Įkraunama...
Įkraunama...

Linksmasis kvartalas

LINKSMASIS KVARTALAS

user posted image

Pačios linksmiausios user posted image ir šauniausios user posted image kaimynės renkasi ir plepa čiauser posted image

Ania12 - dukrytė, sūnelis

auksine - sūnelis, dukrytė

IngridaGal - dukrytė, sūnelis

Ramunita - sūnelis

Anesia
- dukrytė, sūnelis

Svikute - dukrytė, dukrytė

True.mama - sūnelis, sūnelis

Lazdu Dama - dukrytė

*Mistika*

*caffe macchiato*
- sūnelis

yume - sūnelis

Shoricel - dukrytė, dukrytė

ŠANTEL - sūnelis, dukrytė

KRIAUKLELE
- dukrytė, dukrytė, sūnelis

medlink - sūnelis, sūnelis

Dzy
- dukrytė

slyva sūnelis, dukrytė
Atsakyti
Sveikos,
atkeliauju į naujus namučius bigsmile.gif

net nežinojau, kad "Aš augu" galima nusipirkti ne tik vežimėlių ax.gif reikės kurią dieną užsukti. Sau rūbus dabar kelis kartus pirkau tuose raudonuose namuose, kur gotte gyveno. O ir vyrui marškinius su etiketėm buvau radusi, o vat vaikui nieko negaliu rasti tinkamo dėvėtuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(*caffe macchiato* @ 2012 09 14, 19:18)
Sveikos,
atkeliauju į naujus namučius bigsmile.gif

net nežinojau, kad "Aš augu" galima nusipirkti ne tik vežimėlių ax.gif  reikės kurią dieną užsukti. Sau rūbus dabar kelis kartus pirkau tuose raudonuose namuose, kur gotte gyveno. O ir vyrui marškinius su etiketėm buvau radusi, o vat vaikui nieko negaliu rasti tinkamo dėvėtuose g.gif

ten visko galima:) ir batų,ir rubų,ir žaislų,ir t.t. Na,vaikams viskas,ten tiesiog komisas,viskas,ką atneša mamos,likus nuo savo vaikų. Yra ir naujų prekių,pvz bpdžių,pėdkelnių.
Na,dėvėtų tai mažiukams pasirinkimas žymiai didesnis,na ir aišku mergaitėms daugiau visko smile.gif Kaip visada biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas
user posted image

atsivežiau vakar nemažą moliūgą iš kaimo, pirmą kartą bandysiu kažką gaminti g.gif
interneto platybėse radau "Moliūgų, apelsinų ir citrinų uogienės" receptą, tai rimtai mąstau išvirti šios uogienės, o ir moliūgų patiekalai būna labai gražios spalvos bigsmile.gif

gal kurį jau išbandėte kokį receptuką ir galėtumėte pasidalinti? ax.gif
Atsakyti
Susinervinau unsure.gif ką tik į langą atsitrenkė paukštelis ir nuskrido, esu girdėjusi prietarą, kad atneša blogą žinią g.gif pasinaudojau gogogle paieška, tai geriau būčiau neskaičiusi komentarų... ar tikite tokiais prietarais? g.gif ax.gif kažkaip neramu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*caffe macchiato* @ 2012 09 15, 15:35)
Susinervinau unsure.gif  ką tik į langą atsitrenkė paukštelis ir nuskrido, esu girdėjusi prietarą, kad atneša blogą žinią g.gif pasinaudojau gogogle paieška, tai geriau būčiau neskaičiusi komentarų... ar tikite tokiais prietarais? g.gif  ax.gif  kažkaip neramu verysad.gif

4u.gif
as netikiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*caffe macchiato* @ 2012 09 15, 15:35)
Susinervinau unsure.gif  ką tik į langą atsitrenkė paukštelis ir nuskrido, esu girdėjusi prietarą, kad atneša blogą žinią g.gif pasinaudojau gogogle paieška, tai geriau būčiau neskaičiusi komentarų... ar tikite tokiais prietarais? g.gif  ax.gif  kažkaip neramu verysad.gif

Man jau ne kart taip buvo... bet niekada nepasiteisino šitas prietaras... tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu kaimiškų kiaušinių. Vakar atsivežėm iš kaimo ir man tikrai per daug bus šiai savaitei, tai galiu parduoti 10vnt. rudų lukštų už 4lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*caffe macchiato* @ 2012 09 16, 13:12)
Sveikos, turiu kaimiškų kiaušinių. Vakar atsivežėm iš kaimo ir man tikrai per daug bus šiai savaitei, tai galiu parduoti 10vnt. rudų lukštų už 4lt. 4u.gif

imu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*caffe macchiato* @ 2012 09 16, 13:12)
Sveikos, turiu kaimiškų kiaušinių. Vakar atsivežėm iš kaimo ir man tikrai per daug bus šiai savaitei, tai galiu parduoti 10vnt. rudų lukštų už 4lt. 4u.gif

Jau pažadėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*caffe macchiato* @ 2012 09 16, 16:49)
Jau pažadėti 4u.gif

O daugiau neturi?
Kita kart kai ka gero turi, tiesiai i telefa sms rasyk wink.gif
Gal kas nori patisono is kaimo? 1 vnt - dovanoju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KRIAUKLELE: 16 rugsėjo 2012 - 16:06
QUOTE(KRIAUKLELE @ 2012 09 16, 17:06)
O daugiau neturi?
Kita kart kai ka gero turi, tiesiai i telefa sms rasyk wink.gif
Gal kas nori patisono is kaimo? 1 vnt - dovanoju smile.gif

Daugiau neturiu ax.gif ok, sutarta mirksiukas.gif
tu gal kurią dieną laisvesnė būsi, man jau laikas antakius koreguot blush2.gif
Atsakyti