Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią duoną dažniausiai valgote?

Mano vyras tai nuolat gali valgyti tą patį baltą raikytą papigiaiską batoną thumbup.gif , o man jis įgrisęs dry.gif , tai eksperimentuoju, bet labai daug skanių duonų nesu aptikus, pastaruoju metu perku tokias: balta raikyta su karotinu, balta ajerų duona su kmynais thumbup.gif ir 5 grūdų balta raikyta duona (su moliūgų ir kt. sėklom) bei Močiutės duona, labiau patinka tokios naminės, bet tokios, aišku, greit susivalgo , mes kasryt , net per išeigines valgom įvairius sumuštinius, o kokias jūs valgot?
Atsakyti
Mes tai duonos beveik nevalgom, koki ketvirti per 2-3 savaites gal ir suvalgom laugh.gif

Tai paprastai perku bociu duona, kur buna kelios riekeles sufasuotos wink.gif
Man patinka su vaisiais, riesutais ir pan. duona, bet mazais kiekiais nelabai nusipirksi, be to vyras nevalgo.

Taip kad neremiam duonos pramones smile.gif
Atsakyti
Mes tai esam pakankamai konservatyvus, valgom bochiu duona ir bulkutes 'tris kapeikos'. Ash sau dar kartais nusiperku mochiutes duonos (tos kur su sveikais grudais - del to, kad tipo sveikiau), bet vyras jos nepripazhista.
Atsakyti
O mes tik duona tevalgom. biggrin.gif Pas mus batonas galetu ir pusmeti stoveti jei tik neismesciau. wink.gif O skaniausios mums duonos su saulegrazom.Mentoros, Klaipedos duonos. Dar visai neblogos yra Avizine, Sveikuoliu. Ten po nedaug buna supakuota. Bet brangoka. wink.gif
Atsakyti
Labiausiai patinka Bociu, Mociutes, rugelis. Vyrui labiausiai patinka baltos - italiska, prancuziski batonai ir pan.
Atsakyti
Man be konkurencijos - "Baltojo pyrago" Ajeru duona.
O visi dietologai labai giria tas Svekuoliu ir Avizines riekeles - irigi nieko, ypac zinant kaip jos sveika smile.gif
Atsakyti
Jei IKI - tai Baltojo pyrago Ajerine (galetu tik buti supjaustyta)
Jei RIMI - Gardesio "Penkiagrude"
O Maximoj dominuoja Vilniaus duona, tai is ju nieko skanaus nerandu sad.gif Na nebent ju paciu kepta italiska duona su cesnaku ir krapais, ypac jei silta, labai skanu su sviezioms salotom.
Atsakyti
Mes megstam Mentoros Saules duona ir Ciabata. O is tamsiu duoneliu - Dvaro.
Atsakyti
Mums skaniausia- Mociutes duona thumbup.gif
Atsakyti
O man Raseiniu jaunamarte juoda(kepta ant ajeru),Kauno "Alaistos"kepyklos juoda su saulegrazom,rugine plikyta,o is baltu tai kvietine plikyta arba kvietelis irgi Alaistos kepimo essen.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi uz Mociutes duona. Nors pastaruoju metu labai pabegau Maximoje kepta Mantingo duonele. Dar skanu Daniska duonele.
Atsakyti
vyras valgo batonus, tai ir as kartu smile.gif jei perkam duona, tai balta su saulegrazom smile.gif
Atsakyti