Įkraunama...
Įkraunama...

Utenos mamytes

visos Utenos mamytes, renkames cia, ir bendraujam apie savo lelius, tiek aug mamyciu stumdo vezimelius vienos, o kodel gi nesusibendravus ir kartu nepasivazinejus?
smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba, mielai prisijungčiau, bet manau temą reiktų kurti bendraminčių kampelį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2012 09 20, 13:44)
Laba, mielai prisijungčiau, bet manau temą reiktų kurti bendraminčių kampelį smile.gif



jeigu zinociau kur ten rasti tai butinai smile.gif mazai cia narsau smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Radau ir bendraminčių skyrelyje Uteniškių temelę, tačiau ten keletą žinučių peržiūrėjusi neradau nieko apie vežimus g.gif biggrin.gif Taip kad nauja temutė reikalinga manau, o moderatorė perkels ją ten kur reikia 4u.gif Jungčiausi ir aš prie pasistumdymų, keliese smagiau drinks_cheers.gif Tik kad Utenoje būnu tik savaitgaliais smile.gif
Atsakyti
sveikutes, vezimelius pastumdyti prisijungtume ir mes su dukryte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daiset @ 2012 09 21, 10:07)
sveikutes, vezimelius pastumdyti prisijungtume ir mes su dukryte smile.gif



o kaip faina, kiek mamyciu atsiliepe smile.gif pasipasakojam gal kokio amziaus pacios esam, kokio amziaus leliukus stumdom, nes nesimato pas mamytes vaikiuko amziaus smile.gif taip faina butu pabendrauti, o po to susitikti smile.gif nes kai vazineji su leliuku, tai su labai daug mamyciu prasilenkiam, bet visos vaiksto po viena...
Papildyta:
QUOTE(nepavyzdinga @ 2012 09 21, 09:31)
Sveikos 4u.gif
Radau ir bendraminčių skyrelyje Uteniškių temelę, tačiau ten keletą žinučių peržiūrėjusi neradau nieko apie vežimus g.gif  biggrin.gif  Taip kad nauja temutė reikalinga manau, o moderatorė perkels ją ten kur reikia 4u.gif Jungčiausi ir aš prie pasistumdymų, keliese smagiau drinks_cheers.gif  Tik kad Utenoje būnu tik savaitgaliais smile.gif



as net neysivaizduoju kur ta bendraminciu skyreli rasti. jetus kokia sarmata biggrin.gif blush2.gif
na taip, jeigu netiks temele cia, tai perkels, tik kad po rasciau ja biggrin.gif g.gif
oi suderinti visada galima butu, labai butu smagu susibendrauti smile.gif
Atsakyti
dukrytei 4 menesiai, siaip mazai po utena vaikstom, bet jei pasirodom tai krasuonos rajone
Atsakyti
QUOTE(daiset @ 2012 09 21, 11:04)
dukrytei 4 menesiai, siaip mazai po utena vaikstom, bet jei pasirodom tai krasuonos rajone



faina, mes tai prie rases netoli gyvenam smile.gif bet einam beveik per visa Utena, lauke praleidziam 3-4 valandas per diena smile.gif o kodel mazai po utena vaikstot? gal ne pacioj utenoj gyvenat? ar retai i lauka iseinate? 2.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shirsyte: 21 rugsėjo 2012 - 11:09
Laba, mano mergaitei 8 mėn. gyvenam prie turgaus, tai dažniausiai trn ir vaikštome, na dar mėgstam prie Dauniškio pabūti, kai einam su didžiąja sesute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2012 09 21, 11:21)
Laba, mano mergaitei 8 mėn. gyvenam prie turgaus, tai dažniausiai trn ir vaikštome, na dar mėgstam prie Dauniškio pabūti, kai einam su didžiąja sesute smile.gif



mes taip pat labai daznai prie ezero dauniskio buname. o ar jums mamytes noretusi susitikti? smile.gif ir kaip tai reiketu padaryti idomu smile.gif vistiek kazkaip rekia manau daugiau susibendrauti smile.gif gal fb padetu? ar supermamose asmenines zinutes? as asmeniskai tai fb dazniausiai bunu. smile.gif
Atsakyti
O mes gyvenam netoli Senukų smile.gif Mes vyresni jau - turim metukus ir nepilną mėnesį smile.gif
Atsakyti
Kaip tik smagiau, kai amžius nevienodas smile.gif O pas mane dar dukrytė yra 5 metukų
Galim ir čia bendrauti , galim ir fb aš visur būnu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksiukas: 21 rugsėjo 2012 - 11:30