Įkraunama...
Įkraunama...

Android os

Ruošiuos pirkti planšetę su Android OS.


Pasidalinkit su visais, kokiomis programomis naudojatės, visus už ir prieš... Kokios programos reikalingos naudojimui: tekstams, video ir t.t...


user posted image

Atsakyti
tema nelabai populiari...aš turiu samsung galaxy S2, daug ko nežinau...jau kitoje temoje užklausiau, bet sakau gal čia geriau g.gif

reikia iš galerijos įdėti foto į photobucketa, neįkelia, manau, kad dėl dydžio, nežinau kaip sumažinti-neapkarpant...

ar išvis yra koks patogus būdas-tiesiai iš tel. galerijos kelti foto į forumą, nes iki šiol darau taip-su laidu į kompą, tada sumažinu su Microsoft Picture Manager-tada į photobucketa ar per tinypic-į forumą, na, jaučiu, kad turi būt paprasčiau ax.gif
Atsakyti
Tekstams, video reikalingos programos jau bus irasytos. Nereikia pergyventi del to. Klausimas, kam ta plansete apskritai reikalinga..? Kodel perkama butent TAI?
Atsakyti
Ir mes isigijom zaisliuka. Tik dabar beda, kaip naudotis. iskyla labai daug klausimu ax.gif
Atsakyti
Tuomet rekomenduoju visagale instrukcija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(OOOO @ 2012 10 30, 21:28)
Tekstams, video reikalingos programos jau bus irasytos. Nereikia pergyventi del to. Klausimas, kam ta plansete apskritai reikalinga..? Kodel perkama butent TAI?


Nebūtinai visos, kurių reikia. Pas mane Asus Eee pad, tai žinoma yra orginalios programos tiek skaitymui, tiek video žiūrėjimui, bet kadangi aš asmeniškai siunčiuosi knygas skaityt, tai ne visus formatus orginalios programos atpažįsta, pvz. Epub'ą skaito, o kad ir tą patį Adobe reader'į reikėjo parsisiųsti. Tas pats ir video - vienus formatus skaito, kitiems reikia papildomų programų. Taip pat ir interneto naršyklę kitą parsisiunčiau, nes kita man patogesnė pasirodė. MS Ofisą irgi berods siunčiau kad word'ą skaitytų. Archyvatorius irgi siunčiausi. Bet tai čia problemų mažai, nes internetas jau pilnas įvairiausių programų androidams, tik spėk rinktis irnesakyk.gif Ir šiaip ten viskas paprasta gi. Kol kas jokių problemų naudojantis neturėjau. Ai, tiesa, adblock'o normalaus tai vis dar nerandu. Tos išlendančios reklamos internete - tikras galvos skausmas. Tik Opera siūlo blokavimą, o kitoms naršyklėms dar neradau.


O dėl to, kodėl perkam.. Nežinau net, man tai vyras padovanojo kad jo laptopo knygų skaitymui nenaudočiau biggrin.gif Kadangi skaityt mėgstu visur kur papuola, tai patogiau nei laptopą po namus (ar kitur) tampytis biggrin.gif O ir baterija padoriai laiko, ilgiau nei nešiojamo (be laido). Patogu į rankinuką įsimest jei važiuoju kur ir žinau kad reiks laukt, tai paskaitau ar pažaidžiu kol laukiu. Kol vaikas lauke miegodavo irgi pasiimdavau, kad laikas neprailgtų. Nu žodžiu, tikrai ne pirmo būtinumo dalykas, bet gyventi netrukdo smile.gif

Tiesa, pradžioj svarstėm kad gal reader'į pirkti, bet pasirodė kiek kvaila mokėti pinigus ir turėti tik ribotas funkcijas, kai šiek tiek pridėjus gali gauti visas funkcijas ir daug daugiau galimybių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 06 lapkričio 2012 - 10:07
Adblock prieinamas, jei susirasysit Mozilla Firefox narsykle.
Tablete kaip knygu skaitykle - misija imanoma, bet ne pati geriausia rolleyes.gif




Atsakyti
QUOTE(OOOO @ 2012 11 06, 21:39)
Adblock prieinamas, jei susirasysit Mozilla Firefox narsykle.
Tablete kaip knygu skaitykle - misija imanoma, bet ne pati geriausia  rolleyes.gif


Ok, dėkui, pažiūrėsiu smile.gif

O kas geriau? Reader'iai neretai palaiko tik tam tikrus ribotus formatus, o be to apsiriboja tik skaitymo funkcija. Universalaus prietaiso, tinkančio ir skaitymui, ir naršymui, ir žaidimams geresnio aš neradau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(OOOO @ 2012 10 30, 20:28)
Tekstams, video reikalingos programos jau bus irasytos. Nereikia pergyventi del to. Klausimas, kam ta plansete apskritai reikalinga..? Kodel perkama butent TAI?


QUOTE(Hmmm... @ 2012 11 06, 09:57)
Nebūtinai visos, kurių reikia. Pas mane Asus Eee pad


Gerai Hmmm... parašė thumbup.gif Man irgi norisi dėl patogumo. Namie 4 žmonės, norintys pasisėdėt prie kompo. Bet yra vienas normalus PC, darbinis. O jei pvz norisi tik pabrowsint arba mailą paskaityt? rolleyes.gif Va tada ir prireikia tokio dalykėlio bigsmile.gif
Atsakyti
Aš taip pat turiu Asus Eeepad, su juo patogu ne tik knygas skaityti. Man dar praverčia kelionėse, kad labai kelias neprailgtu žiūriu filmus.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2012 11 07, 08:32)
Ok, dėkui, pažiūrėsiu smile.gif



Pasisekė surast?
Atsakyti
o jiems reikalingas internetas?
Atsakyti