Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinančių krūtimi pokalbiai - 3

Mamytes tikiuos nesupyksit, kad atidariau nemokedama nauja tema. Taciau man reiktu daugiau patarimu. 4u.gif
Temp kilo iki 38,8 tada jau sugeriau paracetamoli. Is skaudancios kruties daviau pavalgyti, bet jis labai trumpai pazindo ir uzmigo. Sioks toks diskomfortas jauciamas kai lieciu kruti.Nei patinus, nei spalvos pakeitus, nei guzeliu kokiu nera. Geriu daug skysciu, arbatu. Krato dar saltkretis. Ka dar tureciau daryti? Ar cia man persalimas (nes gerkle maudzia) ar cia laktacija (nelabai suprantu kas ji per tokia??).

Dar klausimelis, kokia krutim dabar reiktu man maitinti. Keisti kaskart ar duot ta jautesniaja?
Aciu labai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo volia*: 02 spalio 2012 - 12:16
volia*,
Pasiskambink mama-mamai, aptarsit, išklausinės ir bus aiškiau mirksiukas.gif
http://www.pradzia.o...tacija-zindymas
Atsakyti
laba 4u.gif
noriu paklausti... vaikiukas paskutines kelias dienas kai uzmiega po kokiu 15 min. pabunda .. pasirodo jis rankytemis pradejo makaluotis ir prisizadina save doh.gif , pradeda verkti, pykti.. duodu jam papuli, patraukia vel kelias minutes, uzmiega.. ir taip per viena miegeli buna po kelis kartus doh.gif .. sakau gal geriau jam duoti ciulptuka? nu , tam kartui kad jis tik uzmigtu? ar nereikia? g.gif nes kazkaip nesinori istisai lovoje guleti, aisku man nesunku, bet per tas pertraukeles pasidarydavau savo darbus, o dabar nieko nespeju doh.gif
ir dar ... pradejo maziau kartu kakinti ( biggrin.gif ) i sauskelnes... paskutines 2-3 naktis buna , kad tik po viena karta... cia normalu? kai mazesnis buvo tai nespedavau keisti, o dabar kazkas pasikeite g.gif ..
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2012 10 02, 17:44)
laba  4u.gif
noriu paklausti... vaikiukas paskutines kelias dienas kai uzmiega po kokiu 15 min. pabunda .. pasirodo jis rankytemis pradejo makaluotis ir prisizadina save  doh.gif , pradeda verkti, pykti.. duodu jam papuli, patraukia vel kelias minutes, uzmiega.. ir taip per viena miegeli buna po kelis kartus  doh.gif .. sakau gal geriau jam duoti ciulptuka? nu , tam kartui kad jis tik uzmigtu? ar nereikia?  g.gif nes kazkaip nesinori istisai lovoje guleti, aisku man nesunku, bet per tas pertraukeles pasidarydavau savo darbus, o dabar nieko nespeju  doh.gif
ir dar ... pradejo maziau kartu  kakinti (  biggrin.gif  ) i sauskelnes... paskutines 2-3 naktis buna , kad tik po viena karta... cia normalu? kai mazesnis buvo tai nespedavau keisti, o dabar kazkas pasikeite  g.gif  ..

as pirmagime vystyt pradejau kai pati save isbudindavo wink.gif pabandykit, gal ir jums pades 4u.gif http://www.wikihow.com/Swaddle-a-Baby
Atsakyti
QUOTE(AgnessBelle @ 2012 10 02, 23:23)


aciu 4u.gif bandysiu..
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2012 10 02, 20:44)

ir dar ... pradejo maziau kartu  kakinti (  biggrin.gif  ) i sauskelnes... paskutines 2-3 naktis buna , kad tik po viena karta... cia normalu? kai mazesnis buvo tai nespedavau keisti, o dabar kazkas pasikeite  g.gif  ..

Mp maitinami gali nesituštinti 10 (net 14) parų- normalu (nuo 40paros). Svarbu sekti vaikučio nuotaiką, savijautą.
Gal maitinimą baigi savo, o ne vaiko iniciatyva? Maitinimas baigtas kai kūdikis PATS palaidžia krūtį, jei kas kelios minutės kartoja žindimą- leisk tai tęsti, kol pats atpalaiduos burnytę ir paleis krūtį.
Čiulptukas pridarys daugiau žalos, o ir poreikis vaiko aiškus- MAMOS reikia wub.gif
Darbai Tavęs palauks, dabar svarbiausia- vaikas mirksiukas.gif ir tikslingai stimuliuojama pienuko gamyba. Kuo daugiau atiduosi- tuo daugiau bus 4u.gif
Kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba dienelė, ateinu su klausimu 4u.gif Man reikia turėti pienuko bent 2-3 maitinimams, o su nusitraukinėjimu nelabai kas - rankomis visai nesigauna, o pientraukiu dar šis bei tas. Tad kaip geriau daryti - ar nutraukti tai, kas liko po maitinimo iš to paties papulio, kol prisikaups reikiamas kiekis, ar tiesiog mažiau kartų "šviežią", nevalgytą (.) nutraukti? TIk baisu, kad jei vieną išvalgys, kitą nutrauksiu, o ji vėl greitai užsimanys - ką tada reikės duoti? Beveik 2,5 mėn. vaikui turbūt užteks vienam kartui 150 ml? Tikiuosi, pavyks užsišaldyti, nes tikrai vieną vakarą mažylė nebus su manim, tai noris pasirūpinti, kad užtektų pienuko.

Beje, Justesea, kai labai prisireikė, išmokau gulint ant vieno šono iš abiejų (.) maitinti biggrin.gif MB naktį greit neprikėliau, o mažė dar vis buvo alkana.. akrobatikos triukais užsiiminėjom, bet va, gavosi. Dėkui už idėją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(d'ville @ 2012 10 03, 14:53)
Laba dienelė, ateinu su klausimu  4u.gif Man reikia turėti pienuko bent 2-3 maitinimams, o su nusitraukinėjimu nelabai kas - rankomis visai nesigauna, o pientraukiu dar šis bei tas. Tad kaip geriau daryti - ar nutraukti tai, kas liko po maitinimo iš to paties papulio, kol prisikaups reikiamas kiekis, ar tiesiog mažiau kartų "šviežią", nevalgytą (.) nutraukti? TIk baisu, kad jei vieną išvalgys, kitą nutrauksiu, o ji vėl greitai užsimanys - ką tada reikės duoti? Beveik 2,5 mėn. vaikui turbūt užteks vienam kartui 150 ml? Tikiuosi, pavyks užsišaldyti, nes tikrai vieną vakarą mažylė nebus su manim, tai noris pasirūpinti, kad užtektų pienuko.

Beje, Justesea, kai labai prisireikė, išmokau gulint ant vieno šono iš abiejų (.) maitinti biggrin.gif MB naktį greit neprikėliau, o mažė dar vis buvo alkana.. akrobatikos triukais užsiiminėjom, bet va, gavosi. Dėkui už idėją  4u.gif


Nu va kaip smagu, kad pavyko thumbup.gif

Apie nusitraukimą tai mažai išmanau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2012 10 03, 14:44)
Mp maitinami gali nesituštinti 10 (net 14) parų- normalu (nuo 40paros). Svarbu sekti vaikučio nuotaiką, savijautą.
Gal maitinimą baigi savo, o ne vaiko iniciatyva? Maitinimas baigtas kai kūdikis PATS palaidžia krūtį, jei kas kelios minutės kartoja žindimą- leisk tai tęsti, kol pats atpalaiduos burnytę ir paleis krūtį.
Čiulptukas pridarys daugiau žalos, o ir poreikis vaiko aiškus- MAMOS reikia wub.gif
Darbai Tavęs palauks, dabar svarbiausia- vaikas mirksiukas.gif ir tikslingai stimuliuojama pienuko gamyba. Kuo daugiau atiduosi- tuo daugiau bus 4u.gif
Kantrybės mirksiukas.gif

nu nea schmoll.gif guliu kiek jam reikia ...zinda kiek nori smile.gif ..
Atsakyti
susirgo mano vaikiukas sloga,o ir as jau blogai jauciuosi,kibs ir man kazkas-sloga ar persalimas,klausimas toks-kaip su zindymu?..
ka galima butu vartoti savijautai pagerinti ir kad nepakenkti zindymui?
Atsakyti
QUOTE(*Linelis* @ 2012 10 03, 21:02)
susirgo mano vaikiukas sloga,o ir as jau blogai jauciuosi,kibs ir man kazkas-sloga ar persalimas,klausimas toks-kaip su zindymu?..
ka galima butu vartoti savijautai pagerinti ir kad nepakenkti zindymui?


Homeopatinius vaistus. Pvz., Influcid. Taip pat inhaliacijas su eteriniais aliejais, nosį plauti vandens ir druskos tirpalu. Gerti imbiero, citrinos ir medaus arbatą smile.gif Man šitie būdai labai gelbėja, bet aišku yra ir daug kitų natūralių smile.gif Sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linelis* @ 2012 10 03, 22:02)
susirgo mano vaikiukas sloga,o ir as jau blogai jauciuosi,kibs ir man kazkas-sloga ar persalimas,klausimas toks-kaip su zindymu?..
ka galima butu vartoti savijautai pagerinti ir kad nepakenkti zindymui?

Ir BŪTINAI MAITINK, nes Tavo org. gamina antikūnius, kuriuos su mp gauna vaikutis, kaip atsaką į virusą.
skalauk gvazdikėliais, šalavijais. Dėl vaistų- pasitark su vaistininku; daugelis jų suderinami su žindymu.
SVEIKIT 4u.gif
Atsakyti