Įkraunama...
Įkraunama...

Žirmūnai: darželis "Ramunėlė"

ADRESAS: ŽIRMŪNŲ g. 10, LT-09214 VILNIUS
Įmonės kodas: 190021155
TEL.: (8 5) 275 84 24 (direktorė)
(8 5) 275 20 83 (bendras)
El. paštas - rastine@ramunele.vilnius.lm.lt

Įstaigos darbo laikas – 6.00 val.- 18.00 val.
Pagrindinė veiklos rūšis – ikimokyklinis ugdymas su priešmokyklinio ugdymo grupėmis, vaikams nuo 2 metų iki 7 metų.
Ugdymo kalba – lietuvių, lenkų ir rusų kalba.
Atsakyti
Praeitoje temoje Jolanta1980 klausė, kokie atsiliepimai apie šį darželį. Mano abu vaikai jį lanko, ir manau viskas iš esmės priklauso nuo auklėtojos ir šeimininkutės dueto. O ir kiekvieno lūkesčiai ir požiūris į darželį, kaip ugdymo įstaigą, labai skiriasi. Tenka pabendrauti su grupės tėvais organizaciniais ir klausimais, ir bendrai, tai kiek žmonių, tiek nuomonių, ir poreikių, ko jiems reikia iš darželio. Pagrindinis minusas mano, kaip lietuvės, akimis, yra tai, kad ne visos lietuvių grupių auklėtojos yra lietuvės. Vienas to reikalo pusė, kad dalis kalba lietuviškai visai gerai, tačiau dalis sunkiai ir netaisyklingai, kita - dėl tautinių sumetimų. Mano akimis lietuviai šiuo atžvilgiu šiek tiek nuskriausti, visgi tai buvęs rusų - lenkų darželis, su jame nusistovėjusiomis tradicijomis. Džiugu, kad kaip suprantu lietuvių auklėtojų daugėja, ir tikiuosi viskas bus į gera pusę thumbup.gif

Kadangi auklėtojos nepasirinksi, o nėra po kelias vieno amžiaus grupes, kad migruoti (išskyrus kelias išimtis berods), tad lieka laimės dalykas, kas bus auklėtoja, ar ji patiks jums, ar patiks vaikui ir pan. Manau visko yra kaip ir visuose darželiuose.

Pastaraisiais metais darželis po truputį atsinaujina - pakeitė tvorą, pastatė naujus namukus ir čiuožynes lauke, sūpynes, šiais metais pakeitė langus, tuo pačiu kai kuriose grupėse vyko remontai, kitos jau iš seniau atsinaujinę, yra ir seniau remontuotų ar neremontuotų grupių. Bet vaikui tai manau mažai svarbu.

Maitinimo negaliu komentuoti ar skanu, ar pakanka, bet vaikai nesiskundžia.

P.S. Greičiausia visa tai perskaitys ir darželio atstovai - tikiuosi, kad kiekviena nuomonė jiems postūmis į priekį, o ne "raganų medžioklė". Apie tai beje esu kalbėjusi ir su pavaduotoja ugdymui.
Atsakyti
Aciu uz atsiliepima, skibru 4u.gif Mums irgi aktualu daugiau suzinoti apie sita darzeli ax.gif

Jei kam reikes, direktores darbo grafikas cia
Atsakyti
Žirmūnų pradžios gyventojus kviečiu jungis čia

Žirmūnų pradžios bendruomenė
Atsakyti
Gal kas žinote, ar nesikeis nuo rudens Saulėgrąžų grupės auklėtojos (iki šiol buvo Nijolė ir Irena)?
Atsakyti
Sveiki:)

Gal kas nuo rugsejo (2 metuku) prades lankyti si darzeli?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Just_mermaid @ 2013 08 16, 12:31)
Sveiki:)

Gal kas nuo rugsejo (2 metuku) prades lankyti si darzeli?smile.gif



Sveiki,

Mes lankysim nuo 2 metukų. Gal jau pasirašėte sutartį?
Atsakyti
Sveiki,

Labai įdomu, kokie atsiliepimai apie šį darželį? Kadangi radau kelių metų senumo info apie šį darželį, įdomu, ar pasikeitusi situacija per šį laikotarpį? Ar vaikučiai ten gerai jaučiasi? Kokio dydžio grupės? Žodžiu, viskas įdomu, nes yra tikimybė, kad galbūt pakliūsime į šį darželį nuo rugsėjo...

Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų taip ir nesulaukusi naujų atsiliepimų apie šį darželį....
Atsakyti
Manau kaip ir visur yra visko; mano abu vaikai lanko šį darželį, lietuvių grupes; viskas priklauso, ko jūs iš darželio tikitės, kokia auklėtoja bus, ir pan.

Mano vaikams auklėtojos tiko; auklėtojų yra įvairių - stipresnių ugdyme, švelnesnių ir griežtesnių, viskas priklauso nuo jūsų požiūrio;

Visumoje tik jaučiasi, kad tai buvęs rusų lenkų darželis, tad su lietuvybe truputį silpnokai, nors yra tikrai puikių lietuvių auklėtojų;

Gal dar norėtųsi daugiau novatoriškumo - bet čia vėlgi, žiūrint kokia auklėtoja paklius, visumoje pats darželis nėra labai šiuolaikiškas.

QUOTE(Nilza_Wangmo @ 2014 06 26, 15:23)
Keliu temą į viršų taip ir nesulaukusi naujų atsiliepimų apie šį darželį....

Atsakyti
Sveiki 4u.gif

as irgi noriu temute i virsu pakelti smile.gif
Siandien suzinojome, kad patekome i sio darzelio 3-4m amziaus Varpeliu grupe smile.gif
Mano mergytei 3,5 m, i darzeli keliausim pirmaji karta, tai truputi neramu... Bet ,zinoma, kartu labai laukeme, kada gi pagaliau pateksim smile.gif
Gal atsiras ir daugiau mamyciu, kuriu vaikuciai lankys ta pacia grupe? Butu malonu susipazinti rolleyes.gif
Atsakyti

Sveikinu pakliuvus į darželį! Mes kol kas - pirmi „už brūkšnio“..... unsure.gif Jei galiausiai pakliūtume, taip pat turėtume būti 3-4 metų amžiaus vaikučių grupėje, tik neįsivaizduoju, kiek ten tokių grupių yra...


QUOTE(Pretorija @ 2014 08 21, 13:51)
Sveiki 4u.gif
as irgi noriu temute i virsu pakelti smile.gif
Siandien suzinojome, kad patekome i sio darzelio 3-4m amziaus Varpeliu grupe smile.gif
Mano mergytei 3,5 m, i darzeli keliausim pirmaji karta, tai truputi neramu... Bet ,zinoma, kartu labai laukeme, kada gi pagaliau pateksim smile.gif
Gal atsiras ir daugiau mamyciu, kuriu vaikuciai lankys ta pacia grupe? Butu malonu susipazinti  rolleyes.gif

Atsakyti