Įkraunama...
Įkraunama...

Namuose naktimis girdisi žingsniai

Sveikos mergaitės, atsitiko įdomus dalykas naktį. Apie 3 val. ryto, kai tik pradėjau snūduriuo t, išgirdau žingsnius, einančius į mano kambarį, tokius kaip su tapkėm kažkas eitų, sunkūs žingsniai. Pirma mintis buvo kad ko mano dukrai (13 m) reikia pas mane kambary, paskui pagalvojau, kad dukra niekad tapkių nenešioja. Kambarys buvo tuščias. Atsibudo mažylė (1 metukas) ir pasiėmiau ją pas save į lovą. Ji gulėjo ir žiūrėjo į lubas su tokia plačia šypsena, o aš nekalbinau jos; šypsojosi taip gražiai. Atsibudau ryte ir papasakojau dukrai įvykį. Ir ji man pasakė, kad kelis kartus irgi girdėjo žingsnius naktimis, galvojo, kad vaikštau aš, bet atėjus į kambarį matė mane miegančią. Ką apie tai galvojat? Supraskit, nesu jokia davatka ir netikiu bažnyčios pamokslais,dvasiomis ir pan. atrodo, kad nesu ir išprotėjus dar (tik truputį smile.gif) ).. ?
Atsakyti
jei bute gyventa, tai gali buti tiesiog akustika. O siaip, maziau apie tai galvokit, ramiau miegosit, nei prisigalvojus ko swoon.gif
Atsakyti
pas mane gyvena naminukas, karta maciau ryskiai jis bande su manim kalbeti ir dar kelis kartus akies krasteliu. O dar vienas variantas poltergeistas .
Iki tol kol pamaciau galvojau kad po namus vaiksto ir duru rankenas klebena bei baldosi poltergeistas.
Pirmi trys gyvenimo metai buvo mums sunkus dabar jau apsipratom viens su kitu ir jis jau nebesibaldo. Nebet kai namuose buna rietenos tada jis patriuksmauja.
Atsakyti
QUOTE(_Aguona_ @ 2012 09 15, 18:15)
Sveikos mergaitės, atsitiko įdomus dalykas naktį. Apie 3 val. ryto, kai tik pradėjau snūduriuo t, išgirdau žingsnius, einančius į mano kambarį, tokius kaip su tapkėm kažkas eitų, sunkūs žingsniai. Pirma mintis buvo kad ko mano dukrai (13 m) reikia pas mane kambary, paskui pagalvojau, kad dukra niekad tapkių nenešioja. Kambarys buvo tuščias. Atsibudo mažylė (1 metukas) ir pasiėmiau ją pas save į lovą. Ji gulėjo ir žiūrėjo į lubas su tokia plačia šypsena, o aš nekalbinau jos; šypsojosi taip gražiai. Atsibudau ryte ir papasakojau dukrai įvykį. Ir ji man pasakė, kad kelis kartus irgi girdėjo žingsnius naktimis, galvojo, kad vaikštau aš, bet atėjus į kambarį matė mane miegančią. Ką apie tai galvojat? Supraskit, nesu jokia davatka ir netikiu bažnyčios pamokslais,dvasiomis ir pan. atrodo, kad nesu ir išprotėjus dar (tik truputį smile.gif) ).. ?


as daznai persikraustau, tai katrais tenka naujam bute susipazint su ,,gyventojais". tiesiog kai pajusi kad yra salia- neissigask ( tai padaryti sunku, bet imanoma )- perzegnok, pasakyk- eik ten kur tavo vieta. sukalbek Teve musu. ir turetu baigtis. jeigu ne is oriko karto tai is antro ar trecio tikrai cool.gif
Atsakyti
Tiesiog kuniga pasikvieskit i namus
Atsakyti
QUOTE(_Aguona_ @ 2012 09 15, 19:15)
Sveikos mergaitės, atsitiko įdomus dalykas naktį. Apie 3 val. ryto, kai tik pradėjau snūduriuo t, išgirdau žingsnius, einančius į mano kambarį, tokius kaip su tapkėm kažkas eitų, sunkūs žingsniai. Pirma mintis buvo kad ko mano dukrai (13 m) reikia pas mane kambary, paskui pagalvojau, kad dukra niekad tapkių nenešioja. Kambarys buvo tuščias. Atsibudo mažylė (1 metukas) ir pasiėmiau ją pas save į lovą. Ji gulėjo ir žiūrėjo į lubas su tokia plačia šypsena, o aš nekalbinau jos; šypsojosi taip gražiai. Atsibudau ryte ir papasakojau dukrai įvykį. Ir ji man pasakė, kad kelis kartus irgi girdėjo žingsnius naktimis, galvojo, kad vaikštau aš, bet atėjus į kambarį matė mane miegančią. Ką apie tai galvojat? Supraskit, nesu jokia davatka ir netikiu bažnyčios pamokslais,dvasiomis ir pan. atrodo, kad nesu ir išprotėjus dar (tik truputį smile.gif) ).. ?

gal kaimynai gyvenantys auksciau girdisi?
Atsakyti
jei nebutumet parasiusi tikslaus laiko,buciau pasakius uz jus,kad turbut 3val nakties girdejot zingsnius biggrin.gif manau neverta bijoti,pas mane nakti ir kamuoliukas yra sokinejes ir televizorius junginejosi ir dar visokiu dalyku buve,bet nieko tokio baisaus,kad sakyciau jog blogos dvasios,aisku nejauku buna kol uzmiegu arba jei pabundu nakti,dazniausiai 3val ir isgirsdavau kazka
Atsakyti
Cekuolis trecia val. nakties pavadino "vilko valanda". Is tikro nelabai zinau daugiau apie tai. Tik jis sake, kad tuo metu gimsta genialiausios mintys.
Atsakyti
QUOTE(aukseklaipeda @ 2012 09 23, 21:13)
Cekuolis trecia val. nakties pavadino "vilko valanda".  Is tikro nelabai zinau daugiau apie tai. Tik jis sake, kad tuo metu gimsta genialiausios mintys.

Tikrai taip. 3-4 val., kai pabundu-išlenda didžiausios baimės blink.gif Ramybės laikotarpiu niekada to nepastebėjau. Taip, pačios genialiausios gimsta mintys,jei sugebi tas nesąmones laiku velniop nusiųsti...Tiesa,kad tuo metu viskas daug aštriau,nei įprastai ir viskas tik pasirinkime g.gif .
Atsakyti
Zingsniai, sviesos ir kiti elektros prietaisai 4u.gif
Atsakyti
Vilko valanda yra valanda tarp nakties ir aušros. Tai valanda, kai miršta dauguma žmonių, kai miegas giliausias, kai košmarai realiausi. Tai valanda, kai nemigos kankinamus apninka kraupiausios baimės, kai vaiduokliai ir demonai turi didžiausią galią. Vilko valandą gimsta ir daugiausiai vaikų...
(Ingmaras Bergmanas)
Atsakyti