Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate davę kyšį praktinio egz. metu Regitroje?

QUOTE(reallywomen @ 2006 12 20, 22:19)
Ačiū merginos už gerus žodžius  clap_1.gif  Tai ką dabar siūlot? Gal eiti ir perlaikyti egzaminą ? Kad neliktų pasipiktinimo...  mirksiukas.gif

Ne, nesiūlom, bet jei pačiai būtų lengviau, kodėl gi ne? Lyg mačiau registruodamasi egzui, kad yra toks punktas" savo žinių patikrinimui" ar pan?
Gal tikrai būtų neblogai - bijoti jau nėra ko, nes vairuotojo pažymėjimo jau neatims, o įrodytum pirmiausiai sau, kad ne iš kelmo esi spirta.
Bet kokiu atveju - sėkmės Tau kelyje.
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 21, 13:50)
Patieška, o manai, kad visi gydytojai yra sąžiningai išsilaikę visus egzus, man rodos, kad toli gražu ne.

Aš nerašiau, kad taip manau. Rašiau, kad tokį vertinčiau kaip vertinu nelaimę. Kad sužinojus apie tokį faktą, neščiau muilą tolyn, nes kompetencijos gydyt toks neturi, o be kompetencijos gydyt nusikaltimas. Popierius (kaip ir teisės) turėtų įrodyt tą kometenciją, o ne sumeluoti, kad jis ją neva turi. Sritis per daug svarbi, kad į ta ranka numot abiem atvejais.
Atsakyti
Nu ir piktos jus, patieska, Noa, net keista tokius dalykus skaityti.
Tiesa pasakius net slykstu ''Pati nesijaučiu turbo vairuotoja gatvėj, bet užtat žinau, kad esu verta joje būt ir tas suteikia pasitikėjimo smile.gif''

Tokia tustybe, tustybiu tustybe, vat jei tau kas kely atsitiks, tada paziuresim kaip tu apie savo verte galvosi...

Tu manai avarijas padaro kas nusiperka teises???? -Jauni zmones, kurie LABAI savimi pasitiki ir verina save, mol jie super vairuotojai doh.gif , vat per tokius ir vaikai zusta- paskaityk spaudoj. tu manai tie vaikinai, net kur siemet suvazinejo vaikus, manai jie nusipirko teises, 100 proc kad ne, jie puikiai issilaike, as neabejoju, ir gal net is pirmo karto!!!
Taigi patieska- tau advento patarimas- neteisk ir nebusi teisiamas!


Nors as irgi pries kysininkavima, bet pasmerkimas kito-daug bjauriau
Atsakyti
Kastyte, ačiū už pasiūlymą, būtinai pasidomėsiu ir gal kada sugalvosiu pabandyti.

Mykole, pritariu tavo nuomonei apie Super vairuotojus.

Aš pati turiu vaiku ir tikrai nesiruosiu rizikuoti nei ju , nei kitu zmoniu sveikata ar gyvybe. Paprasciausiai man gaila pinigu papildomom pamokom, per kurias as tik bandydavau igauti daugiau igudziu vairuoti, viska teorija as zinau, as tvirtai apsisprendusi pirmus menesius vazineti tik netoli namu esancioje aiksteleje ar iki parduotuves, kur nera pagrindiniu keliu ir taip igyti igudziu bei priprasti prie savo masinos. Be to planuoju pirkti automobili su automatine pavaru deze, juk toki masiniuka lengviau vairuoti, bet tai jau kita tema.

Tai va, Linksmų šventų Kalėdų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mykole @ 2006 12 21, 16:26)
Tokia tustybe, tustybiu tustybe, vat jei tau kas kely atsitiks, tada paziuresim kaip tu apie savo verte galvosi...

Mykole, matyt ne viską skaitei ar nenorėjai matyt - Noa kaip tik apie tai ir rašė, kad avarijų per akis pridaro ir patys išsilaikę (niekas nesakė, kad nedaro)...o čia atvaro nė nesugebėję išsilaikyt. Nė tiek. Įsivaizduoji ką toks žmogus reiškia gatvėj, jei jau ir tie kurie turi didelį stažą avarijas daro?

QUOTE(Mykole @ 2006 12 21, 16:26)
Taigi patieska- tau advento patarimas- neteisk ir nebusi teisiamas!
Nors as irgi pries kysininkavima, bet pasmerkimas kito-daug bjauriau

Bjauriau kai tavo vaikas turi pereit per gatvę, kurioje važinėja ne vairuotojai, o "pirkėjai", visokio kitokio plauko erelių negiriu. Anaiptol. Tik puokštė supranti atrodo jau per didelė.
Dėl smerkimo jau rašiau (matyt irgi neįskaitei). Smerkiu ne "pirkėją", o patį reiškinį. O vat "pirkėjo" tiesiog gaila.

O kaip alkoholikas už vairo - irgi geriau žiūrėt tolerantiškai, kad reikalo smerkimas jokiu būdu kažkam baisesniu už patį reiškinį nepasirodytų?

Maždaug aš prieš, bet nepykstu, o pykstu ant tų kurie pyksta. Marazmas. Supranti tokio reiškinio pakantumu jam neišgyvendinsi. O( išgyvendint reikia. Kad nors vienas vienintelis žmogus ilgiau vaikščiotų ant žemės. Manai nėr ko pykt? Užtenka tiesiog atsidūst, kad "aš nepritariu, bei nieko nepadarysi".

QUOTE(Mykole @ 2006 12 21, 16:26)
Tu manai avarijas padaro kas nusiperka teises????

Ne ne, kur tau....jie gatvėse elgiasi pavyzdingai, nes viską labai gerai moka ir yra labai jautrūs. O ar popierius savo jėgom įgytas ar pirktas savaime suprantama nieko nerodo cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patieška: 21 gruodžio 2006 - 20:10
QUOTE(Mykole @ 2006 12 21, 17:26)
Nu ir piktos jus, patieska, Noa, net keista tokius dalykus skaityti.

Taip. Aš esu dviejų vaikų motina. Ir aš esu labai pikta, kad kažkas drįsta elgtis taip, kad jų gyvybei iškiltų pavojus. Nors menkiausias. Jų. Ar kitų vaikų. Ar tų vaikų tėvų.
Sakai, tuštybė norėti, kad tavo vaikai pereidami gatvę, kiek įmanoma mažiau rizikuotų? bigsmile.gif Nu gal ir tuštybė, bet aš juos myliu rolleyes.gif Man jie patinka sveiki ir gyvi. Tuo aspektu aš esu pati tuščiagarbiausia tuščiagarbė nail.gif

Automobilis - ne juokas. Juo nužudyt - zaprosto. O čia - perka teises. Neketina daryti nieko blogo. Gerais norais pragaras grįstas... Jeigu tas žmogus niekada, niekada, niekada nesugebėjo vairuoti taip, kad įtiktų egzaminuotojui - reiškia, jis vairuoti ir nemoka, ir net neaišku, ar iš viso gali. O nemokant vairuoti sėsti už vairo - tai rizika kitiems. Ir sau, bet man kiti rūpi smile.gif Nes tie kiti gali būti mano artimieji.

Ir nesiruošiu būti pakanti tam, kad taip elgiasi. Net negalvoju, ar Kūčios, ar Velykos, ar Paskutinis teismas. Pakantumas nusikaltimui? Kas čia per moralės normos tokios? Ir dar apeliuojant į katalikų šventes? Da išsitrinkit jūs galvą su savo pakantumais, gal ir pro vagiantį/žudantį praeit liepsi ir nieko nesakyt, o jį toleruot? Paskaityk belekokį katalikų katekizmą:
Septyni geri darbai sielai
1. Nemokantį pamokyti
4. Pikta darantį sudrausti

... nu ir kiti smile.gif


Aš, beje, niekur nesakiau, kad jei jau teises išsilaikei, tai gali važinėti belekaip... Bet mes kalbam į temą. Pavadinimas viršuj.
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 21, 19:50)
Aš pati turiu vaiku ir tikrai nesiruosiu rizikuoti nei ju , nei kitu zmoniu sveikata ar gyvybe. Paprasciausiai man gaila pinigu papildomom pamokom, per kurias as tik bandydavau igauti daugiau igudziu vairuoti, viska teorija as zinau, as tvirtai apsisprendusi pirmus menesius vazineti tik netoli namu esancioje aiksteleje ar iki parduotuves, kur nera pagrindiniu keliu ir taip igyti igudziu bei priprasti prie savo masinos. Be to planuoju pirkti automobili su automatine pavaru deze, juk toki masiniuka lengviau vairuoti, bet tai jau kita tema.

Teorija aš jau senai žinojau, dar prieš 7 metus. Nes kai vyras laikė teises aš jam padėjau mokytis. Bet aš juk nepuoliau vairuoti, net ir iki atimiausios parduotuvės.
Kaip galima vairuoti be praktikos, kaip gydytojas gali operuoti be praktikos, kaip teisininkas gali konsultuoti be praktikos. Teorija išmanyti reikia, bet reikia ir praktikos.
Atsakyti
Noa, žinai, aš jau pradėjau galvoti, kad čia ne mano nervai yra silpni lotuliukas.gif

Patieška, man tavo gailesčio tikrai nereikia, jau geriau ignoruok lotuliukas.gif

O be to, kokią teisę turite teisti, ar pačios visada gyvenime buvote sąžiningos?
Atsakyti
Na , Noa, jei jau prakalbai apie katalikybe, tai tau visu pirma ''reiketu'' apkaltinti pati Dieva. Kodel jis visus nesutraisko, daranciu neteisybe???/ Juk vienu mostu galetu nuteisti ir iszudyti, kaip per tvana...Bet viena is Jo savybiu yra kantrybe ir meile zmogui. Zinai man paprasciausiai keista- patys uzvedet tema apie kysininkavima, o dabar sukaujat, kas pasisake, prisipazino, isliejat savo nepagrysta pykti. Tokiom savo replikom neatbaidysit nei vieno norincio nusipirkti egza, manau viska reikia daryti atvirksciai-blogi blogiu nenugalesit schmoll.gif

As irgi dvieju vaiku mama, ir mano jau vaiksto per gatve, ir manot as ju nemyliu???? Todel ir laiminu juos kiekviena ryta ir prasau Dievo apsaugos, o ne keikiu kiekviena neteisingai daranti...

Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 22, 00:13)
Noa, žinai, aš jau pradėjau galvoti, kad čia ne mano nervai yra silpni  lotuliukas.gif

Patieška, man tavo gailesčio tikrai nereikia, jau geriau ignoruok  lotuliukas.gif

O be to, kokią teisę turite teisti, ar pačios visada gyvenime buvote sąžiningos?

Psichas už vairo - grėsmė visuomenei! Aišku, kad tada visi likę irgi supsichuoja, kas gi čia keisto?

Kas liečia kitų gyvybę ar sveikatą, arba riziką kitų turtu, gyvybe ar sveikata - taip. Visada gyvenime buvau sąžininga. Ir šiaip jau manau, kad šitoj vietoj dauguma sąžiningi, nes kitaip gyventojų Lietuvoj dar labiau sumažėtų... ax.gif



Papildyta:
QUOTE(Mykole @ 2006 12 22, 10:27)
Na , Noa, jei jau prakalbai apie katalikybe, tai tau visu pirma ''reiketu'' apkaltinti pati Dieva.

Eik tu į "Ezoteriką ir Religiją", čia ne apie tai smile.gif Religiškai tau jau paaiškinau. O Dievo nekaltinsiu, niekur nemačiau, kad anas kištų kyšius ir pirktų teises tease.gif O piktybiškai besielgiančio ir akis vartančio, kad čia nieko tokio, netoleravau ir netoleruosiu. Amen tease.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 12 22, 12:24)
Psichas už vairo - grėsmė visuomenei! Aišku, kad tada visi likę irgi supsichuoja, kas gi čia keisto?

Kas liečia kitų gyvybę ar sveikatą, arba riziką kitų turtu, gyvybe ar sveikata - taip. Visada gyvenime buvau sąžininga. Ir šiaip jau manau, kad šitoj vietoj dauguma sąžiningi, nes kitaip gyventojų Lietuvoj dar labiau sumažėtų... ax.gif
Papildyta:

Eik tu į "Ezoteriką ir Religiją", čia ne apie tai smile.gif Religiškai tau jau paaiškinau. O Dievo nekaltinsiu, niekur nemačiau, kad anas kištų kyšius ir pirktų teises tease.gif O piktybiškai besielgiančio ir akis vartančio, kad čia nieko tokio,  netoleravau ir netoleruosiu.  Amen tease.gif


Na, kad aš psichė - tai gydytojai nediagnozavo. lotuliukas.gif O kad kyšius duoti yra nieko tokio - taip irgi nesakiau, šiuo metu man tai buvo priimtina ir viskas.

Duok Dieve, jums visą gyvenimą būti sąžiningoms ir puikiai vairuoti, juk išsilaikėt pačios, be kyšių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 21, 23:13)
Patieška, man tavo gailesčio tikrai nereikia, jau geriau ignoruok  lotuliukas.gif


O aš čia ne užsakymus vykdau smile.gif Ar toje vietoje būtum tu ar kas kitas, man sobstvenno jokio skirtumo, neturiu aš pakantumo tam reiškiniui, neturiu, ale dar ir galvoju, kad toj vietoj to nepakantumo tokiem "pirkinėjimam" turėtų būt dar daugiau, kad bent vienam atšoktų noras. Kad pirkt būtų gėda ir kad rizikos gatvėse būtų bent kruopa mažiau.

Laimint ir palikt viską Dievo valiai aišku labai gražu......kaip Noa rašė, tai praplėsiu - pamatę auką pjaunantį žmogžudį, palaiminam auką ir nueinam toliau...tai gal leidžiam į gatves apskritai bet ką, niekuo nesipiktinam, viską toleruojam - palaiminam vaikus ir tegu sau žygiuoja ramiai. O ką pats konkretaus padarai, kad ramiau būtų nesvarbu...Svarbu būt visiem geram 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2006 12 22, 10:24)
Religiškai tau jau paaiškinau.

davatka hah.gif
Atsakyti