Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvame patiems mažiausiems ir didesniems


Antra tema

Trecia tema

siunam toliau tikiuos gerai sukuriau namučius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Terra*: 04 spalio 2012 - 17:48
QUOTE(Kvaki @ 2012 10 04, 19:08)
Man niekaip neina iš senų drabužių kažką daryt... trukdo, kad jau sukirpta, neina man taip interpretuot...  blush2.gif

sveikos, o as kaip tik megeja viska persiut biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ri Art @ 2012 10 04, 11:24)
*Man rekomendavo meistrą Vilniuje, Kalvarijų gatvėje

**(jei dar infos reikia, rašyk AŽ, pasakysiu kur, nuo ko ir kas rekomendavo).

*Nu visai ydomu. Aš pirkau dabartinę savo Bernette Žalgirio g., tai kai reikėjo pareguliuoti, tai dar garantinis buvo, nieko nekainavo.
Su mama kaip tik šiandien kalbėjau apie tą jos overloka, tai sakė ojėėėėėj, koks trantas doh.gif tik dar sakė su juo trikotažo taip kaip su trikotažine kažkodėl nepasiūčiau g.gif Bet gal įkalbėsiu perleisti biggrin.gif

**Rašau smile.gif
Atsakyti
Kibirkstele labai dailios kelnytes, mano pirmos haremines vaikui irgi buvo is vilnonio sijono biggrin.gif
Atsakyti
Aciu Terra uz naujus namucius 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
na prie persiuvimo temos mano siandienos darbelis kad sildymo sezono laukiant butu silta vaikui mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 28 lapkričio 2012 - 13:26
Aciu uz pagyras visoms. O gal Dollzz ar kurios kitos galetu papasakoti kaip pasiuti tokia suknele ar turi iskarpa? Cia ji siuta is dvieju daliu?

Cia musu nauja suknele ziemai is vilnos. Toks plonas plonas trikotaziukas bet labai siltas.
user posted image
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(*Terra* @ 2012 10 05, 13:13)
na prie persiuvimo temos mano siandienos darbelis kad sildymo sezono laukiant butu silta vaikui  mirksiukas.gif

Labai grazus komplektukas vaikui tik idomu kai taip isejo is vieno megstinio as irgi mokausi siuti is senu rubu, nes pirkt medziagas ir mokintis gaila.

QUOTE(kibirkstele* @ 2012 10 05, 15:24)


suknele labai grazi bet atrodo tikrai labai plona


Gal kam nors yra teke siuti kombinezonines kelnes vaikui arba kur nors teko matyt iskarpas bent preliminares, ir idomu ka geriausia det i vidu pasiltinimui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angel1203: 05 spalio 2012 - 15:14
QUOTE(Angel1203 @ 2012 10 05, 14:13)
Labai grazus komplektukas vaikui tik idomu kai taip isejo is vieno megstinio as irgi mokausi siuti is senu rubu, nes pirkt medziagas ir mokintis gaila.
suknele labai grazi bet atrodo tikrai labai plona
Gal kam nors yra teke siuti kombinezonines kelnes vaikui arba kur nors teko matyt iskarpas bent preliminares, ir idomu ka geriausia det i vidu pasiltinimui  ax.gif

Cia ne mano siuta suknele, o Dollzz kurinys, as tik klausiu gal kas zino kaip tokia pasiuti blush2.gif Kazkaip man cia ne taip pasicitavo nuotrauka unsure.gif
Atsakyti
Kibirkstele, kelnes visai gerai gavosi!
Dika, suknele cia turbut dideliai sventei buvo?!
Terra- tu jau tobuleji tikrai dienom smile.gif O kas ten ant kiseniuko uzsiuta, gal etikete pasidarei? smile.gif

Cia mano paskutinieji darbeliai:
user posted image
user posted image

O iskarpas as pasibraizau tiesiai ant audinio. Pas mane jau ranka gerai atkalta biggrin.gif Suknele yra plona, bet silta viskoze, taip, ten is dvieju daliu. Virsutine susikryziuoja. Prasom nekopijuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dollzz @ 2012 10 05, 19:33)
Prasom nekopijuot biggrin.gif

Autorines teises g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marsiole @ 2012 10 05, 18:09)
Autorines teises g.gif

Tai, kad suaugusiems tokiu sukneliu ne viena maciau pirkti bigsmile.gif
Atsakyti