Įkraunama...
Įkraunama...

Solo parduotuvė

Atsidare nauja Solo parduotuve , reiklama ir komentarai internete teigia kad prekes pigesnes , ir daug lenkisku smile.gif Gal buvot? kokie atsiliepimai? gal ir i Lenkija nereikia vaziuoti viska galima rasti ten? pasidalinkit patirtimi smile.gif

berods tokios temos nera , bent jau as neradau . jei tema dubliojasi moderatoriai sujunkit arba istrinkit .

parduotuves tinklapis
Atsakyti
Man irgi laba idomi apsilankiusiuju nuomone - kainos, tvarka, pasirinlimas ir pan.
Lauksim pasisakanciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2012 09 30, 06:27)
Man irgi laba idomi apsilankiusiuju nuomone - kainos, tvarka, pasirinlimas ir pan.
Lauksim pasisakanciu smile.gif

ka tik grizom is naujai atsidariusios , kadangi kaip minejau ka tik atsidariusi parduotuveprekiu buvo dar mazoka ax.gif bet kainos tikrai geros , daug kas pigiau , daug lenkisku rusisku prekiu , jau mums pazistamu firmu , gera kokybe uz gera kaina , tikiuosi kai vaziuosim kita savaite prekiu bus daugiau . Alkoholiui galioja "Vynotekos" nuolaidu korteles , savu kol kas jie neturi ( bent jau Kaune).
Atsakyti
bet, kad asortimentas skurdus, apsipirkt ten neiseis, nebent dasipirkt g.gif
Sophi, neseniai aptikau, kad ten lydytas sviestas pigesnis.berods, 12.70 bigsmile.gif o gal pries menesi ten jam buvo akcija, po 7.99 blink.gif koleges paveluotai pasake verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2012 09 30, 19:44)
bet, kad asortimentas skurdus, apsipirkt ten neiseis, nebent dasipirkt g.gif

o kur buvai? as maniau kad skurdus del to kad parduotuve naujai artsidariusi ( Kaune) kad veliau visko bus daug daugiau .. g.gif
Atsakyti
vln, jeruzalej 4u.gif
as ten uzeinu keliu daiktu ir viskas...
Atsakyti
Dar nebuvau...Lenkisku prekiu yra ir turguje.
Atsakyti
QUOTE(Lenastar17 @ 2012 10 02, 15:52)
Dar nebuvau...Lenkisku prekiu yra ir turguje.

yra , bet ten biskiuka kitoks asortimentas ..
Atsakyti
atsidare ir pas mus solo,asortimentas tikrai skurdokas,nors dirba gal jau tris savaites,ka pirkau,tai saulegrazu alieju po 5lt,man tiko,alyvuogiu aliejus maciau pigus,siaudeliai surus 0,59 centus kainuoja,vaikai perka,na o alkoholio neziurejau-neaktualu:)
Atsakyti
Dažnai apsiperku šioje parduotuvėje, Šiaurės miestelyje. Man tinka ir patinka. Visada perku kavą, pieno produktus, aliejų, kiaušinius, saldumynus, alkoholio didžiulis pasirinkimas, ypač stipriųjų gėrimų kainos "nesikandžioja". Dar pirkau skalbimo miltelius čekiškus, popierinius rakšluosčius. Man kai visai šalia namų, labai patogu dasipirkti, ko trūksta.
Atsakyti
del asortimento sutinku .. skurdokas labai..tikejausi kad del to juk parduotuve dar nauja.. pasirode ne..
Atsakyti
I Solo uzsuku grudetos varskes,labai skani smile.gif
Atsakyti