Įkraunama...
Įkraunama...

Išsiskyrusių mamų (su vaikais) laisvalaikis

Jau kažkada rašiau, jog po skyrybų viskas pasikeičia. Tenka į pasaulį žvelgti labiau susirūpinusiu ir atsakingesniu žvilgsniu, nes viską tvarkai viena - buitis, rūpestis dėl vaikų, finansinės problemos...
Suprantu, kad ne visos lieka vienos - kitoms pasiseka surasti antrą puselę, ir naštą vėl dalinasi perpus.
Bet aš ne apie tas laimingąsias smile.gif Aš apie tas mamas, kurios dabar realiai vienos. Su vaiku ar vaikučiais. Atsakomybė didelė, rūpesčių daug, tvirto peties trūksta, liūdna vakarais, pavargstate....
Pasakykit man, kaip ginatės nuo liūdesio, nuo vienatvės? Ar ištaikote bent valandžiukę sau, nuveikdamos kažką gero, mielo širdžiai? Kaip vaduojatės nuo įkyrių minčių apie didelę atsakomybę, netikrumą, meilės trūkumą?...Ar nueinate kur nors, ar randate draugių? Ypač, jei visos jos tebėra laimingai ištekėjusios, o jūs - viena?....
Noriu dar kartą pasiūlyti draugauti. Susitikti, paplepėti, pasiguosti, pasipasakoti, pasidalinti. Vilniuje. Kai tiesiog liūdna ir norisi bendraminčių ar panašaus likimo draugės kompanijos....
Galite rašyti į AŽ, arba čia, mielai lauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labuka,

Noreciau susitikti ir as paplepeti, susipainti, praleisti laika kartu smile.gif gyvenu Vilniuje, auginu dukryte 1 m. 10 men. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

As irgi uz tokius susitikimus! Tik turiu idomesne minti, gal kuriam koki "Issiskyrusiu moteru kluba" ? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beautiful_day @ 2012 10 07, 00:18)
Sveikutes  4u.gif

As irgi uz tokius susitikimus! Tik turiu idomesne minti, gal kuriam koki "Issiskyrusiu moteru kluba" ? blush2.gif  4u.gif


Butu saunu sukurti "Issiskyrusiu moteru kluba" drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ir aš mielai įstočiau į tokį klubą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydraaake @ 2012 10 15, 10:40)
Ir aš mielai įstočiau į tokį klubą smile.gif

labas, Zydraake,

Kaip ta kluba mums sukurti? smile.gif kiek tau metu, kiek vaikuciu turi? bigsmile.gif
Atsakyti
as irgi stociau:) turiu 2 vaikucius 14 ir 5 metuku...esu is vilniaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violetam: 17 spalio 2012 - 14:03
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 10 15, 17:48)
labas, Zydraake,

Kaip ta kluba mums sukurti?  smile.gif  kiek tau metu, kiek vaikuciu turi? bigsmile.gif


Labas labas smile.gif na dėl klubo nuostatų ir veiklos plano reikėtų pagalvoti... biggrin.gif bet aš manau, tiesiog pabendraut, pasidalint rūpesčiais ir džiaugsmais, patarimais kaip sekas vienoms auginti, į kokį teatrą išeit, galų gale vaikus kartais vienos kitoms palikt ar dar ką panašaus prigalvot wink.gif

man 26 metai, mano sūneliams 2 ir 4 metai. O kitoms?
Atsakyti
[quote=zydraaake,2012 10 17, 16:13]
Labas labas smile.gif na dėl klubo nuostatų ir veiklos plano reikėtų pagalvoti... biggrin.gif bet aš manau, tiesiog pabendraut, pasidalint rūpesčiais ir džiaugsmais, patarimais kaip sekas vienoms auginti, į kokį teatrą išeit, galų gale vaikus kartais vienos kitoms palikt ar dar ką panašaus prigalvot wink.gif

joa, i teatra ar kina tai laaabai noreciau 4u.gif man 27 m., turiu beveik 2 metu mergyte smile.gif vilnietes smile.gif
Atsakyti
na va jau ir atsiranda bendrų interesų smile.gif o kitos? smile.gif
Atsakyti
As kazko irgi panasaus ieskau, nors esu is kito miesto, taciau manau tai nera kliutis, o kaip tik paskatinimas iseiti is namu ir praplesti akirati.
Man tokio klubo tikslas butu malonus laiko praleidimas, nors ir karta per menesi pakeisti aplinka ir tiesiog prasiblaskyti.
Juk rupesciu ir taip perdaug gyvenime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegal @ 2012 10 20, 19:11)
As kazko irgi panasaus ieskau, nors esu is kito miesto, taciau manau tai nera kliutis, o kaip tik paskatinimas iseiti is namu ir praplesti akirati.
Man tokio klubo tikslas butu malonus laiko praleidimas, nors ir karta per menesi pakeisti aplinka ir tiesiog prasiblaskyti.
Juk rupesciu ir taip perdaug gyvenime  4u.gif

o is kokio jus miesto??? 4u.gif
Atsakyti