Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

user posted image
Schemų paieška

MEDŽIAGOS:

Aida:
Apačioj išilgai yra 7 kvadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.
Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.

Gali pasiskaičiuoti:
Antras stulpelis nurodo skylučių kiekį - 10 cm
Aida 8 .......................32
Aida 11 ......................43
Aida 14 ......................55
Aida 16 ......................63
Aida 18 ......................70
Aida 20 ......................79

Evenweave ir linas
28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.

28 evenweave-14 aida
32 evenweave- 16 aida

Jei tingit skaičiuoti langiukus, o žinot koks yra medžiagos numeris (count), čia
KRYŽIUKO KALKULIATORIUS medžiagos paskaičiavimui.
Tik nepamirškit palikti kraštams 5-7 cm!

ADATOS
Teorijoje rašo, kad ant 14 Aidos tinka siuvinėjimo adata Nr.24 arba Nr.26.
Kuo storesnė adata, tuo mažesnis jos numeris.
8 Aida tinka Nr.22 adata
11 Aida - Nr.24
14 Aida - Nr.26
16 Aida - Nr.26 arba 28
18 Aida - Nr.26 arba 28
22 Aida - Nr.28

Siuvinio tempimas ant kartono reminant
Siuvinejimo remai

Lietuviškos internetines parduotuvės:
http://www.kasiulai.lt/
http://www.rankdarbiai.com/
http://www.darbstuole.eu/
http://www.siuvinejimomagija.lt/
http://www.erankdarbiai.lt/

Sena tema
Atsakyti
P.Sh. aciukas uz naujos temukes sukurima aciuks.gif

Atsakyti
as truputi imesiu pirmos zinutes papildyma matau ten kazkaip pasimete nuorodos blush2.gif

Jei tingit skaičiuoti langiukus, o žinot koks yra medžiagos numeris (count), čia
KRYŽIUKO KALKULIATORIUS medžiagos paskaičiavimui.
Tik nepamirškit palikti kraštams 5-7 cm!



Siuvinio tempimas ant kartono reminant
Siuvinejimo remai

Atsakyti
Kokia aida patartumėt pirkt prijuostėm buteliams siūt g.gif

atsibodo man tas gandras, planų pilna, o reikia tą kažkaip pabaigt doh.gif
Atsakyti
Tik dabar suvokiau, kad man, pasirodo, uzejo nesiuvinejimadieniai unsure.gif
Senojoje temoje, maciau, kalbejote apie tai, kiek laiko uztrunkate 100x. Taigi taigi... savaime suprantama, kad viena yra siuvineti viena spalva, o kita - kai besiuvinejant tuos 100x reikia siula keisti 20 kartu hihihi.gif Nuo to ir priklauso laikas.. Nors siaip as siuvinedama niekur neskubu, tai dabar ziuredama koki nors filma, stengiuosi atsipalaiduoti.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2012 09 26, 22:43)
Tik dabar suvokiau, kad man, pasirodo, uzejo nesiuvinejimadieniai unsure.gif
Senojoje temoje, maciau, kalbejote apie tai, kiek laiko uztrunkate 100x. Taigi taigi... savaime suprantama, kad viena yra siuvineti viena spalva, o kita - kai besiuvinejant tuos 100x reikia siula keisti 20 kartu hihihi.gif Nuo to ir priklauso laikas.. Nors siaip as siuvinedama niekur neskubu, tai dabar ziuredama koki nors filma, stengiuosi atsipalaiduoti..  rolleyes.gif

Ir dar priklauso nuo medžiagos stambumo. Man ant smulkesnės nei 14 aidos siuvinėjant daug lėčiau einasi.
Beto dabar toks laikas kaip rimčiau prisėdu tik savaitgaliais, gaila, nes taip noriu kuo greičiau išsiuvinėti vieną darbelį. Vakare gal su procesu ateisiu. smile.gif
Papildyta:
Beje P.Sh. čia įdėtas tavo pačios siuvinėtas darbelis?
Atsakyti
Koks gražus paveikslėlis temos- norėjau ebay aukcione jį bandyt nukaut, bet parašė, kad į Lietuvą nesiunčia... Nu bet dabar turiu prisipirkus pusmečiui darbo, tai užteks man svajoti, o tai irgi reiks pradėt pardavinėt ant sienų netelpančius hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2012 09 26, 16:06)
Doviem, labai zavu - ir spalvos ir remas taip sauniai dera wub.gif  o galima suzinot... kiel laiko ji siuvinejai ?  rolleyes.gif

Aciu ax.gif
Siaip jei jau ziurint kada pradejau ir pabaigiau tai 1metai truko, bet is tikro jis nera toks didelis, tiesiog as menesiais neprisesdavau prie jo. Prisedu savaite ar pora dienu ir vel neturiu kada, taip taip ir uzsitese. Siaip manau uztektu jam 2-3men jei kasdien prisedant mirksiukas.gif jis tik 160x126 kryziuku ir tik 20 spalvu, tai darbo tikrai nera labai daug mirksiukas.gif
Atsakyti
atiduodu Jūsų teismui savo pagaliau pabaigtą džiaugsmą ax.gif
user posted image
Atsakyti
Padangele, kokia graži thumbup.gif wub.gif man tiesą sakant iš tos serijos šita orchidėja kažko nelabai patiko, kad ir kaip dfea ir orchidėjas mėgstu biggrin.gif bet dabar tai vau bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2012 09 27, 15:12)
atiduodu Jūsų teismui savo pagaliau pabaigtą džiaugsmą  ax.gif


koks grozis!!! wub.gif toks nematytas bent jau man ax.gif labai labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Padangėle - gražus pasirinkimas thumbup.gif Nors pati šios serijos kažkaip nenoriu siuvinėti, bet kai pamatau išsiuvinėtą darbą, būna labai gražu rolleyes.gif

Pakstaite - kaip parašas rodo, tuoj turėsi svarbų įvykį, sėkmės dideliausios 4u.gif
Atsakyti