Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai, Tema Nr. XLVI

user posted image
Senoji tema
Gerbkime viena kitą, mielos svočiutės. Ši tema nėra skirta Jūsų el.pašto adresams vardinti ir prašymams ką nors atsiųsti - tam yra AŽ (asmeninė žinutė).
Visų pirma perskaitykite nors kelias temas, pažiūrėkite, kas turi Jus dominančią medžiagą ir kreipkitės į SM'ietį/ -ę asmeniškai.

SVOČIOS TURI SAVO PAŠTUKĄ
adresas: svociuciupastas@gmail.com
Norinčios gauti slaptažodį, kreipkitės į bet kurią ilgesnį laiką bendraujančią svočiutę pasinaudojant až (asmenine žinute).
Atsakyti
aciu uz tema 4u.gif
jau neramu buvo, kad svociutes be pasto liko smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

aciu uz temele 4u.gif

pastukan ikeliau savo foto kaip per vestuves atrodem ax.gif
Atsakyti
Eglita, šauniai atrodėte.
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2012 09 20, 23:11)
aciu uz tema  4u.gif
jau neramu buvo, kad svociutes be pasto liko  smile.gif

BE NAMU LIKO 4u.gif smile.gif
Atsakyti
kaip ramu čia, visos jau po visko, tad ir idėjų nieko labai nebeliko.
Aš neturiu kada ruoštis, pupa neduoda ruoštis, o laiko jau visai nebedaug. Idėjų pilna galva, o ar bent dalį padarysiu, bus matyti. Po visko į paštuką tada įmesiu.
Atsakyti
QUOTE(latinute @ 2012 09 24, 20:16)
kaip ramu čia, visos jau po visko, tad ir idėjų nieko labai nebeliko.
Aš neturiu kada ruoštis, pupa neduoda ruoštis, o laiko jau visai nebedaug. Idėjų pilna galva, o ar bent dalį padarysiu, bus matyti. Po visko į paštuką tada įmesiu.

oi pazistamas jausmas, kai ideju pilna galva, o laiko jas igyvendint nera... ir vaikuciai tada kaip tycia dirbt neleidzia...
sekmes ir lauksim ispudziu po vestuviu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2012 09 24, 20:30)
oi pazistamas jausmas, kai ideju pilna galva, o laiko jas igyvendint nera... ir vaikuciai tada kaip tycia dirbt neleidzia...
sekmes ir lauksim ispudziu po vestuviu smile.gif

būtinai apsireikšiu po jų, tikiuosi, kad viskas pavyks, nes pirmas kartas, o dar ir brolio vestuvės, tai taip norisi viską super padaryti, nors būsim tik liudininkais, pačiame baliuje mums daug neduos pasireikšti ax.gif
Atsakyti
Sveikutes aciu uz atsakyma del akmenuku as visai kitaip buvau isivaizdavus. Mes is dalyvausim vestuvese kaip pirsliai . Laiko nera labai daug tai jau pradedu ruostis. O sakykit svocia turi pirkti tortuka ir bonke ar pagal susitarima su jaunaisiais. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akella @ 2012 09 25, 20:09)
Sveikutes aciu uz atsakyma del akmenuku as visai kitaip buvau isivaizdavus. Mes is dalyvausim vestuvese kaip pirsliai . Laiko nera labai daug tai jau pradedu ruostis. O sakykit svocia turi pirkti tortuka ir bonke ar pagal susitarima su jaunaisiais.  g.gif

Dėl pirkimų ar kažko daugiau, visada reikia tartis su jaunaisiais, nes gal jie ko nors nenori, arba nori ko nors įpatingo.
Maniškiai torto nenori, bet reikia jiems šakočio, tai aš tuo ir rūpinuosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Akella @ 2012 09 25, 21:09)
Sveikutes aciu uz atsakyma del akmenuku as visai kitaip buvau isivaizdavus. Mes is dalyvausim vestuvese kaip pirsliai . Laiko nera labai daug tai jau pradedu ruostis. O sakykit svocia turi pirkti tortuka ir bonke ar pagal susitarima su jaunaisiais.  g.gif

as ir nei i vienas vestuves nesinesiau torto, o nesiausi i vienas simtalapi, i kitas skruzdelyna, nes jaunieji to labiau uz torta norejo smile.gif reikia pasitart su jaunaisiais. ir mazdaug pasitarus pasiskaiciuot, kiek bonkiu gali prireikt smile.gif
Atsakyti
Aš pirkau dviejų aukštų tortą ir gerą butelį ant stalo, o kiek butelių reikia gamtoje, tai jau čia reikia pasiskaičiuoti.
Atsakyti