Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate davę kyšį praktinio egz. metu Regitroje?

Islaikiau viska is pirmo karto ax.gif ir net minties nebuvo apie koki kysi biggrin.gif O kam duot kysi,jei uz tuos pinigus (jei pinigais duot) geriau laikyti is naujo egzus, ir pati geriau vairuoti pramoksi thumbup.gif
Atsakyti
As tai manau kad nelabai kas su kysiu iseis.Seniau labiau imdavo,o dabar tai ziurek dar kai apsauktu tai isvis dingtu noras i regitra grizt.Nors kai pati laikiau(o tas buvo sia vasara) tai turejau prie saves pinigu extra atvejui,bet jau kai nuvede i aistele ir sako sesk i ta masina,o as pasiziuriu-ten opel astra karavanas su ilgu galu,o juk mokiaus tai su golfu verysad.gif .Tai vos neapsiverkiau kai isedau-ziuriu ir adbulinis kitaip metas,ir sviesos kitur tai kai pradejau liaudiskai sakant "gryba pjaut" po ta aikstele tai taip ir susimoviau po 5min.Manau viska lemia aplinkybes ir nusiteikimas,nes antra kart su polo viska puikiai pravaziavau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2006 05 10, 22:01)
Yra tokių perkančių, viena pažystama pati prisipažino, kad pirko, bet tai jau senai buvo, o po to skundėsi kad bijo už vairo sėst, vėliau mačiau važinėjo, dar vėliau mačiau sudaužytą mašiną, o dabar kiek žinau nebevažinėja, bet kontaktų nepalaikom.
Kitas atvejis: kaimynė ryškiai teises po blatu gavus, nes draugelis policininkas, mašina irgi reguliariai aptrankyta vis daugiau ir daugiau kai pasižiūriu pro šalį eidama. Man tai net baisu prie tokių mašinų savąją pasilikt, nes kažkaip nepasitikiu tokiais "vairuotojais". Tai dra parkuodama saviškę mašinytę pasirenku vietą ir pagal tai kas stovi prieky ir užpakaly, tik deja ne visada pasirinkimas yra  schmoll.gif

O nebijotumete vaziuoti su saziningai issilaikiusiu teises, bet nevaziavusiu po egzo pora metu? g.gif Ar cia ne tas pats?
Atsakyti
QUOTE(PrestoTea @ 2006 10 27, 15:11)
O nebijotumete vaziuoti su saziningai issilaikiusiu teises, bet nevaziavusiu po egzo pora metu? g.gif Ar cia ne tas pats?

Ne. Nes sąžiningai išsilaikęs ir porą metų nevažinėjęs bent kažkada gyvenime mokėjo, o nusipirkęs teises nemokėjo niekada. Atsiminti yra lengviau, negu išmokti smile.gif Be to, jei jis per durnas, kad išsilaikytų, tai gal iš esmės per durnas, kad vairuotų??? g.gif
Atsakyti
Girdėjau, kad Vilniuje nelabai su kišiais.
Dar ne kiekvienas gali tapti egzaminatoriumi. Labai sunku ten pakliūti. Ne manau, kad taip rizikuotu darbu.
Lengviau nusipirkti.
Manau geriausia išsilaikyti pačiai. Suprantu, kad yra labai baisu. Aš pati taip bijojau ir norėjau susitvrkyti pinigais. Bet vėlaiu iškylo klausimas: Ar aš liksiu patenkinta savo teisemis, jeigu gavau jas nesąžiningai.
Kaip dabar atsimenu, kai gavau teises buvau tokia laiminga, kad aš išlaikiau pati. Galėjau savimi didžiuotis. Argi ne tai svarbiausia.
Atsakyti
O aš pažįstu pilietį, katras laikė egzaminą kokį.. Neatsimenu. 3-4 kart. Neišlaikė. Gal stresas, gal tai jog ne vilnietis.. Žodžiu pagailėjo pinigėlių kišt daugiau, aišku sumokėjo daugiau nei vienas važiavimas, bet tokiu būdu "išsilaikė".
Kas kraupiausia, kad važinėja jau antri metai, be jokių vavarijų, nusižengimų taisyklėms ir panašiai smile.gif
Tai va linkiu visiems kely, kad jei jau teks susidurti su nusipirkusiu, lai jis būna nevykėlis tik dėl streso, ar kokios fobijos regitrai.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamasa_ @ 2006 10 27, 16:48)
O aš pažįstu pilietį, katras laikė egzaminą kokį.. Neatsimenu. 3-4 kart. Neišlaikė. Gal stresas, gal tai jog ne vilnietis.. Žodžiu pagailėjo pinigėlių kišt daugiau, aišku sumokėjo daugiau nei vienas važiavimas, bet tokiu būdu "išsilaikė".

Šiaip nemažai ypač jaunesnių išlaiko būtent iš trečio - ketvirto karto ir nieko čia keisto ar daug. Bet išlaiko gi. Man pačiai regitros egzaminuotojas pasakojo apie žmogų neišlaikantį iš 10 kartų unsure.gif ...bet čia jau ir tą pasakojusio regitrininko patirty vienetinis atvejis...bet žmogus bando. Aišku, kad daug nesusitvarko su stresu (šiaip daugumai jis būna egzamino metu, bet nepuola visi "pirkt") ir dėl jo nesąmonių pridirba, bet važiavimas neturint patirties irgi stresas, nu turi galėt susitvarkyt bent tiek, kad išlaikytum ir galėtum savarankiškai "eit" į gatvę. Nu ne dėl regitrininų žmonės neišlaiko gi,o dėl savęs, o ir ans gal sekantį kartą būt išsilaikęs ir viskas. Aš asmeniškai bjauriai jausčiaus turėdama tą, kas man nepriklauso...Kad nedaro avarijų aišku gerai, gal per tą laiką ir įgūdžių gavo, bet kol jų gavo rizikavo savim ir kitais gerokai daugiau nei tie, kurie švieži bet išlaiko patys.
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 10 27, 18:00)
važiavimas neturint patirties irgi stresas

Nu man irgi atrodo smile.gif Dar didesnis. Tai jei stresuodamas žmogus ant tiek atsileidžia, kad vairuot nebemoka, kas bus, kai jis vairuodamas gaus malkų nuo viršininko/su žmona susipyks/benzinas pasibaigs/tepalas lašės? Nu vis tiek kažkiek valdytis reikia... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(PrestoTea @ 2006 10 27, 15:11)
O nebijotumete vaziuoti su saziningai issilaikiusiu teises, bet nevaziavusiu po egzo pora metu? g.gif Ar cia ne tas pats?

Oi, jauciuosi pamaloninta, kad buvo atkastas mano tokio senumo pasisakymas lotuliukas.gif
Atsakymas: Ne, nebijau biggrin.gif Beje, vazineju su drauge, kuri teises issilaike pries 5 metus, automobilio neturejo, pavazinedavo tik retkarciais su brolio masina, 3 metus uz vairo nebuvo sedejus, dabar nusipirko automobili ir kuo puikiausiai jauciasi kelyje ir vairuoja tongue.gif
P.S. o su nusipirkusiu teises ne uz ka nesesciau i ta pati automobili, jeigu jis ruostusi vairuoti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 10 27, 18:00)
Šiaip nemažai ypač jaunesnių išlaiko būtent iš trečio - ketvirto karto ir nieko čia keisto ar daug. Bet išlaiko gi. Man pačiai regitros egzaminuotojas pasakojo apie žmogų neišlaikantį iš 10 kartų  unsure.gif ...bet čia jau ir tą pasakojusio regitrininko patirty vienetinis atvejis...bet žmogus bando. Aišku, kad daug nesusitvarko su stresu (šiaip daugumai jis būna egzamino metu, bet nepuola visi "pirkt") ir dėl jo nesąmonių pridirba, bet važiavimas neturint patirties irgi stresas, nu turi galėt susitvarkyt bent tiek, kad išlaikytum ir galėtum savarankiškai "eit" į gatvę. Nu ne dėl regitrininų žmonės neišlaiko gi,o dėl savęs, o ir ans gal sekantį kartą būt išsilaikęs ir viskas. Aš asmeniškai bjauriai jausčiaus turėdama tą, kas man nepriklauso...Kad nedaro avarijų aišku gerai, gal per tą laiką ir įgūdžių gavo, bet kol jų gavo rizikavo savim ir kitais gerokai daugiau nei tie, kurie švieži bet išlaiko patys.

Aš tikiu, kad anas butų išlaikęs, bet ne visi turi laiko savo valią bandyt tokiais būdais. Būna priverčia aplinkybės reik vairuot ir dabar, o ne už pusės metų ar kiek ten...
(Beje, per tą laiką įgūdžių aišku gavo, bet jų nebuvo toks trūkumas, kad keltų grėsmę potencialiai aplinkiniams smile.gif )

Tiesa, kai laikiau teises susitikau savo buvusią mokytoją. Ana man papasakojo, kad Kauno regitros rekordas - 27 bandymai laikyti egzaminą smile.gif Nežinau, kiek čia tiesos ale įdomu biggrin.gif
Tai ir mano tėvelis norėjo man paslaugą padaryt tokią.. Jeeetus kaip išsigandau. Galvoju, jei kokis kompetetingas dėdis nepasakys, kad moku vairuot (čia aš apie regitrininko parašą lape) tai pati jau tikrai nelįsiu gatvėn smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamasa_: 29 spalio 2006 - 19:03
QUOTE(Patieška @ 2006 10 26, 19:50)
o kodėl tu tą "labai nedaug" supratai kaip pinigus?  lotuliukas.gif Kodėl čia apie vairavimą negalėjo būt?  rolleyes.gif


ups blink.gif manai, kad jam ne pinigu reikejo? dry.gif nu jo , buciau visus dantis ismusus, jei buciau supratus, kad jam ne pinigu norisi aggressive.gif
Atsakyti
Teoriją išlaikiau iš karto be klaidų,o praktiką-iš trečio karto.Apie jokius kyšius net negalvojau,nors buvo pasiūlymas laikyti "per blatą".Vairuoti tai juk man reikės,o ne blatui doh.gif .Tarp kitko,Vilniuje kyšius ima,tik ne tiesiogiai,o iš anksto per mokyklos instruktorių(jei tas gerą blatą ten turi).Ir,galiu pasakyti,tie visi neišlaikymai vien per nervus.Trečią kartą kažkaip susiėmiau,bet irgi galėjo pramest labai norėdamas,liapsusų buvo,visų pirma dėl to,kad mašina per maža-prieš egzą mokiausi su astra karavanu,o ten kliuvo polo,tai šiek tiek sunkiau buvo.Ir apsiėjau be kyšio,ir tikrai negaliu pasakyt,kad jie ten specialiai sukirtinėja kyšių laukdami,tikrai to nėra,antras egzaminuotojas man tiesiai šviesiai pasakė-ateikit tada,kai gerai pasitikėsit savo jėgomis ir gatvėje kaip namie jausitės.Na,man ir dabar dar iki to toli... doh.gif
Atsakyti