Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

Tęskime 4u.gif
user posted image

foto iš čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 08 rugsėjo 2012 - 22:40
QUOTE(straige @ 2012 09 09, 00:06)
Pasistojos toks klausimas: gal kuri vilnietė neseniai buvo "Žolių namuose"? Ar dar pardavinėja L'Erbolario kvepalus?

Buvau paskutinį kartą žiemą ar ankstyvą pavasarį - tikrai tada buvo kvepalų (tik, berods, tuo metu nebuvo ar tai Myrrhae, ar tai Meeharees - tik kitokios priemonės, ne patys kvepalai)
Atsakyti
QUOTE(denasima @ 2012 09 05, 16:04)
Uzdotis zynovems... g.gif
Ieskau kvepalus kurias pajutau ... lauzu galva kas tai gali buti...Pirmos natos pajutau lig butu zoles ... gal primenantis Grey Flanel ,arba kokie elegantiski nerekiantis vyriski kvepalai (papartiniai ? ),bet paskui pajutau ir grynai moteriska geliu puokste ,silta ,rafinuota ...negaliu net atskirti atskiru natu ...
Zodziu,noriu dabar tokio grazaus ...ramybes ir garmonijos kvapa...
Kokie bus variantai ?... mirksiukas.gif
4u.gif

Man tokie būtų Salvatore Ferragamo ,,Tuscan Soul" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2012 09 09, 08:23)
Buvau paskutinį kartą žiemą ar ankstyvą pavasarį - tikrai tada buvo kvepalų (tik, berods, tuo metu nebuvo ar tai Myrrhae, ar tai Meeharees - tik kitokios priemonės, ne patys kvepalai)



Ačiū. Kiek atsimenu, Meharees jau seniai nebebėra schmoll.gif
Atsakyti
Penktadienio Stiliuje plius yra Manto Liesio straipsnis apie F.Malle.
Atsakyti
Tikrai žinau, jog buvo apie tai kalbėta, bet niekaip nerandu temos, kur buvo diskutuojama apie Chrystal Noir EDT ir EDP versijas. Ar labai skiriasi kvapas? Ir kaip laikosi abeji? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(salutvera @ 2012 09 16, 15:54)
Tikrai žinau, jog buvo apie tai kalbėta, bet niekaip nerandu temos, kur buvo diskutuojama apie Chrystal Noir EDT ir EDP versijas. Ar labai skiriasi kvapas? Ir kaip laikosi abeji?  ax.gif

Man nelabai skiriasi, EDP gal ryškesni, abu laikosi puikiai
Atsakyti
QUOTE(straige @ 2012 09 09, 20:56)
Ačiū. Kiek atsimenu, Meharees jau seniai nebebėra schmoll.gif

verysad.gif Kaip gaila. O aš svajojau pasipildyti Meharees atsargas verysad.gif
Atsakyti
Laba diena,norėjau jūsų pasiteirauti gal kas padės noriu kvepaliuku meliono kvapo kas ka galėtu parekomenduot 4u.gif busiu labai,labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2012 09 16, 17:19)
Laba diena,norėjau jūsų pasiteirauti gal kas padės noriu kvepaliuku meliono kvapo kas ka galėtu parekomenduot 4u.gif busiu labai,labai dėkinga 4u.gif

nuo 299 žinutės

nuo 333 žinutės

man melionais kvepia Hermes Un Jardin Apres la Mousson. ir dar Missoni kažkurie kvepėjo melionais, tik nepamenu, kurie ten buvo, ar paprasti Missoni, ar Missoni Aqua g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 16 rugsėjo 2012 - 18:48
Merginos, esu pagavus kablį - noriu naujo kvapo rudeniui, bet kiek bandau viskas kažkuo neįtinka, o visko detaliai išbandyti nepajėgiu, tad klausiu patarimo...

Mano mylimukai dabar: vasarai YSL Cinema, Žiemai Dior Hypnotic poison. Abu mylėsiu ir naudosiu toliau. Turiu dar krūvelę kitų meilių - Christobal, Alchimie, Kenzo amour ir flower... Žodžiu norėčiau kažko su vanile (tokia mažiau gurmaniška, o tokia, kaip Cinema), švelnių, nerėkiančių, jaukių, labai gali būti su pydryte - mėgztu našlaites ir irisus... Nenoriu kompotų, bet nenoriu ir kažko sunkaus smilkalinio. Nekenčiu aldehidų...

Žodžiu, siūlykit, kas į galvą ateina - neturiu tiklo, kad man kas kvepalus nuotoliniu būdu "išburtų" - ieškau idėjų, ką pauostyti, kad rasti...

Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2012 09 16, 18:46)
nuo 299 žinutės

nuo 333 žinutės

man melionais kvepia Hermes Un Jardin Apres la Mousson. ir dar Missoni kažkurie kvepėjo melionais, tik nepamenu, kurie ten buvo, ar paprasti Missoni, ar Missoni Aqua  g.gif

Aqua smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Passero @ 2012 09 16, 18:53)
Merginos, esu pagavus kablį - noriu naujo kvapo rudeniui, bet kiek bandau viskas kažkuo neįtinka, o visko detaliai išbandyti nepajėgiu, tad klausiu patarimo...

Mano mylimukai dabar: vasarai YSL Cinema, Žiemai Dior Hypnotic poison. Abu mylėsiu ir naudosiu toliau. Turiu dar krūvelę kitų meilių - Christobal, Alchimie, Kenzo amour ir flower... Žodžiu norėčiau kažko su vanile (tokia mažiau gurmaniška, o tokia, kaip Cinema), švelnių, nerėkiančių, jaukių, labai gali būti su pydryte - mėgztu našlaites ir irisus... Nenoriu kompotų, bet nenoriu ir kažko sunkaus smilkalinio. Nekenčiu aldehidų...

Žodžiu, siūlykit, kas į galvą ateina - neturiu tiklo, kad man kas kvepalus nuotoliniu būdu "išburtų" - ieškau idėjų, ką pauostyti, kad rasti...

šaudau aklai http://www.fragranti...l-Nur-3476.html
http://www.fragranti...ultan-2760.html
Atsakyti