Įkraunama...
Įkraunama...

Šis narys neprivalo patvirtinti savo vartotojo sąs

Šis narys neprivalo patvirtinti savo vartotojo sąskaitos. ka tai reiskia ir kodel manes neprijungia?
Atsakyti
Vadinasi, esi jau prijungta wink.gif, jei spaudei ant nuorodos gautam laiške. Kitaip negalėtum rašyti žinučių, skelbti naujų temų biggrin.gif
Atsakyti
Gal ne visai į temą rašau, bet vis tik... Norėjau pakeisti e-adresą, tačiau nesulaukiau patvirtinimo laiškelio ir nuorodos į paštą. Kurį laiką negalėjau ir žinučių rašyti. Dabar jau galiu, bet laiškelio taip ir nesulaukiau. Ar tai reiškia, kad mano e-pašto adresas jau pakeistas?
Atsakyti
Kai kuriuos narius, kurie keitė savo el.pašto dežutes, bet mačiau kad negavo patvirtinančio laiško, patvirtinau rankiniu būdu, taigi paštas jūsų turi būti jau pakiestas. Tai išbandyti gana lengva. Užsiprenumeruokite kokią nors temą, pranešimas apie naują žinutę turi ateit naujuoju el.paštu.
Atsakyti
Ačiū, Auges
Atsakyti
O aciu!!!!! biggrin.gif Buvau jau puolusi i nevilti, dar su ta sask. aktyvacija buvau uzstrigusi!! Buvau?!
Palaikykite, nes nezinau kaip cia mes susisuksime su tais savo reikalais. Tikrai paimsime iki treciadienio. Tikrai!!
Aciu dar karta!
Atsakyti