Įkraunama...
Įkraunama...

Jonavos darželiai

tęsiam pokalbius smile.gif

QUOTE(ingulite @ 2012 09 15, 00:12)

Gal kas lankot Bitutei lopseline grupe Kaip ten aukletojos?


vienam gali būti pati geriausia auklėtoja,kitam gali nepatikt,čia labai jau subjektyvu 4u.gif man taip buvo,kai vaikas Žilvyti lankė: mums labai patiko auklytės,o draugė sakė,kad nepatinka jos smile.gif
QUOTE(areida @ 2012 09 26, 14:26)
labai tikiuosi ax.gif

viskas bus ok,kantrybės mamai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte renata @ 2012 09 28, 15:01)
mes ir einame i lakstingalele, taip pat i 11grupe


Na ir kaip jusu vaikutis, gerai jauciasi?? maniskis tai verksleno kokia savaitele, o dabar keliauja su sypsena, tai ir man ramiau, kad jam ten gerai ir vaikuciui jau maziau streso...smile.gif
Atsakyti
Sveikos Jonavos mamytės. Norėjau pasidomėti ar šiemet darželiuose vaikai gauna vaisius ir pieno produktus(europos sąjungos parama)? Pernai buvo, o šiemet auklėtoja per susirinkimą sakė, kad bus nuo spalio 1d, bet nėra. Mes lankom "Bitutės" darželį. Įdomu kaip kituose darželiuose.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė13 @ 2012 11 08, 17:27)
Sveikos Jonavos mamytės. Norėjau pasidomėti ar šiemet darželiuose vaikai gauna vaisius ir pieno produktus(europos sąjungos parama)? Pernai buvo, o šiemet auklėtoja per susirinkimą sakė, kad bus nuo spalio 1d, bet nėra. Mes lankom "Bitutės" darželį. Įdomu kaip kituose darželiuose.

gauna,mano "Bitute" lanko,kas diena gauna smile.gif jus aukletojos paklauskit,turi ir jusu gauti smile.gif juk ten darzely ir suvalgo,nesinesa namo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka:) @ 2012 11 08, 17:35)
gauna,mano "Bitute" lanko,kas diena gauna smile.gif jus aukletojos paklauskit,turi ir jusu gauti smile.gif juk ten darzely ir suvalgo,nesinesa namo biggrin.gif

Aš vaiko paklausiu vis, sako nea neduoda. Pernai tai vis pasakydavo ką gauna. Sako auklytė atsineša jogurtų, bet sako čia ne vaikam, o auklėtojom. Nu reiks auklėtojos užklaust.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė13 @ 2012 11 08, 18:05)
Aš vaiko paklausiu vis, sako nea neduoda. Pernai tai vis pasakydavo ką gauna. Sako auklytė atsineša jogurtų, bet sako čia ne vaikam, o auklėtojom. Nu reiks auklėtojos užklaust.

kokioj grupej? siaip gauna piena,kefyra,surio lazdeles,surelius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka:): 08 lapkričio 2012 - 19:11
QUOTE(kristinka:) @ 2012 11 08, 20:10)
kokioj grupej? siaip gauna piena,kefyra,surio lazdeles,surelius.

9 grupėj.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė13 @ 2012 11 08, 17:27)
Sveikos Jonavos mamytės. Norėjau pasidomėti ar šiemet darželiuose vaikai gauna vaisius ir pieno produktus(europos sąjungos parama)? Pernai buvo, o šiemet auklėtoja per susirinkimą sakė, kad bus nuo spalio 1d, bet nėra. Mes lankom "Bitutės" darželį. Įdomu kaip kituose darželiuose.

Pas mus darzelyje vaikai gauna,ir netgi ka vaikai nesuvalgo tai ideda i namus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelyy @ 2012 11 09, 23:32)
Pas mus darzelyje vaikai gauna,ir netgi ka vaikai nesuvalgo tai ideda i namus smile.gif


Pas mus taip pat, būna, kad įdeda ir jogurto, ir sausainiu, bandelių, vaisių.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė13 @ 2012 11 09, 15:55)
9 grupėj.


ai,tai negrupiokai smile.gif
QUOTE(Amelyy @ 2012 11 09, 22:32)
Pas mus darzelyje vaikai gauna,ir netgi ka vaikai nesuvalgo tai ideda i namus smile.gif

pas mus irgi ir jogurtu vaikai nesuvalgo,ir sureliu, atsinesa namo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mamukai,gal kas zino koks kabineto numeris savivaldybeje kur paskaiciuoja menesine imoka uz darzeli?t.y. buhalterija?Zinau tik kad 4-ame aukste ax.gif
Atsakyti
Lakstingalelej taip pat gauna pieno produktu ( sureliu, surio lazdeliu, jogurto), o is vaisiu esu macius kelis kart banana ir viena karta apelsina, kad namo parsinese. kad bananus suvalgo vietoj, tai tikiu, bet kad apelsina tai tikrai ne, nes nemegsta jis jo, bet namo idejo tik karta...
Papildyta:
QUOTE(Amelyy @ 2012 11 10, 21:15)
Mamukai,gal kas zino koks kabineto numeris savivaldybeje kur paskaiciuoja menesine imoka uz darzeli?t.y. buhalterija?Zinau tik kad 4-ame aukste ax.gif



lyg 417 ar 419 g.gif
Atsakyti