Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio kalba 0-12 mėn.

Mazylei pustrecio menesiuko, o sulaukiu tik silpnu garseliu panasiu i stenejima. Kisa liezuviuka lyg noretu ka pasakyt, bet nieko neiseina. Kada jusu vaikuciai pradejo guguoti? Gal jau verta man susirupint?
Atsakyti
tikrai dar nepergyvenk, visai dar mažas 2.gif


maniškė tai pradėjo maždaug nuo trijų mėn visokius garsus leisti, net nepavadinčiau gugavimu, greičiau jau bandė liežuviuką išspjaut su tokiu labai juokingu garsu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . ir dabar dažniausiai guguoja tik tada kai kanors i burna isigrūda, jai gal smagiau pilna burna sneket, bet juokinga užtat kaip laugh.gif

Atsakyti
Na maniškis pradėjo guguot kai sulaukė dviejų mėn. 2.gif Tačiau tas gugavimas buvo bais juokingas laugh.gif Būdavo ilgai žiūri į lūpas kai šneki, ir pats bando, visaip raitydamas liežuvį, smagumėlis clap_1.gif Manau neverta nusiminti, skaičiau žurnale vienos gydytojos paaiškinimus, ji rašo, jog vaikas guguoti gali pradėt ir nuo ketvirto mėn. Juk kiekvienas vaikas yra individas ir kiekvienam savas laikas, jei nepradėjo anksčiau guguoti, tai gal anksčiau atsisės biggrin.gif
Atsakyti
manasis jau gan senokai sako a-gu, a-ga, prunkshti kartais laugh.gif [ryt jam 2 menesiai]
bet, manau, tai dar netikrasis gugavimas, dar gugugu biggrin.gif pries akis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leliuka: 16 liepos 2004 - 18:04
Maniskis sako gu gu (liepos 11 suejo du menesiai), bet as pastoviai jam pries akis kartodavau ir kartodavau. O siaip sava kalba daug sneka, net nezinau kas per garsai, kaip juos aprasyti: ma, uuuu, agu ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
Mano bernas 3 sav pradejo sakyt agu, bet taip nedrasiai, tyliai, paskui vis dazniau, garsiau, o dabar (2,5 men) jo garsu diapozonas pasidare labai platus, megsta ir parekauti, visokie aiiii, uauaua ir t.t. Kuo toliau, tuo idomiau ir daugiau smile.gif
Cia labai individualu- vieniems anskciau, kitiems veliau. Taviskis gal daugiau masto, ne plepa laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Na nezinau. Man atrodo, kad mano pilietis net nesake dorai jokio agu ir paniasiai g.gif Dvieju menesiu budavo ir aaaaaaaa, ir uuuuuuuu ar panasiai, bet su priebalsiais tikrai nedraugavo. Nu, kad liezuvis burnoj netilpo tai faktas, atrode, tiek daug turi vaikis pasakyt, o neiseina. DAbar jam jau 4,5 men. tai kalbos pilnas, nelabai bespeju ir isiterpt biggrin.gif Taip ir nespejau uzpelenguot kada tas pirmasis gu gu gu nuskambejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE (mamyte25 @ 2004 07 16, 10:27)
Mazylei pustrecio menesiuko, o sulaukiu tik silpnu garseliu panasiu i stenejima. Kisa liezuviuka lyg noretu ka pasakyt, bet nieko neiseina. Kada jusu vaikuciai pradejo guguoti? Gal jau verta man susirupint?

tik nepergyvenk taip labai jau...
mano mazoji irgi labai jau tiungejo guguoti...as irgi labai pergyvenau... sad.gif
bet dabar mums jau 8 menesiai ir viskas tikrai gerai, kalba ji tikrai ne maziau uz kitus...ir dziugina mus savo kalbomis...
ypac kai pasako ma-ma...... laugh.gif wub.gif
Atsakyti
Gugavimas tai nebūtinai išgirsti gūgū. Tai visokie aauuu, eeiii ir panašūs garsai kuriuos leidžia vaikutis. Jis nedrasiai pradeda, nes jam keista kad girdi pats save. kai supranta, kad gali guguoti, tai pradeda garsiau ir drasiau. Mano vaikutis dar tik pradeda, jam bus 3 mėn. Kartais juokiasi, išžioja burnytę lyg paukščiukas ir bando kažką pasakyti, bet neišeina. Kartais jau sukrykščia iš džiaugsmo. Darniausiai tai niurna kažką.
Atsakyti
Tikrai nepergyvenk.
Žinau tą jausmą, kai kažko lauki ir vis atrodo, kad gal kažkas ne taip... Maniškė vėliau nei įprasta vartytis pradėjo, tai labai nerimavau. Bet dabar kai pasižiūriu kaip laksto, tai juokas ima ko aš sau galvą kvaršinau wink.gif

O su tais kalbėjimais tai labai fainai paskui. Dabar maniškė atsisuka į mane ir kad subalbatuos kažką, tipo kažką sako tokiu rimtu veidu. Aišku, aš visai nesuprantu jos "japonų" kalbos.... (Vadinu japonų, nes kažkaip panašiai skamba - tiek daug garsų neįprastų mūsų kalbai).
Atsakyti
Manoji pradejo vakar clap.gif t.y. sulaukus beveik pusantro menesio laugh.gif snekasi su zaisline zirafa issiviepus,leidzia garsus visokius laugh.gif
Atsakyti
Mano 1.5 men bet jau irgi vis kartais bando kalbeti: aaa.. uuu...ir
panasiai, mamai tai net teliko nebereikia-galiu klausyt ir klausyt laugh.gif
Atsakyti