Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate davę kyšį praktinio egz. metu Regitroje?

Norejau paklausti ar esat kas nors dave kysi praktikos egzamino metu Regitroje. Kada ir kaip tai darete? Ir kiek tai jums kainavo? Esu girdejusi, kad 200Lt ir egzaminas islaikytas (bent jau Kaune). Ar kam nors teko su tuo susidurti?
Atsakyti
Nedaviau. Išlaikiau puikiausiai ir be jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(flax @ 2006 05 08, 11:42)
Norejau paklausti ar esat kas nors dave kysi praktikos egzamino metu Regitroje. Kada ir kaip tai darete? Ir kiek tai jums kainavo? Esu girdejusi,  kad 200Lt ir egzaminas islaikytas (bent jau  Kaune). Ar kam nors teko su tuo susidurti?

Teko girdėti, jei taip pasiūlysi, tai 100 proc garantuota kad tu jo neišlaikysi, tikrai žinau kurie bandė duoti, bet rezultats buvo toks, kad neeme ir dar teko nemaloniai pabendrauti blush2.gif , na jei eini per pažįstamus ir viskas suderinta iš auksčiau, tai gal ir galima, bet manau kaina visai ne tokia yra.
Atsakyti
Supanikavau pries vairavimo egzamina pamacius kaip visi laukiantys stresuoja regitroj....tada nusprendziau, kad nerizikuosiu, ir bandysiu duoti Litui vairavimo egzamino metu ....NEEME...tik nuramino mane, kad nepanikuok, susikaupk ir vaziuojam thumbup.gif Susikaupiau ir issilaikiau thumbup.gif Gera ispudi paliko, o dabar dziaugiuosi, nes savo jegom issilaikiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Princese: 08 gegužės 2006 - 11:32
Nedaviau. Pati islaikiau thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izida: 08 gegužės 2006 - 13:45
Pliam, prisiperka visokie, paskui kelia grėsmę keliuose dry.gif Nemoki tiek, kad išlaikytum - reiškia, negali į gatvę važiuot, mokykis dar, kokie čia dar pirkimai dry.gif Jei visos paprastai išlaiko, o tu ne, tai pripažink, kad esi per durnas, ir važinėk troleibusu... dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 08 gegužės 2006 - 13:52
QUOTE(Noa @ 2006 05 08, 14:51)
Pliam, prisiperka visokie, paskui kelia grėsmę keliuose dry.gif  Nemoki tiek, kad išlaikytum - reiškia, negali į gatvę važiuot, mokykis dar, kokie čia dar pirkimai dry.gif Jei visos paprastai išlaiko, o tu ne, tai pripažink, kad esi per durnas, ir važinėk troleibusu... dry.gif

drinks_cheers.gif Manau stresas žmogui duoda savo, bet geriau pačiam išmokti nei važineti su nupirktom.
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2006 05 08, 14:58)
drinks_cheers.gif  Manau stresas žmogui duoda savo, bet geriau pačiam išmokti nei važineti su nupirktom.

Betgi visiems laikantiems tas pats stresas! Už vairo su nupirktom teisėm sėdėt irgi stresas. Jei ne tam sėdinčiam, tai aplinkiniam tikrai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 05 08, 14:51)
Pliam, prisiperka visokie, paskui kelia grėsmę keliuose dry.gif  Nemoki tiek, kad išlaikytum - reiškia, negali į gatvę važiuot, mokykis dar, kokie čia dar pirkimai dry.gif Jei visos paprastai išlaiko, o tu ne, tai pripažink, kad esi per durnas, ir važinėk troleibusu... dry.gif

As ir nezadu pirkt, bet zinau tokiu zmoniu, kurie tai dare, todel ir klausiau kokia jusu nuomone tiesiog apie tai lotuliukas.gif
O siaip tai as ir manau kad pirkt nera gerai, cia tas pats kas ir diploma pirkt ar pan.- ka tai gero duoda? Tas popieriukas nieko vertas ir tiek schmoll.gif
Atsakyti
nu man irgi atrodo beprasmiska toki dalyka pirkt,kaip ir eit laikyti egzamina nepasiruosus.as isvis kysiu nemoku duoti,visalaik bijai,kad mane pavarys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flax @ 2006 05 08, 15:04)
O siaip tai as ir manau kad pirkt nera gerai, cia tas pats kas ir diploma pirkt ar pan.- ka tai gero duoda?

Nu dar diplomą tai dar dar - jei tu nusipirksi kokio filologo diplomą, nemokėdamas kalbų - niekam žalos nepadarysi, į darbą pagal jį vis tiek nepriims, arba jei priims į kokį seimą - tai ten kvalifikacijos vis tiek nereikia hihihi.gif Turėsi sau tą diplomą ir tiek. O teises nusipirkus eismo taisyklių nežinant gali pliam realiai žalą aplinkiniams padaryt unsure.gif

Jau negana to, kiek sąžiningai išsilaikę pridarom blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 08 gegužės 2006 - 16:39
QUOTE(Noa @ 2006 05 08, 15:03)
Betgi visiems laikantiems tas pats stresas! Už vairo su nupirktom teisėm sėdėt irgi stresas. Jei ne tam sėdinčiam, tai aplinkiniam tikrai... g.gif

aš turėjau omenyje kad kai suveikia stresas tai kyla tokios mintys, gal nusipirkti doh.gif
Atsakyti