Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota Yaris

Ar yra turinčių Toyota Yaris mašiniukus?
Aš saviškę turiu jau 5 mėn ir negaliu atsidžiaugt thumbup.gif Po keliu metų sakiau vėl Yaris'ą pirksiu...2006m gražuoliuką wub.gif

Taigis pasidžiaukim šia maža, bet nerealia mašinyte.... thumbup.gif
Atsakyti
o kai tas spidometras per viduri ar seip patogu nes man atrodo biski nekaip
Atsakyti
QUOTE(avieciuks @ 2006 05 07, 00:08)
o kai tas spidometras per viduri ar seip patogu nes man atrodo biski nekaip

Nelabai supratau ką tuom norėjai pasakyti??? g.gif
Man tai privalumas, kad spidometras šone thumbup.gif ir dar kad jis pas mane elektroninis thumbup.gif
Atsakyti
kox gali but privalumas kai spidikas per viduri ir jame didziuliai skaiciai???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(avieciuks @ 2006 05 08, 23:00)
kox gali but privalumas kai spidikas per  viduri ir jame  didziuliai skaiciai???? g.gif


Ir vėl nesuprantu g.gif Spidometras yra ne prieš vairą o šiek tiek šone, man tai privalumas nes matomumas žyyymiai geresnis, bent jau man thumbup.gif O skaičiai yra normalūs...ne gigantiški bet ir nemažiukai...
Atsakyti
Getter, kaip tau pavydziu del mazo masiniuko wub.gif O pas tave automatine ar mechanine mirksiukas.gif Is kur pirkai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2006 05 09, 22:35)
Getter, kaip tau pavydziu del mazo masiniuko wub.gif O pas tave automatine ar mechanine mirksiukas.gif Is kur pirkai ax.gif

4u.gif
Pas mane mechaninė nžn kažkaip aš pripratau ir automatinės nebenorėčiau schmoll.gif
Kadangi mes Airijoje tai ir mašiniuką pirkau čia...
Keista, kad niekas neatsiliepia...jos aišku nėra pigios nes prasideda nuo 99m , bet galvojau, kad ką rasiu kas turi šį mašiniuką ax.gif

Aš rinkausi tiesa pasakius tarp ford focus'o (ji didesnė) ir toyota yaris... Nulėmė tai, kad čia draudimas ir kelių mokeščiai yra pigesni mažiukėm ir negalingom mašinom...o be to užtaikiau ant labai tvarkingos mašinytės ir pravažiuota ja buvo labai nedaug t.y. nors jai 7metukai, nuvažiuotas kelias buvo kaip 3metų thumbup.gif O be to pagalvojau, kam man didelė, juk po miestą trintis reikia ax.gif Ir pvz prisiparkuoju ten kur kitos didesnės neįlenda lotuliukas.gif
Nu gana baigiu čia girtis blush2.gif
Atsakyti
man asmeniskai tai baisu vaziuot su maza masina geriau laivu plaukt gatvej biggrin.gif
Atsakyti
Oi avieciuk avieciuk... juk nieko nera geriau uz smaila prieki ir dar 5 sedynes uz nugaros drinks_cheers.gif ane biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(avieciuks @ 2006 05 11, 20:10)
man asmeniskai tai baisu vaziuot su maza masina geriau laivu plaukt gatvej  biggrin.gif

Toyota Yaris nors ir maža bet yra viena saugiausių savo klasėje thumbup.gif
Atsakyti
tai vat as i ta klase net neziuriu is sono ji saugi tarp vabalu yariu mersu a kl audi a2 atrodo ir tt be ne tarp kitu masinu kuriu pilnos gatves
Atsakyti
QUOTE(avieciuks @ 2006 05 13, 22:43)
tai vat as i ta klase net neziuriu is sono ji saugi tarp vabalu yariu mersu a kl audi a2 atrodo ir tt be ne tarp kitu masinu kuriu pilnos gatves

Nu matai...pas mus gatvėse niekas nelaksto kaip pašėlę...tai ko man bijoti???
Atsakyti