Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Sena tema

Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvinius tipus, bazinius rūbus ir pan.

Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį smile.gif

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais

Pagrindinės nuorodos:

Paletės kiekvienam tipui ir potipiui

Apie tipus anglų k
Geriausias straipsnis apie kapsulės metodą rusų k
Keli straipsniai apie bazinį garderobą ir figūros tipus rusų k


Spalviniai tipai, pati esmė:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 30 rugsėjo 2012 - 06:40
QUOTE(inc @ 2012 09 30, 13:26)
nžn, gal jūs jau žinot, bet man naujiena, tai rodau

http://www.palettefx.com/ čia galima įsikelti norimą paveikslėlį ir sudėlioja eilute paveikslėlyje naudotas spalvas. įtariu, ne kartą gali praverst  bigsmile.gif

nuoroda tai faina, ale...o kokia jos prasmė? biggrin.gif

aš tai norėčiau nuorodos, kur savo snukelį į spalvų paletę įpaišyt galima būtų biggrin.gif nes photoshopas numiręs, o kitaip kaip padaryt, nežinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 30 rugsėjo 2012 - 12:46
QUOTE(Teka @ 2012 09 30, 13:45)
nuoroda tai faina, ale...o kokia jos prasmė? biggrin.gif

aš tai norėčiau nuorodos, kur savo snukelį į spalvų paletę įpaišyt galima būtų biggrin.gif nes photoshopas numiręs, o kitaip kaip padaryt, nežinau g.gif

Jos prasmė yra grandiozinė! Įdedi savo nuotrauką ne kokiam labai margam fone, kur, tarkim, sau patinki, ir išmeta tos nuotraukos pagrindines spalvas. Čia nuo skudurų iki interjero, jetus, kokia gera ir puiki nuoroda!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 09 30, 13:58)
Jos prasmė yra grandiozinė! Įdedi savo nuotrauką ne kokiam labai margam fone, kur, tarkim, sau patinki, ir išmeta tos nuotraukos pagrindines spalvas. Čia nuo skudurų iki interjero, jetus, kokia gera ir puiki nuoroda!!! wub.gif

bet kas iš to, kad išmeta tas spalvas?. biggrin.gif na nepagaunu aš ką ji gali duot gero biggrin.gif
Atsakyti
Dontstop, ačiū už temą 4u.gif

Panos, pakomentuokit, kas aš tokia galėčiau būt smile.gif

Plaukai rudi, ant saulės spalva atrodo šilta (kaip kairėj foto), šešėlyje - tiesiog tamsiai ruda (dešinė foto). Oda gelsva, bet kartu ir į ružavumą g.gif Taip gali būt? Ypač tą rūžavumą negražiai paryškindavo ryži/raudoni plaukai (čia peržiūrėjus senas nuotraukas taip nusprendžiau). Akys žalios, aplink vyzdį koks tai geltonai-rudas kraštelis. Antakiai juodi.

user posted image
Atsakyti
amarcord, aš tai net nežinau g.gif

įvairiems tipams pasižiūrinėjimui
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 09 30, 14:06)
Dontstop, ačiū už temą  4u.gif

Panos, pakomentuokit, kas aš tokia galėčiau būt  smile.gif

Plaukai rudi, ant saulės spalva atrodo šilta (kaip kairėj foto), šešėlyje - tiesiog tamsiai ruda (dešinė foto). Oda gelsva, bet kartu ir į ružavumą g.gif  Taip gali būt? Ypač tą rūžavumą negražiai paryškindavo ryži/raudoni plaukai (čia peržiūrėjus senas nuotraukas taip nusprendžiau). Akys žalios, aplink vyzdį koks tai geltonai-rudas kraštelis. Antakiai juodi.

user posted image


Aš tai pasakyčiau kad ruduo, nes save taip identifikavau smile.gif Bet esu visiška diletantė, tad manęs neklausyk net. Oi, mergaitės, kaip norisi greičiau tą spalvinį tipą nusistatyt... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 09 30, 14:00)
bet kas iš to, kad išmeta tas spalvas?. biggrin.gif na nepagaunu aš ką ji gali duot gero biggrin.gif

Tai jei tavo tikslas yra sužinoti, koks tavo tipas, arba kokios spalvos tau tinka idealiausiai, tai tau reikia žinoti savo nuosavas spalvas. Jeigu tu, tarkim, užsiriši identiškai savo akių spalvos skarą, arba apsirengsi suknią su idealiai plaukų spalvos gėlytėm, tu atrodysi labai gražiai, čia jau skaityk idealas, į aprangą įsabačint savo pačios spalvas. Taip žmogus atrodo harmoningai pe proto ir be razūmo... Nu čia gi visa spalvų rankiojimo ašis ir yr!

Gi šiaip žiūri į savo fizionomiją ir nematai aiškiai spalvų - gi ta pati fizionomija ne vienspalvė. Pas ką žandukai rūžavi, pas ką nosis mėlyna biggrin.gif O čia tau glušas kompas be jokių emocijų įverčia tai, ką mato, ir prašom, derink į sveikatą. Netgi pagal tas išmestas spalvas spalvinį tipą nusistatyt lengviau gal!

Tik tiek, kad programa irgi neturi razumo, todėl reikia ten dėti foto ne kokiam ten aguonų lauke. Nes tada įtrauks ir aguonas biggrin.gif Va, kokia foto labai gerai tiktų - Amarcord akis, pvz. Tik akis ir oda!

Aš tai dabar sėdžiu toj programoj ir niekur iš ten eit nesiruošiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 rugsėjo 2012 - 13:29
QUOTE(Noa @ 2012 09 30, 14:28)
Tik tiek, kad programa irgi neturi razumo, todėl reikia ten dėti foto ne kokiam ten aguonų lauke. Nes tada įtrauks ir aguonas biggrin.gif Va, kokia foto labai gerai tiktų - Amarcord akis, pvz. Tik akis ir oda!

Aš tai dabar sėdžiu toj programoj ir niekur iš ten eit nesiruošiu biggrin.gif


Nu nu, kam čia tos mano aguonos užkliuvo? biggrin.gif Jos labai derėjo prie mano nosies spalvos laugh.gif Nu pasakyk dar man, apie kokią programą kalbat? Nors ir skaitau, bet, matyt, ne viską, arba tiesiog užsimaskavusi blondinė esu, nes nesusigaudau sad.gif Nu dievaži, aš diedu turėjau gimt.... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitra: 30 rugsėjo 2012 - 13:32
QUOTE(Vitra @ 2012 09 30, 14:31)
Nu nu, kam čia tos mano aguonos užkliuvo? biggrin.gif Jos labai derėjo prie mano nosies spalvos laugh.gif Nu pasakyk dar man, apie kokią programą kalbat? Nors ir skaitau, bet, matyt, ne viską, arba tiesiog užsimaskavusi blondinė esu, nes nesusigaudau sad.gif Nu dievaži, aš diedu turėjau gimt.... sad.gif


Tai jei derėjo, tada tvarkoj lotuliukas.gif

NU taigi lygiai antras postas šitoj temoj! http://www.palettefx.com/
Inc rado, įdėjo, aš pamačiau, sužviegiau iš laimės, o Teka sako - nafig nužno lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 09 30, 14:34)
Tai jei derėjo, tada tvarkoj lotuliukas.gif

NU taigi lygiai antras postas šitoj temoj!  http://www.palettefx.com/
Inc rado, įdėjo, aš pamačiau, sužviegiau iš laimės, o Teka sako - nafig nužno lotuliukas.gif


Oi, kaip įdomiai ten, tik čia laiko reikia, vakarop teks prisėst smile.gif
Atsakyti
da ladno, aš nesakau nafik nužno, aš klausiu nafik nužno biggrin.gif

http://www.palettefx.com/index.php
kaži ar matot tą patį ką aš. įdėjau savo akį ir biškį veido ir kokias spalvas išmetė. tai čia anot tos paletės aš kas?
Atsakyti