Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas auksiniais plaukais

Mano sūnus yra ryškiai rudais plaukais, nors nei vyras nei aš tokių plaukų neturime. Vyras - šviesus, aš nei šveisi nei tamsi, per vidurį.

Kokia tikimybė jog tokie plaukai išliks? Ar yra vilties jog dar spalva pasikeis?
Mums metukai.
Atsakyti
QUOTE(Atenila @ 2006 05 07, 15:14)
Kokia tikimybė jog tokie plaukai išliks? Ar yra vilties jog dar spalva pasikeis?
Mums metukai.

O tai jums tokia kokia yra spalva netinka ar nepatinka g.gif ...galu gale koks skirtumas ta plaukučiu spalva biggrin.gif
Man atrodo,kad jie su laiku dar šviesės arba tamsės
Atsakyti
Turi minty ryzi plaukai (cia as visai nenoriu izeist, bet rudi, tai gal kastoniniai?)
Mano pusbrolio sunus turi ugninius plaukus. Dabar vaikas eina i mokykla ir plauku spalva nepasikeite, tai, greiciausiai, ir nepasikeis. Kodel taip yra, nezinoma (pusbrolis isitikines, kad vaikas jo). Tiesiog gal kokiu proteviu genai"atgijo".
Atsakyti
blush2.gif tikrai kaimynai kalti nebuna...kaskas tai is proteviu turejo tokius plaukus. Kad pasikeis-as netykiu ax.gif gali tik patamset, arba vasara pasveset. Maniske irgi biski i ryzotsius nesa smile.gif)) tokie sviesus plaukuciai su saulutes atspalviu... bigsmile.gif
Atsakyti
ne ne čia tikrai ne kaimyno vaikas ir tėtis jį labai myli, daug laiko su juo praleidžia.
Jis kaip antra mama.
teisingai sakot jog kaimynai čia nekalti.

Bet kiek pastebėjau tokių spalvų plaukai kažkaip yra išskiriami ir kitų. Ir bijau jog mano vaikas pastovei nebūtų išskirtas iš kitų.

Tikiuos jog gal dar pašvėsės.
Atsakyti
ai, nekreipk demesio, tiesiog kai vaikas jau prades daugiau suprast tai paaiskinkit jam, kad ji labai myli saulute ir todel padovanojo tokius pat plaukus kaip ir jos spinduleliai...kad jisai, jei ir isskirtinis, tai tik tuom, kad daugiau meiles gavo is gamtos-saules vaikas...vat tegu kiti tuom pasigiria clap_1.gif wub.gif wub.gif
mano "drauge" irgi pamacius mano pupa pasake ohmy.gifi, kokia ryza...nors jinai tik geltonu plauku su atspalviu...o as pasakiau, kad ir gerai, nereiks dazytis, nes sita spalva visad bus madinga biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atenila @ 2006 05 08, 09:35)
Bet kiek pastebėjau tokių spalvų plaukai kažkaip yra išskiriami ir kitų. Ir bijau jog mano vaikas pastovei nebūtų išskirtas iš kitų.

Na ko tu pergyveni dėl tokių menkų problemėliu/jei tai galima pavadint problema/,juk bus ir kitokių..
teisingai pasakyta -nekreipk dėmesio į tai kas ką sako...o aš taip ir nesupratau ta spalva ruda ar ryža g.gif gal galėtum konkrečiau mirksiukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai gi teisingai lietuviskai ryza ir yra ruda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lylu @ 2006 05 08, 10:53)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tai gi teisingai lietuviskai ryza ir yra ruda  lotuliukas.gif

ruda ir yra ruda mirksiukas.gif ryža spalva skiriasi nuo rudos..nebent tai ruda su aukso spalvos atspalviu ir tai galima pamatyti tik prieš saule
Atsakyti
blush2.gif aaa, prisimeniau...kad ryza teisiklingai vadinai raudona... biggrin.gif
Atsakyti
na tiksliau ATENILA galėtu pasakyti kokia spalvelė jos mažylio lotuliukas.gif nes taip ir nesuprasi apie kokia mes čia spalvą diskutuojam biggrin.gif
Atsakyti
Spalva ryža. kažkaip maniau jog ruda ir yra ryža, kaip kažkas minėjo.
Atsakyti