Įkraunama...
Įkraunama...

**Šiauliečiai stato namus **

Šiauliečiai stato svajonių namus

user posted image


Aukštelkes - Bubiu puse

poeme
zojux
giedre.v
jova
henrieta 75
masajugi
ragaina
rudenine
vandenex81

Bazilionai
gyvaciute

Ginkunai
ambre
korisda
notyte
Induke
biesas66
Susena

Gegužiukai
astaes
kreizzy
Mistika
tetis Evaldas

Voveriškiu puse
Rendi

Žaliukiu k.
laimingas
lettaa*

Medelynas
osera

Rekyvos puse
femme_fatale
bitute555
rasyte
rugstele
Dairina

Pabaliai
nise
trylikta
airise
aulina
berže
gi2lux
seima is 5
Natele

Centras
praeiviene
Raganaa999
JEma

Kuršenai
tomoshius
zvejys

Kužiai
Karolag

Radviliškio puse
Agnestar

Vijoliai
mylima2007

KAIRIAI
Tuzinas
Kvaksis

RAIZGIAI
Vyriukas
sandddra

Dainu kaimas
astukas
Jurgelyte
Ručike


4u.gif 63 tema 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 28 rugsėjo 2012 - 23:10
laba ryta biggrin.gif
Atsakyti
litunai, pavėlavai , bet reik nepamiršti tave įtraukti kitą temą. Tu gi seniai bendrauji, kodėl vis tavęs nėra sąraše doh.gif
Atsakyti
Laba . Aciu uz temute smile.gif
QUOTE(airise @ 2012 09 28, 19:26)
Naujokai,kurių nėra dar sąraše,parašykit greit ,kur statotės,įtrauksiu.

Mane matau jau prisimenete wub.gif

QUOTE(astukas @ 2012 09 28, 21:03)
Perkelkit mane i Dainu km. kas kursit nauja tema 4u.gif

Kurioj gatvej ? blush2.gif

O as siandien labai fainai pasidarbavau. Pirkau ir sodinau obelis, kriause, krumus. Sunku visko ko noriu i 5 a zemes sukist smile.gif
Atsakyti
REGISTRUOJOSIS IR AS smile.gif

aciu airise 4u.gif


o ,mes kazkaip vaismedziu nepasigendame ....turime viena obelaite ,bet obuoliai ziemai dedami .
darziuke ,kitais metais pamazinsiu braskiu .
o silnamis sia vasara bujojo thumbup.gif dziaugiausia savo isaugintais pomidorais ir agurkiukais . thumbup.gif Prisivakavau doh.gif

dar siemet akivaizdziai paaugo tujos thumbup.gif tokios veslesnes pasidare wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ručike @ 2012 09 29, 13:43)
Kurioj gatvej ? blush2.gif

O as siandien labai fainai pasidarbavau. Pirkau ir sodinau  obelis, kriause, krumus. Sunku visko ko noriu i 5 a zemes sukist smile.gif

As Klevu g., o jus kurioj?

QUOTE(Osera @ 2012 09 29, 14:17)

aciu airise  4u.gif
o ,mes kazkaip vaismedziu nepasigendame  ....turime viena obelaite ,bet obuoliai ziemai dedami .
darziuke ,kitais metais pamazinsiu  braskiu .
o  silnamis sia vasara bujojo  thumbup.gif dziaugiausia savo isaugintais pomidorais ir agurkiukais . thumbup.gif Prisivakavau  doh.gif

dar siemet akivaizdziai paaugo tujos    thumbup.gif tokios veslesnes pasidare  wub.gif

As siandien ejau braskes ziemai paruost o gi ziuriu raudonuoja mano uogos bigsmile.gif Dar megaujames puikiomis avietemis. Ir as noriu siltnamio, lauksiu pavasario. Ir negalesiu apsieit be tresniu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2012 09 29, 17:40)
As Klevu g., o jus kurioj?
As siandien ejau braskes ziemai paruost o gi ziuriu raudonuoja mano uogos  bigsmile.gif Dar megaujames puikiomis avietemis. Ir as noriu siltnamio, lauksiu pavasario. Ir negalesiu apsieit be tresniu  rolleyes.gif

as braskes jau prie menesi paruosiau ziemai ...o va zemuoges dar duoda derliu thumbup.gif
va va tresniu ir mes pora sodinsimes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2012 09 29, 16:52)
as braskes jau prie menesi paruosiau ziemai ...o va zemuoges dar duoda derliu  thumbup.gif
va va tresniu ir mes pora sodinsimes  thumbup.gif

Ar butina tokiomis kalbomis erzinti tuos, pas kuriuos dar molis aplinkui? doh.gif Tokiomis akimirkomis pavydziu tiems, pas ka sklypai lygus ir nereikia ju planiruoti...
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2012 09 29, 11:10)
litunai, pavėlavai , bet reik nepamiršti tave įtraukti kitą temą. Tu gi seniai bendrauji, kodėl vis tavęs nėra sąraše  doh.gif



kad pastoviai sedet nesigauna, valkatauju truputi biggrin.gif
Atsakyti
Biesai, tesiant gegniu tema - bet tai viena puse ju "kvepuoja" ... smile.gif

Kada stoga desi?
Atsakyti
Aviu uz nauja tema 4u.gif
Siltnamis geris, kieek dar zaliu pomidoru neprinokusiu turim, tkiuos prinoks dar biggrin.gif visa vasara svieziu darzoviu turejom, vakar tik salotas paskutines nuskynem smile.gif O del medziu.. rudeni tenka daug lapu grebt lotuliukas.gif pas mus 3 obelys, o buoliu man gali ir nebut, nevalgau as ju.. bet vaikai kasdien kapoja su MB tai teks palikt.. smile.gif dar turim kriause, slyva ir tresne, ale siemet kaip ir pernai slyvos visos kirmeletos, nors purskem kokius 3 kartus doh.gif tresne irgi kazkas uzpuole, netokia skani, lapai visi nuesti.. o didziaja dali tresniu pauksciai nuelese, reiks kita met galvot kaip saugot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 30 rugsėjo 2012 - 09:39
QUOTE(ambre @ 2012 09 30, 10:05)
Biesai, tesiant gegniu tema - bet tai viena puse ju "kvepuoja" ... smile.gif 

Kada stoga desi?



Kuri puse? smile.gif kiek jos ten atviros? smile.gif na,nenoriu gincytis todel kad PN temoje vieningos nuomones nerasta,bet man priimtinesnis varijantas su vata. Bet kadangi stoga s tik pavasari desiu tai dar galvosiu nes siektiek vilioja galimybe deti gegnes kas 50 cm,tada lauke iskisus kas antra gegne,gegnes butu kas metra. o kadangi mano gegnes bus atviros lauke,tai man pats tas atstumas. Jei deciau kas 60 ( vatai) tada jau gautusi kas 120,o tada jau reikia brangesniu medziagu. kadangi mano pakalimai bus is cetrio ploksciu tai 1,2 metro plotui reiktu jau storesnio cetrio kuris pakankamai brangiai kainuoja. Tai vat ir mastau kad reikia susidelioti visas medziagas (netik siltinimo sluoksni) ir tada galutinai apsispresti. Kas 80 (pulistirolui) deti gegnes nelabai noriu nes tada silpneja stogo konstrukcija)
O seip tai manau su vata gerokai pigiau,tik daugiau vargo.
Atsakyti