Įkraunama...
Įkraunama...

Riedučiai

Nusprendem su vyru, kad pirksim rieducius. Kokius pirkti? I ka
atkreipti demesi? Zinau tik tiek, kad turi buti guminiai, o ne
plastmasiniai ratukai. Ar galima uz 150lt nusipirkti normalius
megejiskus rieducius? (nekalbu apie tuos sustrus, kur po
500lt). Na patarkit prasau smile.gif
Atsakyti
Na, nezinau ar jums nedings jau po pirmo karto noras vazinetis nusipirkus rieducius uz 150 Lt. g.gif Bet jei rastum uz tokia suma nukainuotus, kodel gi ne smile.gif
Geri megejiski, apie 100 euru minimum kainuoja. Bendrai kainu principas toks, kad kuo didesne kaina tuo geresni, bet rieduciu kainuojanciu 50 ir 150 euru kokybe skiriasi kaip diena ir naktis, o 150 ir 300 euru kainuojantys kokybe nebutinai skiriasi, dazniausiai visokiais "pribambasais" ir pagerinimais, kurie tikrai nera butini. Taip kad super brangus irgi ne visada reikalingi...

Keli patarimai renkantis is savo patirties:
-geriausia pirkti nuo liepos galo, tada daznai jie buna nukainuoti smile.gif ;
-neverta pradeti nuo rieduciu su 5-iais ratukais (jie brangesni, sudetingiau laviruoti, be to skirti greitajam ciuozimui);
-issimatuoti kuo daugiau ir ivairesniu modeliu, kad issirinkti pati patogiausia butent savo pedai (peda tikrai jauciasi skirtingai ivairiuose modeliuose, be to netinkami rieduciai gali sukelti pedu skausmus veliau);
-matuojantis geriau muveti storesne kojine, nes vaziuoti rieduciais patogiau su storesnem;
-rieduciai minkstu "batu" patogesni nei plastikiniu (plastikiniai kartais trukdo efektyviai stabdyti; visiskai minksti irgi negerai, nes koja nera stabiliai);
-uzrisimas: geriausia kai yra ir raisteliai, ir sagtele (sagteles privalumai - netrukineja kaip raisteliai, greiciau ir patogiau uzversti, bet negarantuoja stabilumo visai pedai, tai raisteliu privalumas).

Pradziai tiek. Jei dar kyla klausimu, klausk. Patirties turiu, bandysiu atsakyti smile.gif
Beje, mano megstamiausi K2 rieduciai. Neturejau jokiu problemu jau n-metu thumbup.gif

Sekmes renkantis ir vazinejant smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kris: 18 liepos 2004 - 19:52
Labas, Jamaika
kaip tik vakar su draugu nusipirkome rieducius. Na, galvojom pirkti kokius "papigiai", nes istikruju nebuvome tikri, ar patiks, ar ateityje dar vazinesim. Jis nusipirko tokius is Maximos uz 50 Lt, as - is Senuku uz 130 Lt. Maniskiai rieduciai realiai ziurint irgi pigus yra, bet nuo tu uz 50 lt skiriasi kaip diena ir naktis- jie zymiai geriau vaziuoja, nes ratukai geriau sukasi, maziau pastangu reikia greitam ciuozimui. Nors as ant rieduciu uzlipau pirma karta gyvenime ir jauciausi kaip karve ant ledo biggrin.gif , po kiek laiko draugas jau manes pavyti negalejo, nes pavargo "dirbti" - matyt tuose pigiuose rieduciuose per didele trintis tarp ratuku ir asies, todel sunku ciuozti.
ISVADA: laisvalaikio pasivazinejimui siulau pirkti rieducius nepigesnius nei 100-150 Lt. O jei finansai leidzia - ir dar brangesnius...
Beje, mano rieduciai suvarstomi sniureliais ir virsuje su sagtele, todel gerai apgaubia koja ir yra tikrai patogus smile.gif

Parasyk kai nusipirksit, kaip ten jums vazineti sekasi smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
As pirkau rieducius "Hudora" is Senuku, kaina apie 140 Lt. Vokieciu gamybos. Retkarciais pariedet thumbup.gif pakankamai geri, tuo labiau, kad i profesionalus netaikau ir nezinau kiek is viso su jais vazinesiu, tai uz 300 ar 400 manau butu truputi per brangu.
http://www.hudora.de.../en/inadult.htm
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2005 06 14, 16:12)
ISVADA: laisvalaikio pasivazinejimui siulau pirkti rieducius nepigesnius nei 100-150 Lt. O jei finansai leidzia -  ir dar brangesnius...
Beje, mano rieduciai suvarstomi sniureliais ir virsuje su sagtele, todel gerai apgaubia koja ir yra tikrai patogus  smile.gif

drinks_cheers.gif Manau, kad vistiek norėsis dar pavažinėti retkarčiais; vasarų bus dar daug tad ir važinėtis bus progų user posted image user posted imagethumbup.gif - aš pirkau riedučius už 300 ir labai džiaugiuosi- ratulkus galima ir reikia kaskart paveržti, stabiliai susiveržia koja kad neklišinėtų.

Tik va kol dar gerai nemoku tai nedaug dangų tinka- mūsų parke tik vienas lygus takas- ant jo smagiai čiuožiasi.

Gal kas turit riedučius Roller Derby firmos? Kaip jums jie?
Atsakyti
Kokias apsaugas naudojat? Ar naudojat iš vis- nusipirkau pigias Sportline tai dabar smunka nuo kelių? Nepatinka su dviem gumutėm tokios laikos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 24 balandžio 2012 - 10:42
O apsaugas tai as tokis paprastas is Senuku nusipirkau, atrodo, uz 39 Lt. Dar reikes salma pirkti, kad vel galvos nesutrenkciau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 24 balandžio 2012 - 10:43
Sakyciau, perkant rieducius svarbiausia nepamirst kartu nusipirkt ir apsaugas. Nes vis tiek krisit ir ne karta. O perkant svarbiausia, i ka reiketu atkreipt demesi,- patogumas kojai. Apsiaukit ir pavaiksciokit/pavazinekit parduotuvej. Is savo patirties, sakyciau, pirkit kiek laisvesnius, ty, ne kokiu dydziu laisvesnius, bet kad su storoka kojine tilptu koja (mano koja po nestumo 'priaugo' puse dydzio cry.gif ). Dar siulyciau pasidomet ar yra ratuku ir stabdziu pakeitimui jusu pasirinktiem rieduciam.
Mano rieduciai 'Roces biomex', nerealiai patogus, kaina buvo 140 eur, bet mokejau per ispardavima tik 60% kainos thumbup.gif Tik blogai, kad jau 2,5 metu nebuvau ju apsiavus
cry.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2005 07 29, 02:10)
Dar siulyciau pasidomet ar yra ratuku ir stabdziu  pakeitimui jusu pasirinktiem rieduciam.

Čia tai jau šoviau pro šalį ir nepasidomėjau- bet gal tinka bet kokie ratukai g.gif guminiai turiu omeny. Dar reikia kažkaip nepamiršt jų vis paveržt- kad netyčia nepamestumėm. O stabdį jaučiu keist reikės kai pusė nudils unsure.gif Uupsai- linkiu į trasą patekti ir su vėjeliu pro šalį prašvilpti 4u.gif

Man su riedučiais tai tik tas nepatogu- kol dar gerai nevarinėju tai reikia juos iki patogaus tako atsivežt atsinešt- galėtų būti transformuojami riedučiai biggrin.gif (pvz iš dviračio biggrin.gif biggrin.gif ). Šiaip dar kas truputi nervina tai smalsūs žvilgsniai - arba man čia vaidenasi blink.gif

Vieną kartą pavydžiai nužiūrėjau- pana įdegusiomis ilgomis kojomis su šviesiais šortais paėmė ir neriedėjo gražiai su riedučiais nuo nemenko kalniuko- aš jau būčiau seniai į medį įsimontavusi. Kaip manot kiek reikia važinėtis kad neblogai važinėtis ?
Atsakyti
Labas 4u.gif

o gal kas žinote daugiau apie quad-skatus?ta prasme kurių ratukai ne viena, o 2 linijom? g.gif

"rolikuoti" smagu Vingio parke, na dar valakampiuose, kur mašinų mažiau. šiaip tikrai Lietuva-ne riedutininkų kultūros šalis verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 19 kovo 2007 - 17:14
QUOTE(Lape Snape @ 2005 07 21, 11:31)
Tai kad kritau ant nugaros, kojomis ore pamojavusi, nespejau rankomis apsisaugot, labai netiketai viskas ivyko unsure.gif  Nors greitis nebuvo labai didelis, aciu Dievui  smile.gif

O apsaugas tai as tokis paprastas is Senuku nusipirkau, atrodo, uz 39 Lt. Dar reikes salma pirkti, kad vel galvos nesutrenkciau  blush2.gif


Gal kritai ant nugaros, nes važiavai išsitiesusi, prisimink, kad važiuojant riedučiais reikia važiuoti šiek tiek pasilenkus į priekį ir truputį sulenkus kelius mirksiukas.gif aš irgi buvau kritusi ne vieną kartą kol išmokau, tik ant kelių 4u.gif
Atsakyti
Net aš riedučiais susidomėjau, o anksčiau net nepagalvojau apie tokį sportą. Kame nauda? Kojoms, subinytei? smile.gif
Atsakyti