Įkraunama...
Įkraunama...

24 valandos

Paieška nerado tokios temos, tad sukūriau. O gal neverta apie laidą kurti temos? Nes netyčia įsijungiau - ir man širdis liūdi ir pikta, kaip gali kurti tokias laidas, kam jas rodo, kas jas žiūri? Grauduma, gūduma. O dar neįtikėtiniau, kad ją veda Knispelis...

Kokie jūsų įspūdžiai?
Atsakyti
Kartais laida tikrai būna įdomi. O man ji patinka tuo, kad padeda paprastiems žmonėms, tikrai išsprendė daug problemų. O ir žurnalistės šaunuolės, juk nelengvas tas jų darbas.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2012 09 17, 20:27)
Kartais laida tikrai būna įdomi. O man ji patinka tuo, kad padeda paprastiems žmonėms, tikrai išsprendė daug problemų. O ir žurnalistės šaunuolės, juk nelengvas tas jų darbas.

mat kaip...

aš tai tik tuos "jaunikius" mačiau...
Atsakyti
Tai čia tik dėl juoko kartais tokius reportažus rodo. Paskui baigsis tie jų nuotykiai ir neberodys. O šiaip būna ir normalių reportažų.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2012 09 18, 14:42)
Tai čia tik dėl juoko kartais tokius reportažus rodo. Paskui baigsis tie jų nuotykiai ir neberodys. O šiaip būna ir normalių reportažų.

Na, jei dėl juoko,tai iškreiptas jų humoro jausmas.. Šiaip laida atgrasi, visiškai bevertė, net jei per tv nerodytų absoliučiai nieko, visviena jos neįsijungčiau schmoll.gif
Atsakyti
Aš tai vis nerandu atsakymo, kaip tas Knispelis sugalvojo perbėgti į tokią laidą... Juk ilgus metus dirbo rimtoje laidoje, o dabar...
Atsakyti
Kartais pažiūriu šitą laidą, bet šiaip graudu.. Kai kurios istorijos, rodos, 'padarytos' tam, kad būtų galima pasityčioti iš žmonių, žurnalistės stovi nuošalyje ir juokiasi.. blush2.gif Daugumą problemų, kurias ten parodo, tikrai galėtų žmonės patys išsispręsti, tik matyt norisi žmogeliams pabūti telike biggrin.gif O jau tų jaunikių nuotykiai tai išvis, nėr ką ir bekomentuoti .. rado tv 'arkliuką', tai bet kokia kaina naudojasi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agatė: 01 spalio 2012 - 07:58
man ši laida - viena prasščiausių, nereikalingiausių laidų. Nežiūriu ir nežiūrėsiu. Bevertė laida. Bet puikiai suprantu, kad turi savo žiūrovą, nes vis dar lieka eteryje... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2012 09 20, 08:04)
Na, jei dėl juoko,tai iškreiptas jų humoro jausmas.. Šiaip laida atgrasi, visiškai bevertė, net jei per tv nerodytų absoliučiai nieko, visviena jos neįsijungčiau  schmoll.gif



QUOTE(Isila @ 2012 10 01, 09:57)
man ši laida  - viena prasščiausių, nereikalingiausių laidų. Nežiūriu ir nežiūrėsiu. Bevertė laida. Bet puikiai suprantu, kad turi savo žiūrovą, nes vis dar lieka eteryje...  doh.gif

drinks_cheers.gif Tikrai tuščias laiko ir eterio švaistymas.
Pasišaipymas iš žmonių. Nors kai kas supranta kitaip blush2.gif
Gėda, kas MES lietuviai tokie... kad egzistuoja TOKIOS laidos blush2.gif
Atsakyti
visai įdomu KARTAIS pasižiūrėti šią laidą, dažniausiai žiūriu, jei noriu pasikelti nuotaiką biggrin.gif nes tokias beprasmybes ir kvailystes rodo, kad net juokingai graudu
Atsakyti
Oi Rosita Rosita smile.gif
Atsakyti
Pritariu,si laida tikrai nuotaikai pakelti,nes tokiu situaciju parodo lotuliukas.gif
Atsakyti