Įkraunama...
Įkraunama...

Vykintas

Kaip manote ar vardas Vykintas grazus>? as noreciau savo vaika kuris gims uz 2menesiu pavadinti savo vardu arba Arnoldas. ka patartumete? niekaip neapsisprendziame smile.gif
Atsakyti
vykintas man visai nieko vardas. arnoldas iskart su svarcnegeriu asocijuojasi. bent jau man. bet jei jums grazus vardas, tai kodel ir ne...
savo vardu nesiulyciau vadinti. siaip esu skaiciusi, kad tai nera gerai vaikeliui. dali karmos, nebaigtu darbu ir t.t. iskart atiduosit vaikeliui. taip teigia parapsichologas Azanovas. aisku, jums sprest
Atsakyti
is siu vardu VYKINTAS grazesnis ,o seip tai jei manai kad vaikui tiks tai aplinkiniu nuomone tikrai nereikalinga,as tik suzinojus kad laukiuosi nujauciau kad tai bus sunelis ir sugalvojau jam varda DZIUGAS nes labai dziaugiausi kad ji turesiu ir tikrai jam vardas tinka sypsena is veidelio mazai kada dinksta [nebent kai ateina oziukas tada matosi ragiukai] lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazina37: 08 gegužės 2006 - 09:24
Vykintas gražu.Bet savo vaikui neduočiau niekada, nei vyro, nei savo vardų. Mano nuomone, tie patys vardai duodami kai su fantazija blogai.Aišku čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Singarela su tavim pilnumoj sutinku drinks_cheers.gif
O Vykinta norejo ir maniskis uzdeti suneliui, tai as buvau labai pries, nes kai paaugs draugai vadins Vikis, o tas Vikis, kaip suns vardas schmoll.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus smile.gif na katik suzinojau kad mano vardas su suns asocijuojasi :DDD na tada gal bus kox Karolis arba Zigmas smile.gif jus gal galit padet. pasakykit kokiu graziu vardeliu smile.gif Gediminas arba Tomas arba Marius nu nezinau niekaip negaliu apsisprest smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wykis @ 2006 05 08, 11:09)
aciu uz patarimus smile.gif na katik suzinojau kad mano vardas su suns asocijuojasi :DDD na tada gal bus kox Karolis arba Zigmas smile.gif jus gal galit padet. pasakykit kokiu graziu vardeliu smile.gif Gediminas arba Tomas arba Marius nu nezinau niekaip negaliu apsisprest smile.gif


na, teveli, yra labai daug vardu. nemanau, kad nera nei vieno, kuris patiktu labiau uz kitus g.gif
man berniukui mielias DAINIUS, KIPRAS, tas pats senoviskesnis JOKUBAS. net nzn, daug tokiu vardeliu. o ka mamyte siulo? gal ji turi genialiu minciu mirksiukas.gif


P.S. atsiminiau, kad kazkada pazinojau labai grazu vaikinuka vardu Vykintas biggrin.gif visai su jokiu suniu neasocijuojasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliux: 08 gegužės 2006 - 10:18
Niekada nevadinciau vaiko savo ar vyro vardu.Juk tiek daug yra vardu. doh.gifO Arnoldas,tai irgi negeriausias issigelbejimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leja30: 08 gegužės 2006 - 11:24
as taj duociau varda Deivydas arba Darius smile.gif sie vardai man labai patinka smile.gif o vykintas irgi nieko vardas.. pazystu viena vykinta, taj toks labai idomus vaikinukas, gaila, kad didelis tinginys biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
man Vykintas gražiau mirksiukas.gif aš dar pažystu vyriški su vardu Vygantas
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 05 08, 10:02)
O Vykinta norejo ir maniskis uzdeti suneliui, tai as buvau labai pries, nes kai paaugs draugai vadins Vikis, o tas Vikis, kaip suns vardas schmoll.gif

Aga ir aš pažįstu viena Vykinta, tai jį vadina arba vikiu arba žirniu doh.gif .
Tėti, Vykintai, o kaip tau vardas Joris g.gif ? O iš tavo išvardintų tai Tomas mirksiukas.gif
Atsakyti
Vykintas - labai grazus vardas.
O siaip siulau atsiversti vardu zodyna ir ten pasiieskoti vardo kuris nuosirdziai patinka ir tinka.
Beje, nera gerai vardeli rinkti kudikiui dar negimus ax.gif Ne tik del to, kad blogas zenklas, bet dar ir del to, kad, mano nuomone, vaikutis turi savo varda pats atsinesti. Koks vardelis ateis i galva pamacius mazyli - tokiu ir vadinkit. Bent jau mane tevai sitokiu "metodu" pavadino - ir zinokit man vardas nerealiai tinka ir patinka! thumbup.gif
sekmes! biggrin.gif
Atsakyti