Įkraunama...
Įkraunama...

Dingsta pinigai iš sąskaitos

Labas visoms 4u.gif
neradau panasios temos, jei tokia yra-nepykit.
susiduriau su problema, is mano sask.lloyds banko dingsta pinigai...
manau busiu prisidirbus pati, pries pusmeti narsiau puslapi www.192.com kur galima surasti zmogu, jo adresa ir pan.. ten reikejo sumoketi kazkokia suma berods 9 svarai uz 6 kreditus, kad galetum rasti, bet buvo pasiulymas pabandyti nemokamai. bandziau uzsiregistruoti, aktyvuoti, bet man ten niekas nepavyko, tai taip ir numojau ranka galvoju velniai nemate... praita sav pasitikrinu sask. rodo kad rezervuoti pinigai virs 100 svaru.. siandien pasitikrinu nuskaiciuota www.192.com 36svarai.ir dar kazkokio solocheck.ie 80 svaru kuri as isvis pirma kart girdziu!!! ir siandien saskaita dar mazesne suma ant 190 svaru!!! nulekiu i banka kalust, sako pinigai rezervuoti bet neaisku kam, o nieko nepirkau tas dienas, ir dar tokiom sumom, sako laukit kelias dienas kol nusirasys pinigai!!! dave nr pasiskambint , bet siandien nebespejau, tai ryt bandysiu.
o klausimas tai toks, ar kas esat su tuom susidure, ir ar galiu turet vilties susigrazinti pinigus, vistik nemaza suma gaunas uz nieka!!!
Atsakyti
nu matyt pati nesuprasdama uzsiregistravot ten automatiniam debitui ir tiek. Nemokamai buna tik tam tikra laika, per kuri reikia paskambint ir cancelint, kitu atveju pradeda nuskaiciuoti. Skambinkites i to puslapio administracija ir atsaukit naryste jo. O ar prarastus pinigus jie grazins tai cia jau ju reikalas, bankas manau niekuo nepades, jei pati autorizavot tai (kad ir per klaida nezinodama).
Atsakyti
QUOTE(Vėjo Laisvė @ 2012 10 10, 16:31)
Labas visoms 4u.gif
neradau panasios temos, jei tokia yra-nepykit.
susiduriau su problema, is mano sask.lloyds banko dingsta pinigai...
manau busiu prisidirbus pati, pries pusmeti narsiau puslapi www.192.com kur galima surasti zmogu, jo adresa ir pan.. ten reikejo sumoketi kazkokia suma berods 9 svarai uz 6 kreditus,  kad galetum rasti, bet buvo pasiulymas pabandyti nemokamai. bandziau uzsiregistruoti, aktyvuoti, bet man ten niekas nepavyko, tai taip ir numojau ranka galvoju velniai nemate... praita sav pasitikrinu sask. rodo kad rezervuoti pinigai virs 100 svaru.. siandien pasitikrinu nuskaiciuota  www.192.com 36svarai.ir dar kazkokio solocheck.ie 80 svaru kuri as isvis pirma kart girdziu!!! ir siandien saskaita dar mazesne suma ant 190 svaru!!! nulekiu i banka kalust, sako pinigai rezervuoti bet neaisku kam, o nieko nepirkau tas dienas, ir dar tokiom sumom, sako laukit kelias dienas kol nusirasys pinigai!!! dave nr pasiskambint , bet siandien nebespejau, tai ryt bandysiu.
o klausimas tai toks, ar kas esat su tuom susidure,  ir ar galiu turet vilties susigrazinti pinigus, vistik nemaza suma gaunas uz nieka!!!

tai jei rezervuoti,tai dar nenuimti,sustabdyk viso sio reikalo procesa. Siaip tai keista,kad banke tau tik tel dave ir liepe skambintis g.gif
Atsakyti
jei rezervuota su jos autorizacija tai niekas nesustabdys nieko. cia kaip buna tree trial kazkuriam laikui, bet kreditkes reikia, o tada jei per to free trial laika neatsauki tai pradeda skaiciuoti pinigelius, ir panasu, kad cia taip ir buvo. Bankas gali sustabdyti tik tuos transactions kur yra kazkoks fraud, be tavo autorizacijos kai kazkas atsitiko, bet cia ne tai buvo jei teisingai suprantu.
Atsakyti
pas mane padaryta kad automatiskai nuskaiciuotu tik uz busto nuoma ir uz interneta, daugiau nieko... dar vienas dalykas, kol buvo paprasta pilka kortele nieko panasaus nebuvo, dabar isiule silver acount, nors norejau tik zalios kad bet kuriam banke nusiimciau pinigus, tai vat kai gavau nauja kortele tai ir prasidejo... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(MichGirl @ 2012 10 10, 23:47)
nu matyt pati nesuprasdama uzsiregistravot ten automatiniam debitui ir tiek. Nemokamai buna tik tam tikra laika, per kuri reikia paskambint ir cancelint, kitu atveju pradeda nuskaiciuoti. Skambinkites i to puslapio administracija ir atsaukit naryste jo. O ar prarastus pinigus jie grazins tai cia jau ju reikalas, bankas manau niekuo nepades, jei pati autorizavot tai (kad ir per klaida nezinodama).

bet buvau as dabar prisijungus po to nuskaiciavimo tam tiklapi 192, bet jokiu kredidu nera duota, tai uz ka jie nuskaiciavo tuos pinigus nesuprantu.. o to kito tinklapio nesu gyvenime macius kol nenuskaiciavo bapkiu. paziurejau kas per tinklapis, o ten irgi su zmoniu paieska susijus, tik Airijos tinklapis.. ten tai tikrai nelindau..
Atsakyti
tai kaip jie jums nuskaiiavo jeigu nedavet jiems korteles ar banko saskaitos numerio? Jeigu tai buvo pries 6 men gal pamirsot? Geriausia, kad jiems tiesiai skambteltumet ir pasiklaustumet kas vykta ir kartu nutrauktumet busimus nuskaiciavimus. cia pradziai. paskui galima ziureti ka su jau ivykusiais daryt.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2012 10 11, 00:01)
tai kaip jie jums nuskaiiavo jeigu nedavet jiems korteles ar banko saskaitos numerio? Jeigu tai buvo pries 6 men gal pamirsot? Geriausia, kad jiems tiesiai skambteltumet ir pasiklaustumet kas vykta ir kartu nutrauktumet busimus nuskaiciavimus. cia pradziai. paskui galima ziureti ka su jau ivykusiais daryt.


buvau suvedus kad nusipirkt tuos 6 kreditus, bet nieko negavau, tada radau kad galima isbandyt nemokamai, nu zodziu man ten nieks nepavyko, ir as numojau ranka ir pamirsau visai apie tai kol, db nenuskaiciavo tu pinigu, ir ne 9 svarus, o 30...nu tai ta dar galima pateisim 192, jo prisidirbau, bet tas kitas tiklapis, tai ka vienakart suklydau tai db visi tinklapiai gali nuskaiciuot pinigus kas tik nori? juk kitur nesuvedinejau bano duomenu... g.gif zodziu, ryt bandysiu aiskintis kazka... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjo Laisvė @ 2012 10 10, 18:12)
buvau suvedus kad nusipirkt tuos 6 kreditus, bet nieko negavau, tada radau kad galima isbandyt nemokamai, nu zodziu man ten nieks nepavyko, ir  as numojau ranka ir pamirsau visai apie tai kol, db nenuskaiciavo tu pinigu, ir ne 9 svarus, o 30...nu tai ta dar galima pateisim 192, jo prisidirbau, bet tas kitas tiklapis, tai ka vienakart suklydau tai db visi tinklapiai gali nuskaiciuot pinigus kas tik nori? juk kitur nesuvedinejau bano duomenu... g.gif  zodziu, ryt bandysiu aiskintis kazka... unsure.gif


matyt jie ten kazkaip susije tie abu puslapiai, ir greiciausiai mazu sriftu kazkur uzkampy buvo viskas paaiskinta kas ir kaip... tiesiog is tokiu bajeriu jie pragyvena, toks biznio planas atseit. doh.gif tikiuosi galiausiai jusu naudai viskas issispres.
Atsakyti
QUOTE(Vėjo Laisvė @ 2012 10 10, 22:31)
Labas visoms 4u.gif
neradau panasios temos, jei tokia yra-nepykit.
susiduriau su problema, is mano sask.lloyds banko dingsta pinigai...
manau busiu prisidirbus pati, pries pusmeti narsiau puslapi www.192.com kur galima surasti zmogu, jo adresa ir pan.. ten reikejo sumoketi kazkokia suma berods 9 svarai uz 6 kreditus,  kad galetum rasti, bet buvo pasiulymas pabandyti nemokamai. bandziau uzsiregistruoti, aktyvuoti, bet man ten niekas nepavyko, tai taip ir numojau ranka galvoju velniai nemate... praita sav pasitikrinu sask. rodo kad rezervuoti pinigai virs 100 svaru.. siandien pasitikrinu nuskaiciuota  www.192.com 36svarai.ir dar kazkokio solocheck.ie 80 svaru kuri as isvis pirma kart girdziu!!! ir siandien saskaita dar mazesne suma ant 190 svaru!!! nulekiu i banka kalust, sako pinigai rezervuoti bet neaisku kam, o nieko nepirkau tas dienas, ir dar tokiom sumom, sako laukit kelias dienas kol nusirasys pinigai!!! dave nr pasiskambint , bet siandien nebespejau, tai ryt bandysiu.
o klausimas tai toks, ar kas esat su tuom susidure,  ir ar galiu turet vilties susigrazinti pinigus, vistik nemaza suma gaunas uz nieka!!!

1. as pirmiausia atsaukciau kortele ir pasiprasyciau naujos, kad daugiau nenuimtu (nes sitos numerius jie turi, gali ir vel nuimt kazkiek)
2. kai nuskaiciuos pinigus (o galit pradet jau ir dabar) reikia bankui rasyt laiska, kad norit juos susigrazinti (isvardinti sumas), kad niekad anu puslapiu nenaudojot, tik viena (192.com), bet tas vienas irgi neturejo autorizacijos nuimti pinigus, juolabiau, kai negavot jokio serviso is ju. Ir tada jei daro inestigation ir per tam tikra laika grazina.

QUOTE(*NYC* @ 2012 10 10, 22:48)
tai jei rezervuoti,tai dar nenuimti,sustabdyk viso sio reikalo procesa. Siaip tai  keista,kad banke tau tik tel dave ir liepe skambintis g.gif

banke negali sustabdyti pinigu, kai jie jau pakeliui out, jie tik gali po to paprasyt juos atsiimt atgal. Pries kelis metus teko susidurt- kvaila sistema ne tas zodis, bet yra kaip yra...
Atsakyti

Labas rytas, na negaliu neparašyti, kaip tik šiuo metu mano marti turi bėdų. O buvo taip....prisidirbo gerai nežinodama kalbos...šokas mums visiems, tik dabar šokas sumažėjęs dėl to, kad pagaliau susisiekėme ir išsiaiškinome, kas prie ko. Viena gražų penktadienį, ji gauna 140 svarų, mažiau atlyginimo, niekas nebuvo aišku kas nuskaičiavo, ir taip kiekvieną penktadienį, dar pradžioj nieko neieškojom, nes manėm klaida, atitaisys per kokią savaitę, bet kai antrą penkt vėl ta pati suma, pradėjom ieškot...na daug pasakojimo, kol sužinojom, kad ji landžiodama po kreditus, na pakalbėjom namie , kad pavasarį imsime būstą , kad kaži kuriam duos kreditą, bet tai tik kalba buvo...,ji belandžiodama po kreditus, susiveda viską, ir išsiunčia kažkokiai firmai užklausą, ar ji gautų kreditą , jei jau ką..., na nesąmoningai pasielgė, bet ką padarysi. gauna atsakymą, kad jai neduos, nes per mažai yra anglijoje. Tai ji atėjo ir sako, va man tai neduotų. dar paklausėm , iš kur jau žinai, sako atsakymą gavau. Na patylėjom visi, nuleidom per ausis, ir taip viskas užsimiršo, praeina porą mėnesių ir va.....atskaičiuoja pinigus....dar sūnus paklausė, gal čia kažkas su tuo tavo užklausimu susiję, na ji sako tikrai ne, jokių pinigų tai negavau, tai kodėl tiek man atskaičiuoja, na nesąmonė....pagaliau kai susisiekėm su tom firmom, nes ataskaitose rodo , kas atskaičiuoja...., pasirodo ji pažymėjo, jog sutinka, kad ta firma, kurios ji prašė, gavo leidimą iš jos, kad ieškotų kitų firmų, kurios suteiktų jai paskolą doh.gif , įsivaizduojat kas gavosi, ir plaukia dabar tos atsiradusios firmos, kurios jai duotų tą kreditą, bet automatiškai, jos nuskaičiuoja pinigus, už tą paslaugą , kad ieško kreditorių....tos kredituojančios firmos turi grandinę, ir paprašius pas vieną paslaugos, nežinant gerai kalbos prisispandė, ir rezultatą jau turime, ir dar ne pabaiga....va kiek prirašiau
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2012 10 11, 08:00)
1. as pirmiausia atsaukciau kortele ir pasiprasyciau naujos, kad daugiau nenuimtu (nes sitos numerius jie turi, gali ir vel nuimt kazkiek)
2. kai nuskaiciuos pinigus (o galit pradet jau ir dabar) reikia bankui rasyt laiska, kad norit juos susigrazinti (isvardinti sumas), kad niekad anu puslapiu nenaudojot, tik viena (192.com), bet tas vienas irgi neturejo autorizacijos nuimti pinigus, juolabiau, kai negavot jokio serviso is ju. Ir tada jei daro inestigation ir per tam tikra laika grazina.
banke negali sustabdyti pinigu, kai jie jau pakeliui out, jie tik gali po to paprasyt juos atsiimt atgal. Pries kelis metus teko susidurt- kvaila sistema ne tas zodis, bet yra kaip yra...

Aciu Astreja, taip ir reiks bandyt daryt.aciu labai uz patarima. katik patikrinau saskaita, vel nuskaiciuota 80 svaru is to solo.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Virgale @ 2012 10 11, 09:08)
Labas rytas, na negaliu neparašyti, kaip tik šiuo metu mano marti turi bėdų. O buvo taip....prisidirbo gerai nežinodama kalbos...šokas mums visiems, tik dabar šokas sumažėjęs dėl to, kad pagaliau susisiekėme ir išsiaiškinome, kas prie ko. Viena gražų penktadienį, ji gauna 140 svarų, mažiau atlyginimo, niekas nebuvo aišku kas nuskaičiavo, ir taip kiekvieną penktadienį, dar pradžioj nieko neieškojom, nes manėm klaida, atitaisys per kokią savaitę, bet kai antrą penkt vėl ta pati suma, pradėjom ieškot...na daug pasakojimo, kol sužinojom, kad ji landžiodama po kreditus, na pakalbėjom namie , kad pavasarį imsime būstą , kad kaži kuriam duos kreditą, bet tai tik kalba buvo...,ji belandžiodama po kreditus, susiveda viską, ir išsiunčia kažkokiai firmai užklausą, ar ji gautų kreditą , jei jau ką..., na nesąmoningai pasielgė, bet ką padarysi. gauna atsakymą, kad jai neduos, nes per mažai yra anglijoje. Tai ji atėjo ir sako, va man tai neduotų. dar paklausėm , iš kur jau žinai, sako atsakymą gavau. Na patylėjom visi, nuleidom per ausis, ir taip viskas užsimiršo, praeina porą mėnesių ir va.....atskaičiuoja pinigus....dar sūnus paklausė, gal čia kažkas su tuo tavo užklausimu susiję, na ji sako tikrai ne, jokių pinigų tai negavau, tai kodėl tiek man atskaičiuoja, na nesąmonė....pagaliau kai susisiekėm su tom firmom, nes ataskaitose rodo , kas atskaičiuoja...., pasirodo ji pažymėjo, jog sutinka, kad ta firma, kurios ji prašė, gavo leidimą iš jos, kad ieškotų kitų firmų, kurios suteiktų jai paskolą doh.gif , įsivaizduojat kas gavosi, ir plaukia dabar tos atsiradusios firmos, kurios jai duotų tą kreditą, bet automatiškai, jos nuskaičiuoja pinigus, už tą paslaugą , kad ieško kreditorių....tos kredituojančios firmos turi grandinę, ir paprašius pas vieną paslaugos, nežinant gerai kalbos prisispandė, ir rezultatą jau turime, ir dar ne pabaiga....va kiek prirašiau

vaje.. esu girdejus panasia istorija. gal ir man kazkas panasaus gavos g.gif bet tas tinklapis solochek tai su zmoniu paieska susijus, ta prasme ten gali suzinoti tam tikro asmens adresa su visais post kodais ir pan..o cia biski ne i tema, noriu pasakyt kodel ilindau i ta tinklapi.. esu vienisa, ir lietuvoje prisiteisus alimentus, vaiko tevas kai prasidejo teismai isvyko i uzsieni... praejus kiek laiko, atvaziavau cia i Uk pas drauge, ir isikabinau ogyventi cia.. ir praejus daugiau nei pusmeciui sutinku vaiko teva vietineje pardutuveje!!! mazas tas pasaulis.. tai norejau suzinoti adresa kur jis gyvena.. na bet po to nuleidau rankas, kai nepavyko. o db moku uz tai kuom nesinaudoju... unsure.gif
Atsakyti