aparatas ilgai tarnaus, o pastu daznai reikia pasipildyti smile.gif

Papildysiu savo atsakyma, sake, kenkia tuo, kad per laika ultragarsas ardo danti (sluosnis po sluoksnio). Skamba logiskai smile.gif
Atsakyti
Čia ištrauka iš straipsnio apie dantų šepetėlius, štai ką sako Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Odontologijos instituto dėstytoja, medicinos mokslų daktarė Rūta Bendinskaitė apie ultragarsinį šepetėlį bei pastą:
"Valant ultragarsiniu dantų šepetėliu svarbu žinoti, kad dantys iš viso neturi būti juo liečiami, o šereliai per visą procesą laikomi pačioje pastoje. Tai gana sudėtinga, ypač - prižiūrint galinius dantis. Mat ultragarsinio dantų šepetėlio poveikis pasireiškia kitaip: šereliais sklindantis ultragarsas sukelia burbuliukus pastoje ir šie išsprogdina apnašas, kurios atšoka nuo danties. Taigi, ultragarsiniu šepetuku prisilietus prie danties laukiamo poveikio nebus."


Atsakyti
keliu tema i virsu.....ar naudojate kas ultragarsinini sepeteli, koki, kokios firmos, kokie atsiliepimai? noriu pasidovanot sau artejanciu svenciu proga, neissirenku kokios firmos, ir ar nebus pinigai ismesti i bala smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuxdomux @ 2017 12 07, 19:38)
keliu tema i virsu.....ar naudojate kas ultragarsinini sepeteli, koki, kokios firmos, kokie atsiliepimai? noriu pasidovanot sau artejanciu svenciu proga, neissirenku kokios firmos, ir ar nebus pinigai ismesti i bala smile.gif

Naudoju ir aš, ir vaikas. Išsivalo efektyviau, geriau nuima apnašas. Pastos reikia daugiau. Naudojame Philips Sonicare.
Atsakyti