Įkraunama...
Įkraunama...

Toepfer firmos LACTANA ekologiški mišiniai

Laba diena,

Ar yra mamyčių, kurios savo vaikučiams duoda LACTANA?
Mano pirmoji dukrytė užaugo valgydama Toepfer firmos LACTANA mišinukus. Kadangi jie suskirstyti pagal amžių, tai juos ji gėrė beveik iki trejų metų. Nežinau, ar sutapimas, ar ne - bet imunitetas jos superinis, kraujo tyrimai visada būdavo idealūs, gydytojai stebėdavosi ir klausinėdavo, ar žvėrieną duodam.
Taigi, gimus antram vaikeliui, abejonių nekilo renkantis mišinį - vėl LACTANA. Tik iškilo problemytė, antrasis vaikelis gali būti alergiškas pieno baltymui, todėl norėtume pamėginti LACTANA HA mišinuko, bet jo Lietuvoje nėra, niekas neatveža. Gal yra žinančių, kaip gauti, atsisiųsti jį iš gamintojo?
smile.gif
Atsakyti
Aš čia ne į tamą biggrin.gif ax.gif
Aš ieškau info ir niekaip nerandu, kodėl pvz eko pieno mišiniuose nėra Taurino ir L-karnitino? Jie skaitosi lb svarbūs vaiko augime, o ypač Taurinas, bet eko gamintojai jo nededa, bet įdomu kodėl, gal Jums teko domėtis tuo? 4u.gif
Atsakyti
Taurinas yra amino rūgštis, o amino rūgščių dedama į mišinėlius, gal tik kitaip užvadinta.
Nors šiaip tai nežn, kaip čia yra. Iš tikrųjų nesidomėjau.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2012 09 29, 17:25)
Taurinas yra amino rūgštis, o amino rūgščių dedama į mišinėlius, gal tik kitaip užvadinta.
Nors šiaip tai nežn, kaip čia yra. Iš tikrųjų nesidomėjau.
smile.gif

na bet visuose tradiciniuose pieno mišiniuosen Taurinas yra išskirtas ir jo kiekis koks yra. Todėl man čia ir didelis klausimas iškilo. ax.gif
Atsakyti
Sveiki, labai smagu tokia temele rasti, nes as savo berniuka maitinu butent siais misineliais:) Si menesi jam sueis metukai jau, geriam 3 numeriuka jau. Norejau paklausti, ar yra 4 numeriukas, ar ta trecia galima gerti, kad ir iki 3 metuku?
Mes gyvenam Norvegijoje, todel ieskau is kur atsisiusti internetu, gal kam teko? Radau vokieciu, is gamintoju, bet i No nesiuncia... Esu taip pat patenkinta siuo misineliu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2012 10 07, 23:31)
Sveiki, labai smagu tokia temele rasti, nes as savo berniuka maitinu butent siais misineliais:)  Si menesi jam sueis metukai jau, geriam 3 numeriuka jau. Norejau paklausti, ar yra 4 numeriukas, ar ta trecia galima gerti, kad ir iki 3 metuku?
Mes gyvenam Norvegijoje, todel ieskau is kur atsisiusti internetu, gal kam teko? Radau vokieciu, is gamintoju, bet i No nesiuncia... Esu taip pat patenkinta siuo misineliu smile.gif  thumbup.gif

Yra šio mišinuko ir nuo metukų laiko. Manoji taip pat geria šį mišinuką, liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2012 10 08, 00:31)
Sveiki, labai smagu tokia temele rasti, nes as savo berniuka maitinu butent siais misineliais:)  Si menesi jam sueis metukai jau, geriam 3 numeriuka jau. Norejau paklausti, ar yra 4 numeriukas, ar ta trecia galima gerti, kad ir iki 3 metuku?
Mes gyvenam Norvegijoje, todel ieskau is kur atsisiusti internetu, gal kam teko? Radau vokieciu, is gamintoju, bet i No nesiuncia... Esu taip pat patenkinta siuo misineliu smile.gif  thumbup.gif


Tikrai yra. Vadinasi Lactana Kids ar kažkaip pan. Manoji gėrė iki pat trejų metų ir niekada beveik nesirgo. Gaila, kad pati jau atsisakė mišinuko (nes pamatė, kad brolis leliukas jį geria). Ir kaip tik darželį pradėjo lankyti, tai serga ir serga..
Mano mažylis irgi valgė Lactana, bet jis labai atpylinėjo, todėl mėginome kitos firmod su AR ženklu. Bet kai tik pradėsim valgyt kietą maistą, būtinai sugrįšim prie Lactanos thumbup.gif
Beje, mačiau, kad prekyboje pasirodė ir Lactana HA ir Lactopriv (sergantiems celiakija ir netoleruojantiems laktozės). 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, ir as savo dukryte maitinu Lactana misinukais. Kai pradejo trukti MP, pradejom gerti Hipp, kuri rekomendavo musu pediatre, bet po kurio laiko pradejo prastai ji gerti, tad pradejau ieskoti kitu variantu. Lactana misiniai patiko, nes: ekolgiski;
sudetyje yra Omega 3 ir Omega 6rgstys;
juose kitaip nei kituose misiniuose, nera perdeto krakmolo kiekio, kuris dedamas tik tam, kad kudikis ilgiau jaustusi sotus, bei per didelis krakomolo kiekis kietina vidurius smartass.gif
Dabar jau geriam skirta nuo 12 men, tai jokiu problemu su viduriais niekada neturejom thumbup.gif . Beje ir sirgom labai mazai, nors esame gime siek tiek anskciau laiko ir skaitoma, kad tokie kudikiai yra maziau atsparus visokiom "bacilom". Niekad net nepagalvojau, kad cia gali buti nuo misinuko, bet jei ir kiti vaikiukai valgydami si misinuka maziau serga, tai gal is tikruju tai jo nuopelnas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eesmira: 08 sausio 2013 - 22:25
Dziaugiames atrade, labai patenkinti, gaila kad neatradom anksciau thumbup.gif
Atsakyti
iki 6 men turejom problemu su viduriukais, pabandzius tiopferi viskas per savaitele susitvarke. Valgom jau virs puses metu ir negaliu atsidziaugti tiek misinuku, tiek sios firmos kosytem thumbup.gif
Atsakyti
Mes bandėm primaitinimui, tačiau nepatiko, negėrė. Beje, mišinuko kvapas toks stiprokas, nei kitų, gal dėl to maniškiui nepatiko.
Atsakyti
super gaminiai... ir mišiniai ir košės.... ir vaikiška kosmetika
Atsakyti