Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip kerpat vaikui nagus?

Paskutiniu metu maniskis(20 menesiu) neduoda man kirpti nagu. Jis niekada to nemego, bet dabar jau visai blogai. Seniau su video siaip ne taip, o dabar nieks nepadeda.
kokias Jus gudrybes naudojate?
Atsakyti
Ir aš norėčiau sužinoti. Nes je ant ranku su dainom pakerpam, tai ant kojų doh.gif
Atsakyti
Mes nagučius kerpame vonioje. Kai maudomės, suminkštėja nagučiai, ir tada be problemų (būnant vandeny) mes juos nukerpam.
Be to esu nupirkusi vaikišką dildę, su kuria puikiai apdildau.
Atsakyti
O mes turime sistemą nagučių kirpimo. Būtinai turi tėtis ir mama savo nusikirpti, tada parodo, kokios gražios rankytės, tada ir vaikas duoda savo rankytę ir kojytę, kad pasidarytų graži. ax.gif
Atsakyti
Kai Smiltė buvo mažuliukė nagelius kirpdavau jai miegant. Paaugusiai tikdavo kažkuo sudominti per TV ir tuo metu nukirpdavau. O dabar, kadangi ji jau tikra "panelytė" tereikia pasakyt, kad suplyšo nagiukas, arba nageliai per ilgi ir galima įsidrėksti - leidžia kirpti be problemų. Be to labai atidžiai visą tai stebi nail.gif
Atsakyti
Aš šiandien atradau gerą būda kaip nukirpti rankų nagučius, o gi pasisodint prie kompo, įjunkt daug fotkių ir viskas smile.gif
Kojų nagelius kerpu pasisodinus ant sofos ir duodu krausyti savo piniginę smile.gif Mano merginai 19 mėn.
Atsakyti
Mano dukrytei 14 mėn. Nagučius kirpome ir kerpame be jokių problemų. O jei dar televizorius reklamą rodo, tai galėčiau ir 100 nagų nukirpti nail.gif biggrin.gif
Mes ir ausis bei nosį be problemų valomės thumbup.gif
Atsakyti
Kol buvo kūdikėlis tai kirpau miegančiam.O dabar draugiškai atsisėdam pažiūrim,kad daug kakų prisirinko po nagučiais ir be jokių barnių nusikerpam thumbup.gif Tfu tfu tfu kad neprisikalbėčiau.
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2005 04 30, 20:16)
Mano dukrytei 14 mėn. Nagučius kirpome ir kerpame be jokių problemų. O jei dar televizorius reklamą rodo, tai galėčiau ir 100 nagų nukirpti nail.gif  biggrin.gif
Mes ir ausis bei nosį be problemų valomės thumbup.gif


Va, va. Kai eina reklama tai ir mano vaikas "atsijungia" nuo pasaulio, tada daryk su juo ką tik nori, kad tik ekrano neužstotum.
Atsakyti
dukrai 1 metai, bet nagus nukirpt tapo baisia problema, senaiu tai nieko tai uzsiziuri i tv, tai duodu ką įdomaus, o dabar klykia rėkia ir viskas, tai jei tokiai kerpu, tai negražiai nukerpu, ji apsibraižo, ir tt, tai įsigudrinau kirpti, kai ji užmiega pietų miegelio, kai tik užminga. Tiesa, su kojų nagiukų kirpimu mažiau problemų.
Atsakyti
O man nei su viena didelių nagų kirpimo problemų neteko patirti. Nepasakyčiau, kad labai džiaugėsi, bet labai didelių sunkumų tikrai neturėjome. smile.gif
Atsakyti
kol buvo maziukas problemu nebuvo, o va dabar tai per 2-3 kart tik apkerpu ax.gif
Atsakyti