Sveikos naujuose namučiuose. Dėkui už juos Peliukui. Aš grįžtu prie klasės valandelių temos (porą dienų nebuvau prisijungusi). Kad galima klasių valandėlių temas pradinukėms integruoti į visą ugdomąją veiklą mums sakė seminaro metu viena išorės vertintoja, tik reikia apie tai fiksuoti metodinės grupės protokole. Valandos už vadovavimą klasei skyriamos priklausomai nuo mokyklos finansinės būklės. Turiu 23 mokinius ir 3 valandas už vadovavimą klasei, nes reikia labai taupyti.
Ačiū, peliuk, labai smagu naujuose namučiuose. Vėl kibsime į naują savaitę ir naujas diskusijas. Truputį pasikartosiu su prašymu. Gal tikrai kas turite žmogaus saugos planą 3-4 kl ir galite dalintis. Būčiau labai dėkinga.
Sveikos naujuose namučiuose. Dėkui už juos Peliukui.
Aš grįžtu prie klasės valandelių temos (porą dienų nebuvau prisijungusi). Kad galima klasių valandėlių temas pradinukėms integruoti į visą ugdomąją veiklą mums sakė seminaro metu viena išorės vertintoja, tik reikia apie tai fiksuoti metodinės grupės protokole. Valandos už vadovavimą klasei skyriamos priklausomai nuo mokyklos finansinės būklės. Turiu 23 mokinius ir 3 valandas už vadovavimą klasei, nes reikia labai taupyti.
Mes tai rašom temą žemai prie klasės veiklos tokią, kokią klasės vadovo plane buvom pasirašę, o prie dalyko nerašom nieko( mano nuomone ta integracija vyksta visus metus: viena pamoką pakalbi ta tema, už mėnesio gal vėl ta pati tema pripuola per kitą pamoką..., o pildom, kad būtų popieriuj pažymėta, jei kas norės pamatyt, kaip dirbi ) Juk to nereikalingo popierizmo mes tai daug turim
Sveikutės, Savaitgalis lyg ir į pabaigą, laikas vėl kibti į darbus. Gal kas turite po ranka eilėraštukų apie grybus: ūmedes, raudonviršius. Būčiau dėkinga, nes lipdau rudenėlio šventės scenarijų.
Smagumėlis po savaitgalio užeiti į savo namus , niekada nemaniau, kad taip vadinsiu internetą , bet dievaži, čia, kaip namuose , niekas nesibara, nesimuša, vien tik pagalba ir paguoda Sveikinimai mergikėms Gimtadienių proga