Įkraunama...
Įkraunama...

Rūgštiniai pilingai

Dalinames patirtimi apie pilingus: poveikis, post-pilingo odo prieziura ir t.t.
user posted image
Atsakyti
pati uzvedziau tema, pati ir pradedu smile.gif siandien pirmakart dariausi tca pilinga, tai isejus buvo oda ryskiai rozines spalvos. pilingo metu degino labiausiai kakta (keista man, nes lyginu post-aknes randelius ant skruostu, tai maniau, kad ten didziausia "ugni" ir jausiu), dar su 12% rugstim. ruzavumas atslugo po 1-1.5 val, i vakara jau dabar jauciu tempima antakiu srity, prie ausu. oda normalios spalvos smile.gif
Atsakyti
Labas,
esu bandžius pilingus su vaisių rūgštim- apie dešimt procedūrų- nuo spuogų tuo metu padėjo, deja, randų nepanaikino. Taip pat bandžiau su TCA, nepamenu kokios koncentracijos, bet ne stipriausia- oda luposi smarkiai apie savaitę, negalėjau nei pasipudruot, pastoviai tepiau drėkinamuoju kremu, nes odą traukė stipriai blink.gif
Rezultatas nuvylė- odos būklė net pablogėjo, išbėrė spuogais, randų nė kiek nesumažėjo g.gif
Neseniai bandžiau pilingą su migdolų rūgštim- visai patiko, manau, eisiu antrą kartą ax.gif

O kokius randus bandote naikinti- duobutes ar dėmes?
Atsakyti
QUOTE(MaMaPiZaMa @ 2012 09 27, 17:26)

Neseniai bandžiau pilingą su migdolų rūgštim- visai patiko, manau, eisiu antrą kartą ax.gif

O kokius randus bandote naikinti- duobutes ar dėmes?



kur darėte migdolinį? kuo patiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZaliaMeta @ 2012 09 27, 21:22)
kur darėte migdolinį? kuo patiko?  smile.gif


Dariausi Grožio Akademijoj. Patiko, nes po procedūros pagerėjo odos būklė, aišku,neįmanoma po vienos procedūros ryškų rezultatą pamatyt, ypač dėl randelių naikinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MaMaPiZaMa @ 2012 09 27, 16:26)

Rezultatas nuvylė- odos būklė net pablogėjo, išbėrė spuogais, randų nė kiek nesumažėjo g.gif
Neseniai bandžiau pilingą su migdolų rūgštim- visai patiko, manau, eisiu antrą kartą ax.gif

O kokius randus bandote naikinti- duobutes ar dėmes?


o labai gilus jusu randai po aknes? ir kiek jums metu?
man su migdolu rugstim daro nuo ziemos - odai patinka smile.gif
su tca man lygina veido spalba, duobutes, tokiu kaip demeliu neturiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MaMaPiZaMa @ 2012 09 27, 21:37)
Dariausi Grožio Akademijoj. Patiko, nes po procedūros pagerėjo odos būklė, aišku,neįmanoma po vienos procedūros ryškų rezultatą pamatyt, ypač dėl randelių naikinimo smile.gif


Man migdolinis labai patinka drinks_cheers.gif thumbup.gif Ir smagiausia tai, kad ji galima darytis ir sauleta vasara. As net pries vaizuodama atostogu visuomet pasidarau tai tuomet graziau idegu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2012 09 27, 21:54)
Ir smagiausia tai, kad ji galima darytis ir sauleta vasara.


drinks_cheers.gif vasara irgi dariausi, nei pigmentiniu demiu, nei nieko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 09 27, 22:47)
o labai gilus jusu randai po aknes? ir kiek jums metu?
man su migdolu rugstim daro nuo ziemos - odai patinka smile.gif
su tca man lygina veido spalba, duobutes, tokiu kaip demeliu neturiu 4u.gif


Nea, negilūs, bet susidraugavę su išsiplėtusiom porom blink.gif
O kas kiek dažnai jūs darotės migdolinį? Kas mėnesį?
Atsakyti
taip, kas menesi smile.gif tik sis menuo isejo ir su migdoline rugstim, ir su tca smile.gif siandien 3 diena su tca, tai jau pradejau "rauksletis", vietomis oda jau trukineja smile.gif
pas mane issipletusios poros tik T zonoje, visur kitur normali oda, tai vat lyginsiuos dabar duobutes kelias, labai tikiuosi gero ir teigiamo tca poveikio.
Atsakyti
baigesi mano post-tca lupimasis, liko tik nezymus. kakta isvis nesilupo, siek tiek tik prie antakiu. tikejausi baisesnes reakcijos, maniau negalesiu i zmones rodytis, bet viskas buvo labai easy. ziuresim, kaip bus veliau, kai darys su didesniu procentu.
Atsakyti
sveikos smile.gif

papasakosiu ir aš apie savo patirtį su pilingais.

turėjau aš ne itin gražią rankų odą. prieš ~1 m laiko dariausi 50 prc. AHA pilingą, bet oda į jį nekreipė dėmesio ( šiek tiek paraudo ir viskas). tada nusprendžiau pasidaryti TCA pilingą. Dariausi jį pas kosmetologę privačiam lyg ir kabinete.

Na ir patirtis labai liūdna išties. Nežinau kokio stiprumo pilingas buvo, nepaklausiau. pilingo metu oda stipriai pabalo ir skaudėjo siaubingai. po procedūros oda liko bordo spalvos ir skausminga palietus. vakare pradėjo rastis vandeningos pūslelės, o po nakties visa ranka- nuo peties iki plaštakos buvo padengta pūslėmis, kelios nuo prisilietimo buvo jau "nusinėrę", su atvirom žaizdom. na tokio skausmo ir diskomforto ( jau nekalbant apie vaizdą) niekam nelinkėčiau. nuėjus pas kosmetologę ji pūsles pradūrė, grįžus namo dar teko tą skystį nuleidinėti, nes vis kaupėsi. tepiau kremu su antibijotikais, nes maniau iki užkrėtimo ne tiek daug ir trūko. dabar praėjo jau 18 dienų, oda daugmaž visur nusilupo ir rezultatas šiai dienai toks: pilinguotas plotas vietom rožinis, vietom raudonas su keliom giliom žazdelėm,o aplink šitą grožį oda pasidarė tamsiai ruda.

turėjau negražią odą, o dabar tiesiog baisią. nebeišmanau ką reikės daryti verysad.gif
Atsakyti