Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis

Grybautojų kampelis

user posted image

GRYBŲ TILTAI

Jau seniai, jau seniai nemačiau
"Grybų tiltų" gimtinės šilojuos,
Kur dažnokai jaunystej mąsčiau
Po beržais, meile jų užsiklojęs.

Mintys zujo, bėgiojo takais
Praeities, tai į ateitį skriejo...
Miškas ošė, svaigino sakais,
Švelniai, švelniai į širdį kuždėjo.

Ir pasaulis atrodė keistai.
Tartum sapnas, virpąs kaip miražas.
Klausimai sprendės taip paprastai,
Kaip tuomet, kai buvau visai mažas.

Bet atskrieję balsai dabarties
Sugrąžindavo vėlei į būvį,
Kuriame tirpo dienos vilties
Ir aidėjo lemtingieji šūviai...
-------------------------------------
Jau seniai, jau seniai nemačiau
"Grybų tiltų" ir jų neardžiau,
Ir nekroviau į švarką paklotą,
Ankstų vasaros rytą rasotą.



Mūsų grybautojos grybauja :

hugutel22 - Tauragės raj.
rituker - Labanoro giria
Lerikyte- Prienų raj.
fukse - Nemenčinės miškuose, važiuojant link ežerų
Irjuda - Vilniaus apylinkėse, dažniausiai netoli Dūkštų arba Pagirių miškuose
Vėta - Biržų giria
Smala- Nemenčinės miškuose link Tapelių
Minela*- Kėdainių raj. Josvainių miškuose, Medininkų, Kaune
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 13 rugsėjo 2012 - 14:57
clap.gif nauji namuciai.Plepam ir rodomes toliau
Aciu,Lerikyte 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Vakar rekordas siu metu biggrin.gif 12 raudonvirsiu, 2baravykai ir 3 lepsiai, koks3kg voverusku, umedziu nemazai dar miske yra o jau ruduku tai su dalgiu galima pjauti, bet man uzteku ir geruju siam kartui, ir dar gavau prieda, persiduriau smarkia koja, kiaurai per kroksa ir kojai gerokai kliuvo doh.gif kitas grybavimas nezinau......
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2012 09 13, 19:34)

Aciu uz tema 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Vakar rekordas siu metu biggrin.gif 12 raudonvirsiu, 2baravykai ir 3 lepsiai, koks3kg voverusku, umedziu nemazai dar miske yra o jau ruduku tai su dalgiu galima pjauti, bet man uzteku ir geruju siam kartui, ir dar gavau prieda, persiduriau smarkia koja, kiaurai per kroksa ir kojai gerokai kliuvo doh.gif  kitas grybavimas nezinau......

ohoooooooooo ant ko uzlipai?


nera uz ka merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2012 09 13, 15:53)
Mūsų grybautojos grybauja :



Aciu uz temute 4u.gif

Bet Gusha irgi grybauja, net labai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gusha @ 2012 09 13, 23:26)
Aciu uz temute  4u.gif

Bet Gusha irgi grybauja, net labai  verysad.gif

a tai ko tada nepasisakei,kur grybauji g.gif klausiau visu, surinkau paskui.... Ar tavo praleidau ? g.gif nes kitos merginos maciau tiesiog nenori atskleisti grybavimu zonos tai papildomai niekas ir nebeklausinejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2012 09 14, 07:51)
a tai ko tada nepasisakei,kur grybauji  g.gif klausiau visu, surinkau paskui.... Ar tavo praleidau ?  g.gif nes kitos merginos maciau tiesiog nenori atskleisti grybavimu zonos tai papildomai niekas ir nebeklausinejo g.gif


Aš aš aš irgi grybautojaaaaaa user posted image.Kur grybauju irgi rašiau Salininku krumose,o rimtesnem grybavimui važuojam link Jašunu-Šalčininku user posted image.
Tik mergaites nepagalvokit nieko blogo user posted image aš nepiktibiškai.Čia daug kas raše kur maždaug grybauja, bet Lerikyte neturi laiko visas susirasti ir surašyti,jaigu sėdės prie kompo tai grybai peraugs,ir nespės pasidžiaugti tokia laime kaip randi GRYBĄ user posted image.
Didelis Ačiu už naujus namučius user posted image.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juliana1: 14 rugsėjo 2012 - 07:32
Kada nors ir mane įtraukit į sąrašiuką smile.gif Raseiniai thumbup.gif
Atsakyti
Vakar prie namu krumose radau 11 baraviku iš ju 7 buvo sveiki,virtu lepšiu gavosi apie litra,raudonviršiu 4 sveikuteliai bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2012 09 14, 07:51)
a tai ko tada nepasisakei,kur grybauji  g.gif klausiau visu, surinkau paskui.... Ar tavo praleidau ?  g.gif nes kitos merginos maciau tiesiog nenori atskleisti grybavimu zonos tai papildomai niekas ir nebeklausinejo g.gif


Tai as pati turbut to posto nepamaciau blush2.gif As irgi uz Jasiunu arba Valkininkuose, kartais Rudninkuose ax.gif

QUOTE(juliana1 @ 2012 09 14, 09:35)
Vakar prie namu krumose radau 11 baraviku iš ju 7  buvo sveiki,virtu lepšiu gavosi apie litra,raudonviršiu 4 sveikuteliai  bigsmile.gif .


Oho, nu nieko sau blink.gif
Atsakyti
ne, tiesiog tada parasiau ta posta, kad prisiduotumet ir butu galima surasyti i tema - kas atsake i tai tai ir surasiau, na tarsi su leidimu/sutikimu. O paskui kas jau tiesiog siaip temoj minejo,kur grybauja tai jau tikrai nerasiau, nes gal ne visi nori tokia info skleisti ir dar pirmam psl smile.gif
i kita bus galima sukelt vel papildomus ir kas dar neesat, bet norit ( isskyrus ErikaN, Gusha Juliana 1 ) pasakykit smile.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos,grybautojos smile.gif Seku Jūsų temą nuo pereitų metų,tačiau nedrįsau įsiterpti blush2.gif
esu grybavimo maniakė,ligonė,kaip artimieji vadina.Deja,šie metai kol kas labai nedžiugino,bet vis dar viliuosi...Šiemet pagrinde grybai augo lapuočiuose,pušynai tušti.Na,jei nėra baravykų,man jau tušti biggrin.gif Grybauju Jonavos miškuose
Atsakyti