Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra mamyčių Londone netoli Stratfordo?

Labukas 4u.gif mirksiukas.gif gal yra mamyciu gyvenanciu Stratforde ar netoliese? butu malonu susipazinti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tarataika @ 2006 05 04, 19:50)
Labukas  4u.gif  mirksiukas.gif  gal yra mamyciu gyvenanciu Stratforde ar netoliese? butu malonu susipazinti  blush2.gif  ax.gif


yra, as pvz...blaskausi tarp londono ir bournemouth miestelio...o vaikelio dar neturiu...buvo,bet praradau..ruosiuos vel pastot
gyvenu ilfordo rajone,bet galvoju persikelt kazkur,namo ieskom dabar,aplinkiniuose rajonuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo /Lapute/: 19 birželio 2006 - 17:26
Labutis jums, Tarataika ir Lapute

As gyvenu Clayhall rajone (na, priskiriamas jis Ilfordui irgi). Ieskojau pati mamyciu Redbridge, t.y. vietiniame rajone, bet niekas taip ir neasiliepe, tai nesupratau, ar ne ten rasiau, ar draugautis su mumis nenorejo unsure.gif ...
Busu saunu susitikti, paplepeti...
Lapute, labai uzjauciu tave ir linkiu, kad susilauktum savo stebuklelio 4u.gif . As pati ne taip lengvai pastojau ir vienu metu net galvojau, kad gal is viso mums nelemta vaiku tureti...Bet stebuklas ivyko - auginame zavia mergyte ir esu be galo laiminga mama biggrin.gif
Jovita

user posted image
Atsakyti
labukas! smile.gif as gyvenu Barkinge, o tai tikrai visai netoli Stratfordo. butu tikrai saunu kada susibegti ir paplepeti, pasidalinti mazais dziaugsmeliais ar rupesteliais. is tikruju tai ir pati norejau parasyti ir paklausti ar kas noretu pabendrauti, nes tikrai smagu butu tureti draugiu su leliukais 4u.gif
sekmes visoms!!! smile.gif
Atsakyti
Labukas, Aurutele ir tau
Labai malonu, kad prisijungei.

O ka manytumete apie musu susiburima Valentino parke Ilforde - tai kaip ir butu lengvai visiems pasiekiamas taskas?

Geros dienos visoms smile.gif

Jovita

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aurutele:) @ 2006 06 25, 20:46)
labukas!  smile.gif  as gyvenu Barkinge, o tai tikrai visai netoli Stratfordo.  butu tikrai saunu kada susibegti ir paplepeti, pasidalinti mazais dziaugsmeliais ar rupesteliais. is tikruju tai ir pati norejau parasyti ir paklausti ar kas noretu pabendrauti, nes tikrai smagu butu tureti draugiu su leliukais  4u.gif
sekmes visoms!!!  smile.gif


sveikutes Aurutele ir YUVI
kaip smagu kad yra dar cia lietuvaiciu smile.gif))
na va, is manes tiek ziniu,kad apsistojom vis tik Goodmayese o nama per puse dar su tokia pora ir vyru nuomosim.netoli ilfordo, iki barkingo irgi ner kas veikt nuvaziuot...tik tiek kad jus jau mamytes o as... verysad.gif ir tikrai negreit vel bandysim..reikia organizmui pailset..
butu faina koki meet'a suorganizuot.
parasykit, kiek jum metuku,kiek laiko vede.kiek maziuku jau turit?kiek laiko UK?
mes dar tik puse metuku
Atsakyti
Sveikos , 4u.gif

Atidariau nauja tema"essex'o mamytes ir besilaukiancios nestuke.gif ",butu labai malonu jei ten apsilankytumete.



Editatk
Atsakyti
Tarataika,as netoli stratfordo gyvenu,koki 10-15 min autobusu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(editatk @ 2006 07 04, 18:46)
Sveikos , 4u.gif

Atidariau nauja tema"essex'o mamytes ir besilaukiancios nestuke.gif ",butu labai malonu jei ten apsilankytumete.
Editatk



smile.gif as gyvenu Becontree,Dagenhamo area.
Atsakyti
Sveiki.
Londone gyvenu jau antri metai. Metus laiko jau gyvenam Dagenham. Auginu 1 mtu ir 2 men dukryte. Ir as ieskau aplink gyvenanciu lietuvaiciu mamyciu. Vis linksmiau ne tik vaikuciam kartu pazaisti, bet ir mamytem paplepeti. thumbup.gif
Atsakyti
sveikos Londonietės 4u.gif
aš vis dar Lietuvoje...tačiau greit prisijungsiu prie jūsų...mano mažylis bus vyresnis nei pusės metų...tada šiaušim pas vyrą.... biggrin.gif
norėjau pasidomėti jūsų kaip ten medicinos reikaliukai...kaip rūpinas mažiais...kaip gydymo įstaigos...daktarai...priežiūra....kokių dokumentų reikia norint priregistruot lelių (gal reik medicininės istorijos verstos).....jei vaikas butų apdraustas Lietuvoje ar gydymas nemokamas būtų...na papasakokite smulkiai prašau....NORIU SAVO MAŽIŲ NEPALIKT ANT LEDO wub.gif ax.gif

čia Lt mes lankomės pas kineziterapiautę ir masažistą...nemokamai žinoma..nes reikalingi tokie siansai dėl raumenų hypertonuso ir kaklo raumenukų...o dar bėda kad nešiojam freiko pagalvėlę...tai kai ją nuims reikalinga bus intensyvi terapija...kad sėdėtų...raumenys sustiprėtų ir t.t.

nagi nebūkite abejingos...aš nerimauju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta_ged: 14 spalio 2006 - 20:26
QUOTE(asta_ged @ 2006 10 14, 21:17)
sveikos Londonietės 4u.gif
aš vis dar Lietuvoje...tačiau greit prisijungsiu prie jūsų...mano mažylis bus vyresnis nei pusės metų...tada šiaušim pas vyrą.... biggrin.gif
norėjau pasidomėti jūsų kaip ten medicinos reikaliukai...kaip rūpinas mažiais...kaip gydymo įstaigos...daktarai...priežiūra....kokių dokumentų reikia norint priregistruot lelių (gal reik medicininės istorijos verstos).....jei vaikas butų apdraustas Lietuvoje ar gydymas nemokamas būtų...na papasakokite smulkiai prašau....NORIU SAVO MAŽIŲ NEPALIKT ANT LEDO  wub.gif  ax.gif

čia Lt mes lankomės pas kineziterapiautę ir masažistą...nemokamai žinoma..nes reikalingi tokie siansai dėl raumenų hypertonuso ir kaklo raumenukų...o dar bėda kad nešiojam freiko pagalvėlę...tai kai ją nuims reikalinga bus intensyvi terapija...kad sėdėtų...raumenys sustiprėtų ir t.t.

nagi nebūkite abejingos...aš nerimauju 4u.gif



sveikute 4u.gif

parasyk - angliukems plepukems,jos tau tikrai patars..

editatk
Atsakyti