Įkraunama...
Įkraunama...

Kada po cezario atidavė vaiką?

Pirmas vaikas gime per cezari, vel pradejau lauktis ir pasidare aktualus sis klausimas.
Kada atidave vaika po cezario?
As pati po cezario para negalejau atsikelti, bet vyras buvo salia ir tikrai butu galejes padeti iskarto priziureti vaikeli.
Cezari atliko KMUK 9h ryte, o i palata atveze tik po 19h vakare. Tada jau iskarto reikalavau vaiko.
Po cezario gulejau pooperacinej palatoj, bet kad nei kas ten ka priziurejo, nei ka. Tik kad guli ir tiek. Atsikelti negali, turi prasineti po 10 kartu, kad vaika atvestu. Du kartus per visa diena tik atveze po 10 min. Palikti vaiko pooperacinej negalima, nera tam salygu.
Jauciausi gerai ir tikrai buciau galejus visa ta laika glausti savo vaikeli, o nepalikti viena kazkur guleti. Be to visa laika buvo salia vyras. Sis dalykas vienintelis, kuris man nepatiko KMUK.
Dabar vel pradedu rinktis ligonine, kurioje atejus laikui gimdyciau, nes yra tokiu, kuriose galima prisirasyti ir nestumo prieziurai.
Todel ir klausiu, gal yra tokiu ligoniniu Kaune ar Vilniuj, kur iškarto po operacijos i pooperacine ar paprasta palata atiduoda ir vaika, jei aisku gali juo pasirupinti kas is namiskiu?
Atsakyti
Sveika. Aš beveik prieš 4 mėnesius gimdžiau KKGN. Teko daryti ekstra CP. Mažiukas ir mano vyras manęs jau laukė pooperacinėje palatoje wub.gif Iš karto davė pažindyti, nors man veikė epidiuras ir aš ničnieko nejutau lotuliukas.gif keistas jausmas doh.gif priežiūra superinė. Ateidavo mažiausiai kas dvi val pamatuot spaudimo, patikrint ar nekraujuoju ir pan. Mažiuką į naujagimių skyrių buvo išvežę tik paskiepyt ir vakare kai bendru sutarimu pirmą naktį po užsitęsusio parą gimdymo leido pamiegot. Atnešdavo tik pamaitint, bet nuo ryto su mažyliu nebesiskyrėm wub.gif
Taigi KKGN mane maloniai nustebino toookia priežiūra wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 09 17, 17:08-->
QUOTE(Skaidrute smile.gif @ 2012 09 17, 17:08)
Sveika. Aš beveik prieš 4 mėnesius gimdžiau KKGN. Teko daryti ekstra CP. Mažiukas ir mano vyras manęs jau laukė pooperacinėje palatoje wub.gif Iš karto davė pažindyti, nors man veikė epidiuras ir aš ničnieko nejutau lotuliukas.gif keistas jausmas doh.gif priežiūra superinė. Ateidavo mažiausiai kas dvi val pamatuot spaudimo, patikrint ar nekraujuoju ir pan. Mažiuką į naujagimių skyrių buvo išvežę tik paskiepyt ir vakare kai bendru sutarimu pirmą naktį po užsitęsusio parą gimdymo leido pamiegot. Atnešdavo tik pamaitint, bet nuo ryto su mažyliu nebesiskyrėm wub.gif
Taigi KKGN mane maloniai nustebino toookia priežiūra wub.gif


Bet girdejau, aisku gal cia kalbos, kad ten po 4 moterys palatoj guli. Tas ir atgrase nuo KKGN gimdymo namu renkantis, kur gimdyti. As asmeniskai be vyro pagalbos pati rupintis vaiku galejau tik po geru 2 paru. Pati neatsikeldavau, jis kilnodavo, perdedavo vaika maitinant i kita puse. Aisku, gal as cia skaitausi labai ispindejus, bet KMUK tos atskiros mokamos palatos, kaip mana man buvo is dangaus. Neisivaizduoju, kaip butu reikeje tvarkytis vienai tarp kitu moteriskiu palatoj.
Atsakyti
Vaikas per CP gimė 17.14 val, mane išvežė į intensyviąją, ryte perkėlė į skyrių, priešpiet išsiprašėm vaiką, kad atiduotų smile.gif Aišku man ne iki vaiko buvo, pakilo temperatūra, jei ne MB nežinau kaip būčiau net pasiėmus maitint. Jei ne mokama palata ir MB kartu per naktis, būčiau vaiko tikrai neėmus, nes taip negerai buvo...
Atsakyti
Po CP operacijos praejus 3val., mane atveze i palata, kur manes lauke sunelis ir vyras. Akusere iskarto padave man vaikeli zindymui ir daugiau nesiskyriau su savo mazu stebukleliu, kol buvau ligonineje thumbup.gif
Atsakyti
Po CP, nese man kas tris valandas pamaitinti, tiek diena tiek nakti, o kita ryta jau paliko su visam 4u.gif
Atsakyti
Po CP iškart iš operacinės nunešė vaiką į pogimdyvinę palatą ten buvo MB, visą laiką buvom kartu visi trys, paskui kai persikelėm jau į paprastą palatą tai likom tik dviese su mažyle, gulėjau tris dienas viena, nemokamoj palatoj, kaimynių nesulaukiau. Čia KKGN.
Atsakyti
Pries tris menesius teko atlikti cezari Antakalnyje. Pooperacineje palatoje privalomai isgulejau tas dvi valandas, o kai parveze i paprasta palata, buvome pasieme mokama, mazyle su vyru jau manes lauke. Taciau vyras visas tas dvi valandas buvo prie dziaugsmelio naujagimiu skyriuje.
Atsakyti
CP darė Kauno 2 ligoninėje. po cp mane susiuvo ir iš karto nuvežė į palatą, iš paskos atvežė vaiką. tai praėjus apie pusvalandžiui nuo gimimo, jau mokėmės maitintis 4u.gif kaimyninėje lovoje apsistojo vyras, ir vaiko niekas iš mūsų nepaėmė, nuo pat gimimo buvom visi kartu. palatos ten viena palata vienai šeimai, niekas svetimų kaimynų neįkrausto.
juk taip norisi to kontakto pirmosiomis gyvenimo valandomis blush2.gif absurdas, kad neduoda vaiko...
Atsakyti
Gimdziau Airijoje, Dublin national maternity hospital, mazuli dave palaikyti iskart tik gimus, o paskui isnese i inkubatoriu, galejau ji lankyti kasdien, kada tik norejau. po 48h jau nebesiskyrem su suneliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2012 09 18, 14:23)
CP darė Kauno 2 ligoninėje. po cp mane susiuvo ir iš karto nuvežė į palatą, iš paskos atvežė vaiką. tai praėjus apie pusvalandžiui nuo gimimo, jau mokėmės maitintis  4u.gif kaimyninėje lovoje apsistojo vyras, ir vaiko niekas iš mūsų nepaėmė, nuo pat gimimo buvom visi kartu. palatos ten viena palata vienai šeimai, niekas svetimų kaimynų neįkrausto.
juk taip norisi to kontakto pirmosiomis gyvenimo valandomis  blush2.gif absurdas, kad neduoda vaiko...


Va ir man viena pazistama minejo, kad antroj Kauno atiduoda iskarto, o ne marinuoja neaisku kiek.
Man asmeniskai buvo tas labai didele trauma psichologine, kad vaikas kazkur prie kriaukles vienas numestas. Vien jau del to pati gimdyciau, jei galeciau rinktis. Su pirmu niekas nedave rinktis.
Jei buciau jautusis blogai arba vaikui kazkas blogai butu buve, tada suprantu. O dabar guli, prasineji atvesti vaika maitinti, visai gerai jautiesi, o i tave niekas nekreipia demesio, atseit iki vakaro niekur vistiek nekelsim. Prasyk, neprasius.

Aciu uz info. Gal kam ir be manes ji dar pravers.
Reiskia reikia ziurinetis Antakalnyje ir antroj Kauno, KKGN baugina, del keturvieciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rufi: 19 rugsėjo 2012 - 13:23
man po pirmo cp atidave praejus mazdaug 3 val, o po antro cp tiksliai nepamenu bet gerokai veliau, nes truko vietu, negalejo perkelti i palata tad po operacijos nuveze mane kazkur...ir visa ta laika vis galvojau kur mano mazyte, kodel jos neatveza, tas laukimas ir nezinia kada pamatysi savo stebukleli tikrai nemalonus jausmas..bet po to kai atveze jau ir nesiskyrem, buvo visa laika salia wub.gif
cia viskas buvo 2klinikinej kauno ligoninej.
Atsakyti